تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: آموزش خروج , گیرکرده در حالت dfu

ورژن iOS
    9.3.3
    ورژن Mac
    10.12
    سپاس
    485
    از این کاربر 1,486 بار در 436 ارسال سپاس شده است.

Icon2007 آموزش خروج , گیرکرده در حالت dfu

با سلام

تنها یک راه برای خروج گوشی هایی که به هر دلیلی در حالت دور DFU گیر کردن و به هیچ روشی نتونستن از DFU دران وجود داره . دلیل این اتفاق بهم خوردن اطلاعات NOR/NAND فلش هستش که به دلیل نصب برنامه ناسازگار مربوط به جیلبریک یا آنلاک به وجود می یاد .

راه حل :

من هیچ مسئولیتی در قبال این روش به عهده نمیگیرم و اگه گوشیتون لاک باشه و یا جیلبریک لازم داشته باشید با این روش احتمالا گوشی لاک میشه چون با این روش به جدیدترین ورژن فریمور فعلی ریستور میکنید . شما حالا اصلا دعا کنید این روش گوشیتونو درست کنه جیلبریک و آنلاک پیش کش

1- جدیدترین فریمور مربوطه رو دانلود کنید
    2- گوشیرو به سیستم وصل کنید و برید سراغ ریستور با فریمور دانلود شده
    3- وقتی آیتونز در حال انجام Extract software for update بود گوشیرو جدا کنید
    4- وقتی نوشت Verifying iphone گوشیرو سریع دوباره وصل کنید
    5- اگه درست انجام داده باشید گوشی ریستور میشه ( قول نمیدم شاید نشه )

پایان

لطفا مدیرا در صورت صحت پست این پست رو به بخش آموزش های مرجع انتقال بدن
    ویرایش توسط amirsardari : 04-10-2010 در ساعت 03:54 PM

2. 11 کاربر زیر از amirsardari عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    352
    از این کاربر 231 بار در 114 ارسال سپاس شده است.

ولی راههای ساده تری هم هست :

در این حالت دکمه power + home را آنقدر بگیرید تا گوشی بالا میاد و خارج میشه.

در این حالت هم میشه از برنامه های مختلف برای خروج استفاده کرد برای مثال : recboot , irecovery , tinyumbrella و...
    ویرایش توسط payamf1 : 04-10-2010 در ساعت 03:45 PM

4. 7 کاربر زیر از payamf1 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    9.3.3
    ورژن Mac
    10.12
    سپاس
    485
    از این کاربر 1,486 بار در 436 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط payamf1 نمایش پست ها
    ولی راههای ساده تری هم هست :

در این حالت دکمه power + home را آنقدر بگیرید تا گوشی بالا میاد و خارج میشه.

در این حالت هم میشه از برنامه های مختلف برای خروج استفاده کرد برای مثال : recboot , irecovery , tinyumbrella و...
    دوست عزیز برنامه هایی که شما نام بردین واسه خروج از recovery mode هست نه dfu

در ضمن لطفا قبل از پست دادن پست قبلی رو خوب مطالعه کنید من گفتم واسه وقتی که راه های دیگه جواب نمیده . مطمئنا اینقدر ناشی نیستم که ندونم گرفتن هوم و پاور گوشیرو ازین حالت در میاره پس لطفا دفع ی بعد توجه بیشتری به این مساءل کنید . ممنون

6. کاربر زیر از amirsardari عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    352
    از این کاربر 231 بار در 114 ارسال سپاس شده است.

برنامه هایی که گفتم مال ریکاوریه ولی بالای همون نوشتم واسه dfu هم باید چیکار کرد

8. کاربر زیر از payamf1 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    8
    از این کاربر 6 بار در 4 ارسال سپاس شده است.

دقیقا این مشکل برای من پیش اومد و گوشی با هیچ نرم افرزری از قبیل iReb , TinyUmberalla , ... ، ریستور نمی*شد و ارور*های مختلفی* مثل ۱۶۰۰ ، ۳۱۴۹ ، ۱۰۱۳ می*گرفت ، اما با دانلود آخرین ورژن فریمور بدون کمک هیچ برنامه و هاست ( البته بدون نیاز به توضیح دوستمون که بالا که عرض کردند در حالت Extract Software For Update گوشی رو جدا کنید و بعد دوباره وصل کنید ) مشکل حل شد .

10. 2 کاربر زیر از I-pad عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    3
    از این کاربر 2 بار در 2 ارسال سپاس شده است.

روش دوست عزیزمون payamf1 تایید میشه من همین الان توی dfu iphone 4 گیر کرده بودم که با این روش بدون هیچ برنامه ای درست شد

12. کاربر زیر از samy2k9 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    7.1.2
    سپاس
    24
    از این کاربر 45 بار در 5 ارسال سپاس شده است.

سلام به دوستان گلم
    منم ایپاد تاچ 4 دارم که توی همین dfu گیر کرده بود و به روش دوستان درست نشد هر کاریم که فکرشو بکنی کردم از هر روشی که توی سایتای مختلف نوشته بود رفتم (هر برنامه ای هم که بگی تست کردم )اما نشد که نشد تا اینکه ...
    یهو زد بسرم برنامه redsn0w_win_0.9.15b3 رو باز کردم رفتم به قسمت EXtras و بعد گزینه even more رو زدم بعد گزینه DFU IPSW رو زدم و اخرین فریمور موجود رو انتخاب کردم که 6.1.6 بود بعد از انجام یکسی فعل وانفعالات پیغام
    (found device in dfu mode instead of recovery mode
    you may have more success starting from dfu mode)
    برام ظاهر شد و یه فایل ipsw برام ساخت(ENTER_DFU_iPod4,1_6.1.6_10B500_Restore) بعد ایتونز رو باز کردم و با اون فایل ریستور کردم تا یه جاهایی پیشرفت و دوباره رفت به dfu mode بعدش با فایل اصلی که از رویش فایل جدید ساخته بود ریستور کردم یعنی همون (iPod4,1_6.1.6_10B500_Restore)و خدارو شکر درست شد امیدوارم که اگر کسی به این مشکل دچار شد (خدای نکرده ) بتونه از این روش مثل من دستگاهشو دوباره زنده کنه
    بازم از سایت خوب و عالی تون واقعا ممنونم مخصوصا از ادمین عزیز که ارادت خاصی نسبت به ایشون دارم
    ویرایش توسط Mahdibayat : 06-04-2014 در ساعت 07:25 PM

سپاس
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsardari نمایش پست ها
    با سلام

تنها یک راه برای خروج گوشی هایی که به هر دلیلی در حالت دور DFU گیر کردن و به هیچ روشی نتونستن از DFU دران وجود داره . دلیل این اتفاق بهم خوردن اطلاعات NOR/NAND فلش هستش که به دلیل نصب برنامه ناسازگار مربوط به جیلبریک یا آنلاک به وجود می یاد .

راه حل :

من هیچ مسئولیتی در قبال این روش به عهده نمیگیرم و اگه گوشیتون لاک باشه و یا جیلبریک لازم داشته باشید با این روش احتمالا گوشی لاک میشه چون با این روش به جدیدترین ورژن فریمور فعلی ریستور میکنید . شما حالا اصلا دعا کنید این روش گوشیتونو درست کنه جیلبریک و آنلاک پیش کش

1- جدیدترین فریمور مربوطه رو دانلود کنید
    2- گوشیرو به سیستم وصل کنید و برید سراغ ریستور با فریمور دانلود شده
    3- وقتی آیتونز در حال انجام Extract software for update بود گوشیرو جدا کنید
    4- وقتی نوشت Verifying iphone گوشیرو سریع دوباره وصل کنید
    5- اگه درست انجام داده باشید گوشی ریستور میشه ( قول نمیدم شاید نشه )

پایان

لطفا مدیرا در صورت صحت پست این پست رو به بخش آموزش های مرجع انتقال بدن
    سلام دوست محترم تشکر از زحمتی که میکشین روش شما رو امتحان کردم ای تیون بعد از Extract به حالت Verifying iphone نمی ره بلکه میره preferring در این حالت هم چند بار گوشی رو وصل کردم اتفاقی نیفتاد و در حالت waiting phone میمونه و بعد هم ارور 4005 میده ،ممنون میشم اگه روش دیگه های بلدین بفرمایین
    ویرایش توسط iranan99 : 04-12-2014 در ساعت 07:10 PM

سپاس
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdibayat نمایش پست ها
    سلام به دوستان گلم
    منم ایپاد تاچ 4 دارم که توی همین dfu گیر کرده بود و به روش دوستان درست نشد هر کاریم که فکرشو بکنی کردم از هر روشی که توی سایتای مختلف نوشته بود رفتم (هر برنامه ای هم که بگی تست کردم )اما نشد که نشد تا اینکه ...
    یهو زد بسرم برنامه redsn0w_win_0.9.15b3 رو باز کردم رفتم به قسمت EXtras و بعد گزینه even more رو زدم بعد گزینه DFU IPSW رو زدم و اخرین فریمور موجود رو انتخاب کردم که 6.1.6 بود بعد از انجام یکسی فعل وانفعالات پیغام
    (found device in dfu mode instead of recovery mode
    you may have more success starting from dfu mode)
    برام ظاهر شد و یه فایل ipsw برام ساخت(ENTER_DFU_iPod4,1_6.1.6_10B500_Restore) بعد ایتونز رو باز کردم و با اون فایل ریستور کردم تا یه جاهایی پیشرفت و دوباره رفت به dfu mode بعدش با فایل اصلی که از رویش فایل جدید ساخته بود ریستور کردم یعنی همون (iPod4,1_6.1.6_10B500_Restore)و خدارو شکر درست شد امیدوارم که اگر کسی به این مشکل دچار شد (خدای نکرده ) بتونه از این روش مثل من دستگاهشو دوباره زنده کنه
    بازم از سایت خوب و عالی تون واقعا ممنونم مخصوصا از ادمین عزیز که ارادت خاصی نسبت به ایشون دارم
    سلام دوست عزیز من الان حال اون موقع شما رو درک میکنم من یه ایفون 5 اس دارم که تو همین dfu گیر کرده مثل شما به هر دری زدم نتیجه نگرفتم حتی روش شما رو هم امتحان کردم به نظرم این گوشی اصلا الان برنامه فست بوتش پریده موقعی میزنم به یو اس بی ای تیون اونو میشناسه و میگه ری استورش کنم بعد با آخرین بریمور که از اینترنت آوردم مراحل استرک و بعد انتظار و بعد یه ارور هر دفعه هم یه ارور میده صفحش یه ذره روشن میشه نه اینکه آرم اپل بیاد نه از تاریکی یه پاس روشن تر میشه بعد هم هیجی بار روش شما هم او فریمور enter_DFU رو هم ساختم و با اون سعی کردم ریستور کنم باز نشد که نشد بخدا من یه دانشجوم که برا 50 تومن گیرم و این ایفون بی همه چیز میخواد 1/5 میلیون به من ضرر بزنه اگه تونستم زندش کنم والله دور و ور این جور گوشیا دیگه نمیرم ، صد هزار رحمت به هواوی.
    ممنون میشم اگه رهنمایی دیگه ای میتونین بکنین
    ویرایش توسط iranan99 : 04-12-2014 در ساعت 07:27 PM

ورژن iOS
    9.3.4
    ورژن Mac
    10.10.5
    سپاس
    0

۱) راه اندازی مجدد ایفون (Forcibly Reboot the iPhone) :

در بعضی مواقع ، شما می توانید به سادگی و به اسانی با ریستارت کردن اجباری ایفون ، مشکل گیر کردن در صفحه لوگوی اپل را رفع کنید .

به همین منظور ، اگر دیوایس شما ایفون ۷ و یا نسخه های بعد از ان می باشد ، می بایست برای ریستارت کردن مجدد ان دکمه های پاور و کم کردن میزان صدا را بطور همزمان نگه دارید .

اما اگر مدل ایفون شما قدیمی تر و از نسخه های پیشین ایفون ۷ می باشد ، می بایست دکمه های پاور و هوم را بصورت همزمان نگه دارید .

۲) https://www.recovery-tool.com/ios-re...very-mode.html
    ویرایش توسط PattonKizzire : 14-02-2018 در ساعت 04:47 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع