سوال درباره زمان دریافت اس ام اس

موضوع: سوال درباره زمان دریافت اس ام اس

برچسب ها: هیچ یک
  1. iphone416 آواتار ها

iphone416 گفت::

پیش فرض سوال درباره زمان دریافت اس ام اس

سلام دوستان
    من چند وقت است که این سوال رو تو تابیک گذاشتم اما دوستان به دلیل مشغله کمکی نکردند.از دوستانی که زمان آزادتری دارند،خواهش میکنم کمک کنند.
    چرا زمانی که sms میگیریم،یک زمان کاملا بی ربط کنار sms میزنه؟چطور این را تنظیم کنم؟
    Time Zone من tehran و دقیق تنظیم شده.به نظر شما علت چیست؟
    ممنون از کمک و باسخگوییبون

2. oosin آواتار ها

oosin گفت::

فکر میکنم این زمان مربوط به گوشی طرف مقابل شما هست که اگر تاریخ و زمان اون درست تنظیم نشده باشه برای شما با تاریخ اشتباه مینویسه . همیشگی نیست ٬ میتونید با چند گوشی دیگه تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید .

3. iphone416 آواتار ها

ممنون از باسختون اما با گوشی های بسیار زیادی تست کردم.زمان همه ی آنها تنظیم بود.
    اگر شما هم تست کنید،میبینید که در گوشی شما هم همینطور هست....

4. oosin آواتار ها

oosin گفت::

من فقط با بعضی از شماره هایی که بهم اس ام اس میدن این مشکل رو دارم و زمان اکثر شماره ها درست هست !

5. Raspberry آواتار ها

Raspberry گفت::

یک سری اپراتور ها اینجورین روی ایفون ...چون ایفون زمان رسیدن اس ام اس رو از اپراتور دریافت میکنه و فقط زمان اس ام اس ارسالیه که از گوشیه شما گرفته میشه.

6. iphone416 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Raspberry نمایش پست ها
    یک سری اپراتور ها اینجورین روی ایفون ...چون ایفون زمان رسیدن اس ام اس رو از اپراتور دریافت میکنه و فقط زمان اس ام اس ارسالیه که از گوشیه شما گرفته میشه.
    ممنون اما اگر Time Zone رو تغییر بدی،میبینی که زمان اس ام اس هم تغییر میکنه.مثلا اگر time Zone رو روی Lisbon بذاری،اختلاف بین زمان دریافت و زمان نشان داده شده رو گوشی به حداقل میرسه اما چندی به طول نمیکشه که دوباره به هم میریزه.
    بس واسه چیه؟؟؟؟؟؟

7. manuelcalavera آواتار ها

manuelcalavera گفت::

مشکل از اپراتورهای ایرانه

8. sinaldo آواتار ها

sinaldo گفت::

منم فکر میکنم مشکل از اپراتور هست چون قبلاً این مشکل نبود و یه چند وقتیه که بوجود اومده

9. arh_5464 آواتار ها

arh_5464 گفت::

مطمعنن از مخابراته ولی تازه این مشکل پیش نیاومده
    من با اولین گوشیم یعنی 6600 و p1 و k800 هم این مشکلو داشتم
    حداقل پنج ساله
    این تداخل زمانی هم احتمالا بخاطر یکپارچه نبودن سیستمه
    یه قسمت قطعات نوکیا سواره یه جا زیمنس و تازگیا هم دارند قطعات یه شرکت چینی به نام هواوی رو سوار میکنن
    فکر کنم اینا نمیتونن درست باهم مچ شن
    البته تو یک سری از گوشیا این مشکلات نیست
    مثل نوکیا سامسونگ ال جی ووو
    که اونم دلیلش اوپراتور نیست بخاطر بهینه شدن این گوشیا برای ایرانه
    چون تو ایران بازارشون وسیعه
    پرواضحه که وقتی دلیوری ایفون ایرانو نمیشناسه کل ایفون با اوپراتور ایران مشکل داره(منظورم سیاسی یا اقتصادی نیستا) و برای یک سری سیستم های استاندارد طراحی شده
    فکر میکنم این عدم تطابق زمانی اس ام اس و خیلی اتفاق های دیگه که ما متوجه نمیشیم و فقط خدا داند نیز از همین براشفتگی برنامه ریزی و طراحی اپراتورهای ما باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. emper0r آواتار ها

emper0r گفت::

منم این مشکلو داشتم ولی برنامه mark that message رو از تو cydia نصب کردم مشکلم حل شد. امتحانش کن.