تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 49121314
نمایش نتایج: از 131 به 132 از 132

موضوع: راه حل اساسی ارور 3194

سپاس
    20
    از این کاربر 8 بار در 7 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_mam نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من آخرین ورژن رو دانلود کردم ولی موقع ریستور کردن ارور 3194 میده. آخرین ورژن رو هم با خود ایتونز دانلود کردم . لطفا راهنمایی کنید. (ایفون 5)
    سلام دوستان
    من خیلی وقت بود مجبور نبودم با آیفون کار کنم تا اینکه موبایل پسرم که آیفون ۵ است پشت سر هم هنگ میکرد و کل فضای موبایل پر شده بود ودر آیتونز بیشتر رم شامل others بود که معلوم نبود چیه وهر کار کردم پاک نشد، درهر صورت مجبور به ریستور شدم. اول آیتونز را با چک آپدیت خودش چک کردم، هیچ آلارمی منوط به آمدن ورژن جدید نداد و چون اینترنتم سرعتش بالاست زدم تا خودش دانلود و ریستور بکنه ios را.
    در نهایت تعجب ios ۹.۱ را دانلود کرد که حدود ۱.۵ گیگ بود وبرای نصب چه با قند شکن وچه بدون آن ارور میگرفت، خیلی برام جالب بود که وقتی ورژن ۹.۳.۲ ریلیز شده چرا ۹.۱ را دانلود کرده و در هنگام نصب ارور هم میدهد. یه جورایی احساس خیلی بدی بهم دست داد، احساس کردم بهم وبه ایرانی بودنمون خیلی توهین شده، من از همین سایت لینک آخرین آیتونز و آخرین ios را دانلود کردم و موبایل مشکلش حل شد، ولی تا ۴ صبح زمان برد. حال سوال اینجاست چرا باید از همچین دیوایسی با تمام این سختیها استفاده کرد. شما تاریخ عضویت منو ببینین اون موقع آیفون خدایی میکرد ولی الان بسیار عقب افتاده تر از اندروید یهای پرچمداره. باور کنین اگر پسرم که ۹ سالش اصرار نداشت آیفونش مینداختم کنار. ببخشید به هر حال گفتم تجربه ام رو بگم شاید کسی با مشکل من بدردش بخوره.
    ویرایش توسط hamid_mam : 18-07-2016 در ساعت 10:46 AM

2. کاربر زیر از hamid_mam عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    448
    از این کاربر 460 بار در 345 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_mam نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من خیلی وقت بود مجبور نبودم با آیفون کار کنم تا اینکه موبایل پسرم که آیفون ۵ است پشت سر هم هنگ میکرد و کل فضای موبایل پر شده بود ودر آیتونز بیشتر رم شامل others بود که معلوم نبود چیه وهر کار کردم پاک نشد، درهر صورت مجبور به ریستور شدم. اول آیتونز را با چک آپدیت خودش چک کردم، هیچ آلارمی منوط به آمدن ورژن جدید نداد و چون اینترنتم سرعتش بالاست زدم تا خودش دانلود و ریستور بکنه ios را.
    در نهایت تعجب ios ۹.۱ را دانلود کرد که حدود ۱.۵ گیگ بود وبرای نصب چه با قند شکن وچه بدون آن ارور میگرفت، خیلی برام جالب بود که وقتی ورژن ۹.۳.۲ ریلیز شده چرا ۹.۱ را دانلود کرده و در هنگام نصب ارور هم میدهد. یه جورایی احساس خیلی بدی بهم دست داد، احساس کردم بهم وبه ایرانی بودنمون خیلی توهین شده، من از همین سایت لینک آخرین آیتونز و آخرین ios را دانلود کردم و موبایل مشکلش حل شد، ولی تا ۴ صبح زمان برد. حال سوال اینجاست چرا باید از همچین دیوایسی با تمام این سختیها استفاده کرد. شما تاریخ عضویت منو ببینین اون موقع آیفون خدایی میکرد ولی الان بسیار عقب افتاده تر از اندروید یهای پرچمداره. باور کنین اگر پسرم که ۹ سالش اصرار نداشت آیفونش مینداختم کنار. ببخشید به هر حال گفتم تجربه ام رو بگم شاید کسی با مشکل من بدردش بخوره.
    دوست عزیز چه ربطی به ملیت داره که شما این رو توهین تلقی کردی ! شاید آیتونز آپدیت نبوده یا یه مشکل سهوی پیش اومده باشه اما اینکه اپل بخاطر ip ایران شما ورژن پایین تر رو نشون داده همچین چیزی نمی تونه باشه {دوباره چک می کردید}
    خب ببینید اون موقع با اوضاع الآن فرق می کرد و میشه گفت هنوز جو گوشی های هوشمند غالب نبود و اپل رقیبی نداشت الآن رقیب ها بیشتر شدن، ولی همون زمان هم که بقول شما اپل توی اوج بود همین سختی های کار هم وجود داشت!
    ولی بنده در کل شما رو درک می کنم و از بعضی سیاست های اپل از جمله محدودیت دانگرید متنفرم و انتقاد دارم نسبت بهشون

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. کاربر زیر از Babak 8 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 49121314

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع