تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 1 از 8 1236 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 80

موضوع: چرا اپل؟

سپاس
    3,325
    از این کاربر 7,243 بار در 1,486 ارسال سپاس شده است.

پیش فرض چرا اپل؟

عرض ادب و درود به اعضای عزیز انجمن

اگر یک محصول اپل (انواع مک بوک - آیفون - آیپد - آیپاد - آی مک و ... ) را خریداری کرده اید،...
    لطفا بنویسید دلیل اصلی و یا دلایل شما برای خریداری و عضو خانوده اپل شدن چیست؟
    + همچنین میتوانید از مزیت اپل نسبت به دیگر برندها و یا سیستم عامل ها بنویسید.

با تشکر

پ.ن:
    قابل ذکر است نوشته های مفید شما در مواردی که در آینده نزدیک عنوان خواهد شد و با رضایت خود شما، مورد استفاده انجمن و انتشار خواهد بود.

2. 20 کاربر زیر از mohsen عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    9.3.3
    ورژن Mac
    10.11.6
    سپاس
    3,266
    از این کاربر 10,227 بار در 2,709 ارسال سپاس شده است.

به دلیل سادگی که داره .. در عین حال کاملا پیشرفته و حرفه ایه !
    اینجوری بگم که رضایت هر کسی رو بدست میاره .. کافیه 2 روز آیفون دست ِ طرف باشه .
    ویرایش توسط A M iN : 30-04-2011 در ساعت 05:01 AM

4. 3 کاربر زیر از A M iN عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    9.3.5
    ورژن Mac
    10.12.6
    سپاس
    2,054
    از این کاربر 889 بار در 410 ارسال سپاس شده است.

به نظر من محصولات اپل اغوا کننده است، خیلی فم فتال است. دلایل زیادی هم دارد، یکی رنگش است
    اصلن تصور کردن اپل بدون رنگ سفید سخت است. سالها پیش وقتی استیو جابز آی پاد رونمایی کرد
    خیلی ها ایراد می گرفتند اینکه رادیو ندارد، رکوردر ندارد، ... ولی همه دنیا دیدند آی پاد چه فروشی کرد
    استیو جابز نمی رود ببیند ما چه چیزی احتیاج داریم، می رود می بیند ما چی آرزو می کنیم
    شما همین پد لمسی مک بوک ببینید، با دو انگشت، چار انگشت، کارهای مختلفی می کند، جادوگری می کند
    برای همین است محصولات اپل تک و بی نظیر و البته اغواکننده است
    من به استیو جابز لقب پیامبر دادم، اپل استورها هم نیایشگاه پیروان او است
    چون کسانی که از محصولات اپل استفاده می کنند کاربر عادی نیستند، آنها شیفته محصولات اپل و استیو جابز هستند.
    از پیامبر بودن استیو جابز همین بس که در کنفرانس های اپل همیشه فقط یک دست تی شرت سیاه و شلوار جین و کتانی به پا می کنند
    البته امیدوارم بعضی از دوستان خلط مبحث نکنند، اینجا داریم راجع به دنیای مدرن صحبت می کنیم و هنر مدرن
    در دنیای مدرن به دنبال معنای کلمات در دنیای ما قبل از مدرن نباشند.

6. 12 کاربر زیر از tehraner عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    8.1.0
    ورژن Mac
    10.10
    سپاس
    1,051
    از این کاربر 364 بار در 196 ارسال سپاس شده است.

من وقتی برای اولین بار ۳g رو دیدم باور کنید حیرت زده شدم بعد رفتم دنبالش اصلا یه چیز دیگه بود یه دنیای دیگه بود برای خودش من تا حالا بابت گوشی ۱ میلیون اینا برای هر گوشی *پول دادم مثلا برای N۹۵ و اینا اما وقتی آیفون رو دیدم هم خاص بود هم باحال . از اونجا عاشق آیفون شدم بعدشم یه آیپد گرفتم چون احساس می کردم یه دستگاه خاص هست من کلا دوست دارم همه وسایلم خاص باشه البته بگم چون من دانشگاهم قزوینه واسه همین من در هفته ۳روز باید برم قزوین برای درسم برای همین تو راه بهترین وسیله ای که باهامه همین آیپد هست هم کتاب می خونم هم اینترنت می رم هم مخ می زنم ولی بیشتر چون کتاب های درسیم رو به صورت pdf موجود بود ریختم و دارم استفاده می کنم. بعد هم یه مک بوک پرو گرفتم که الان باور کنید نزدیک هیچ دستگاهی نمی رم چون کارای می تونم بکنم با این مکم که با هیچ دستگاهی نمی تونم یه جوری معتاد محیطش شدم شما فرض کنید که می خواید از چهار انگشت استفاده کنید در ویندوز مگر اینکه تو خواب ببینید . بعدشم که یه آیفون ۴ گرفتم . چیزی که بیشتر از همه منو مجذوبش شدم این طراحیش بعد هم این کیفیت صفحه اش هست که بی نهایت فوق العادس . خلاصه هر چیزی که به صورت portable باشه که به درد همه مردم بخوره اپل تولید کرده و هر روز هم بهتر می شه .

8. 4 کاربر زیر از arminjooon عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    50
    از این کاربر 22 بار در 15 ارسال سپاس شده است.

من مهم ترین دلیلی که iphone رو گرفتم این بود که سالی یک مدل گوشی تولید می کنه و دلیل دیگه اینکه محدودیت هایی که بر روی سخت افزار و نرم افزار گذاشته به نظر من برای یک موبایل کاملاً لازمِ.
    در کل به نظرم سخت افزاریِ که روی همه چیزش فکر شده

10. کاربر زیر از xerxes99 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    105
    از این کاربر 82 بار در 47 ارسال سپاس شده است.

اپل نسبت به سایر برند ها مزایای خیلی زیادی داره...اما به نظر من مهم ترین مزیت اینه که محصولات اپل هیچ وقت خسته کننده نمیشن!واقعا برنامه ها و لوازم جانبی محصولات اپل متنوع و بی نظیرن!بنابراین هیچ وقت محصولات اپل تکراری نخواهند شد!چه در ظاهر چه در باطن!:d

12. 3 کاربر زیر از Estrella عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    270
    از این کاربر 277 بار در 144 ارسال سپاس شده است.

متفاوت بودن

14. 6 کاربر زیر از mamas عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

emerald آواتار ها
    emerald آنلاین نیست. توقیف شده
    سپاس
    926
    از این کاربر 1,433 بار در 311 ارسال سپاس شده است.

چون محصولات اپل بسیار شیک، مدرن و کاملا متفاوت هستند

Think different
    Think Different has a lot of meanings for me

ورژن iOS
    9.3.3
    ورژن Mac
    10.11.1
    سپاس
    6,929
    از این کاربر 2,769 بار در 1,496 ارسال سپاس شده است.

من به شخصه وقتی که آیفون 3G رو گرفتم تا چند ماه که اصلا نمیتونستم ازش استفاده کنم بعد هم یه چند ماه دیگه طول کشید تا با این سایت آشنا بشم و کم کم خیلی از مساءل رو فهمیدم.
    اما مک
    من چند سالی بود که حد اقل هفته ای 5 تا ویندوز عوض میکردم اما 2 سال قبل دیگه خسته شدم از این ویندوز عوض کردم و به اشتباه یه Pc دیگه خریدم اما اون هم با اینکه در زمانه خودش بهترین بود بعد از چند ماه به سمین خوردن افتاد تا پارسال که تصمیم گرفتم سیستم عاملم رو عوض کنم و بعد دنباله نصبه مک روی pc بودم وقتی هم که دیدم این کار تقریبا غیر ممکن هست قصد کردم مک بخرم که راحت بشم و بعد از چندین ماه مک رو خریدم و الان با اینکه ویندوز 7 رو روی pc نصب کردم و خیلی خرابه چند ماهی هست ویندوز عوض نکردم این برای من یه رکورد حساب میشه که دیگه حداقل بسیاری از وقت هایی که داشتم ویندوز عوض میکردم رو صرف گشت و گذار توی این سایت میگذرونم.
    همون Think is diffrent

17. کاربر زیر از amir_h0ssein عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    948
    از این کاربر 419 بار در 269 ارسال سپاس شده است.

به نظر من توی محصولات اپل مثلا همین ایفونش یه چیز خاصی وجود داره که عجیب ادمو به سمت خودش میکشونه و ادم دوست داره هر جوری شده بره اخرین مدل ایفون رو بخره یا هر دستگاه دیگه ای رو
    یا اینکه ایفون اولین گوشی ای بود که من دیدم توش شرکت سازنده بجای اینکه بیاد به دوربین و صدا و اینطور چیزا اهمیت بده اومده به اولین و مهمترین فاکتور تو گوشی ها یعنی سیستم عامل اهمیت داده
    اپل همه ی محصولاتش شیک و بادوام هست و ادم از کار کردن با محصلات این شرکت هیچ وقت خسته نمیشه

صفحه 1 از 8 1236 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)