تصاویری منتشر شده است که نشان می دهد “دیمیتری مدودف” رییس*جمهور روسیه نیز به استفاده از آی*پد روی آورده است.
پایگاه اینترنتی لایف*نیوز روسیه در گزارش خود آورده است که در جلسه اخیر شورای فناوری اطلاعات و شورای هنر روسیه، مدودف لحظاتی آی پد “آرکادی دیوورکوویچ” مشاور خود را به امانت گرفته و با آن کار کرد.


مدودف در بیان احساس خود در استفاده از این تابلت گفته است که اول او بر این باور بوده که خواندن متن در آن سخت است، اما وقتی رییس*جمهور روسیه برای اولین بار از این تابلت استفاده کرد، کار با آن را بسیار راحت دید اما تاکید کرد که لذت خواندن کتاب در آی*پد به لذت خواندن کتاب کاغذی نمی*رسد اما او کتاب رمان “قهرمان زمان ما” را برای پسرش از اینترنت دانلود کرد.


رییس*جمهور روسیه تاکید کرد که جوانان اگر اشتیاق خواندن کتاب در ابزارهای دیجیتال را داشته باشند، مطمئنا با این تابلت دلگرم خواهند شد.

پس از این اظهارات مدودف، “ویکتور خریکوف” معاون ارتباطات ریاست*جمهوری روسیه فورا تاکید کرد که دولت روسیه فعلا هیچ برنامه*ای برای خرید آی پد برای دولتمردان روسی ندارد و مطمئنا برای این کار ابتدا به مقایسه این محصول با سایر محصولات از لحاظ قیمت و کیفیت خواهد پرداخت.

آرکادی دیوورکویچ نیز تاکید کرد که هیچ قصدی برای فروش آی*پد خود به مدودف ندارد و این دستگاه را یکی از دوستانش از آمریکا برای وی سوغاتی آورده است.

منبع: فارنت