جیلبرک iphone 3g و ipod touch 2g ( مدل بدون MC ) در iOS 4.0.2توجه : این پست تنها برای آموزشه و من هیچگونه تاهدی نسبت به خرابی گوشی شما ندارم .

اپل اقدام به انتشار فرمویر جدیدی برای iPhone 4, 3GS, 3G, iPod touch 3G / 2G و ipad کرده که قابل جیلبرک با jailbreakme نمی باشد . ولی اگر شما یک iPhone 3G که به آنلاک وابسته نیست و یا یک iPod touch 2G ( مدل بدون MC ) دارید با استفاده از ورژن فعلی برنامه ی redsnow میتونید اون رو جیلبرک کنید . فقط کافیه آموزش مرحله به مرحله ی زیر رو برای جیلبرک وسیله های اشاره شد در فرمویر iOS 4.0.2 دنبال کنید . ( لطفا به ادامه ی مطلب مراجعه کنید )

مرحله ۱ : دانلود iOS 4.0.2 مخصوص آیفون یا آیپادتون : iPhone 3G ( لینک آیپاد در حال حاضر در دسترس نیست )

مرحله ۲ : با آیتونز به فرمویری که دانلود کردید آپدیت کنید .

مرحله ۳ : Redsn0w 0.9.5b5-5 رو باز کنید ( لینک دانلود در انتهای مطلب ) و فرمویری رو که دانلود کردید در اون browse کنید .مرحله ۴ : حالا تیک cydia رو بزنید.مرحله ۵ : حالا قبل از زدن next مطمین شید که وسیله ی شما خاموش و به کامپیوتر متصله .

مرحله ۶ : حالا با نگه داشتن دکمه home و power گوشیتون رو به recovery mode ببرید .در این صفحه شما با پیغامی مواجه می شید که از شما می خواد سریعا دکمه ی home و power رو با هم نگه دارید و بعد از ۱۰ ثانیه دکمه ی power رو رها کنید ولی دکمه ی home را همچنان نگه دارید تا وقتی که نصب شروع بشه

مرحله ۷ : حالا منتظر بشید تا redsnow کارش رو بکنه و بعد از اتمام کارش گوشی شما رو restart میکنه و تمام گوشی یا آیپاد شما جیلبرک شد .

Download iOS 4.0.2
Download Redsn0w 0.9.5b5-5 for Mac
Download Redsn0w 0.9.5b5-5 for Windows


منبع : redmond.ir :: ردموند

ترجمه شده از : redmondpie.com