تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: Dictionary به كار رفته در ios

سپاس
    3
    از این کاربر 1 بار در 1 ارسال سپاس شده است.

پیش فرض Dictionary به كار رفته در ios

سلام بر دوستان
    همونطور كه ميدونيد كتابهاى epub به زبان انگليسى رو كه ميخونيد اگه روى هر كلمه انگشت رو نگه داريم بالاى عبارت،ديكشنرى هم ظاهر ميشه كه اگه بزنيم،معنى كلمه مورد نظر ما رو به طور كامل ميده.حالا سؤال من اينه كه اين ديكشنرى بصورت مستقل كجاست كه بتونيم به تنهايى استفاده كنيم.آيا داخل ios هست و بصورت كمكى موجوده و نميشه به شكل مستقل ازش استفاده كرد يا اينكه با كتاب مياد.گزينه دوم رو من فكر ميكنم كه نباشه چون من كتابهاى مختلف epub خوندم ولى ديكشنرى ثابته.در انجمن هم جستجو كردم نديدم در سايتهاى خارجى هم موجود نبود.اگه كسى ميتونه راهنمايى كنه ممنون ميشم.

سپاس
    63
    از این کاربر 95 بار در 73 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط satrazi نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    همونطور كه ميدونيد كتابهاى epub به زبان انگليسى رو كه ميخونيد اگه روى هر كلمه انگشت رو نگه داريم بالاى عبارت،ديكشنرى هم ظاهر ميشه كه اگه بزنيم،معنى كلمه مورد نظر ما رو به طور كامل ميده.حالا سؤال من اينه كه اين ديكشنرى بصورت مستقل كجاست كه بتونيم به تنهايى استفاده كنيم.آيا داخل ios هست و بصورت كمكى موجوده و نميشه به شكل مستقل ازش استفاده كرد يا اينكه با كتاب مياد.گزينه دوم رو من فكر ميكنم كه نباشه چون من كتابهاى مختلف epub خوندم ولى ديكشنرى ثابته.در انجمن هم جستجو كردم نديدم در سايتهاى خارجى هم موجود نبود.اگه كسى ميتونه راهنمايى كنه ممنون ميشم.
    شما میتونی از سورس علیرضا شفایlotusرو نصب کنی بعد ار نگه داشتن انگشت روی کلمه یا متن مورد نظر هایلایتش کن بهد گزینه لوتوس رو بزن انلاین ترجمه میکنه هم کلمه و هم متن رو.

سپاس
    3
    از این کاربر 1 بار در 1 ارسال سپاس شده است.

من جوابمو نگرفتم.من انواع و اقسام ديكشنري كلمه و متن آنلان و آفلاين رو دارم ولي اين ديكشنري خاص داخل سيستم كجاست؟

ورژن iOS
    8.2
    ورژن Mac
    10.10.3
    سپاس
    429
    از این کاربر 262 بار در 153 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz58 نمایش پست ها
    شما میتونی از سورس علیرضا شفایlotusرو نصب کنی بعد ار نگه داشتن انگشت روی کلمه یا متن مورد نظر هایلایتش کن بهد گزینه لوتوس رو بزن انلاین ترجمه میکنه هم کلمه و هم متن رو.

داداش میشه این سورس رو که میگی بزاری؟

ورژن iOS
    8.2
    ورژن Mac
    10.10.3
    سپاس
    429
    از این کاربر 262 بار در 153 ارسال سپاس شده است.

من 4.3.3 کاستوم رو گوشیمه وقتی دیکشنری رو میزنم میزنه موجود نیست. میشه کاریش کرد که داشته باشم؟

سپاس
    82
    از این کاربر 250 بار در 168 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط satrazi نمایش پست ها
    من جوابمو نگرفتم.من انواع و اقسام ديكشنري كلمه و متن آنلان و آفلاين رو دارم ولي اين ديكشنري خاص داخل سيستم كجاست؟
    شما بعد از اینکه lotus از سورس alireza.shafaei.net نصب کردید به دیکشنری ios تون اضافه میشه ولی ترجمه اش آنلاین هست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)