تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 6 از 14 نخستنخست ... 4567811 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 137

موضوع: خدحافظی سنگین با آیـــفون ،سلام طرح رجــیستری !

ورژن iOS
    11.4
    ورژن Mac
    10.13.4
    سپاس
    543
    از این کاربر 314 بار در 200 ارسال سپاس شده است.

نرم افزار بله دوستان ولی نه تاسیس نمایندگی رسمی!‌این دو خیلی خیلی از نظر حقوقی و فنی متفاوته. بر اساس متن برجام، اشخاص و موجودیتهای آمریکایی در هرکجای جهان همچنان با اشخاص و موجودیتهای ایرانی حق مراودات تجاری ندارن. اپل طبق قوانین آمریکا و توافقنامه برنامه جامع اقدام مشترک ( برجام ) حق راه انداری شعبه در ایران رو نداره
    ویرایش توسط arianios : 22-07-2016 در ساعت 06:28 PM

سپاس
    85
    از این کاربر 284 بار در 156 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
    نرم افزار بله دوستان ولی نه تاسیس نمایندگی رسمی!‌این دو خیلی خیلی از نظر حقوقی و فنی متفاوته. بر اساس متن برجام، اشخاص و موجودیتهای آمریکایی در هرکجای جهان همچنان با اشخاص و موجودیتهای ایرانی حق مراودات تجاری ندارن. اپل طبق قوانین آمریکا و توافقنامه برنامه جامع اقدام مشترک ( برجام ) حق راه انداری شعبه در ایران رو نداره

دوست عزیز اگر شما متن سایت اپل رو کامل بخونیدبه وضوح نوشته که سخت افزار و نرم افزار هایی برای ارتباطات شخصی از تحریم مستثنی شدن.
    خیلی واضح هم نوشته بعضی محصولات اپل هم شامل این استثنی میشن.
    این موضوع هیچ ارتباطی با برجام و رفع تحریم های اخیر نداره و مربوط به سال 2014 هست.

ورژن iOS
    11.4
    ورژن Mac
    10.13.4
    سپاس
    543

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها

دوست عزیز اگر شما متن سایت اپل رو کامل بخونیدبه وضوح نوشته که سخت افزار و نرم افزار هایی برای ارتباطات شخصی از تحریم مستثنی شدن.
    خیلی واضح هم نوشته بعضی محصولات اپل هم شامل این استثنی میشن.
    این موضوع هیچ ارتباطی با برجام و رفع تحریم های اخیر نداره و مربوط به سال 2014 هست.
    خوب برادر من اولا متن برجام مهمه نه سایت اپل !‌ثانیا برجام موخر التصویب از اون ماجراست یعنی جدیدتر تصویب شده! و ملاک عمل قانونه جدیده وقتی دو قانون تضاد دارن!
    مهم اینه الان قوانین آمریکا اجازه مراوده تجاری و مالی هیچ آمریکایی رو با ایران نمیده و ممنوع کرده،‌ دیگه سایت اپل چه ارزشی داره اونم وقتی بقول خودتون مال قدیم هم هست مطلبش
    ویرایش توسط arianios : 22-07-2016 در ساعت 06:51 PM

4. کاربر زیر از arianios عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    85

لطفا لینک و قسمتی از متن برجام که این موضوع رو نوشته ارسال کنید.
    لطفا منبع دقیق متنی که ارسال کردید رو بفرستید.

سپاس
    47
    از این کاربر 14 بار در 5 ارسال سپاس شده است.

دوستان یه سوال
    الان اون مغازه هایی که مغازشون پر آیفونه تکلیفشون چیه ؟ بد بخت میشن که ؟ تمام سرمایه طرف داخل مغازشه ! اینطوری که نمیشه ! الان یعنی هیچ کس نباید آیفون بخره ؟

ورژن iOS
    11.4
    ورژن Mac
    10.13.4
    سپاس
    543

لطفا لینک و قسمتی از متن برجام که این موضوع رو نوشته ارسال کنید.

لطفا منبع دقیق متنی که ارسال کردید رو بفرستید.
    متن برجام رو سرچ کنید و بخونید. بیش از ۱۰۰ صفحه هست. من زمان تصویبش بررسی و گزارش دادم الانم حضور ذهن ندارم. دو صفحه که نیست. در ضمن با یه سرچ متوجه موضوع میشید. اینگه آمریکایی ها تا ۸ سال دیگه همچنان از معامله با .ایران ممنوعند که دیگه خواجه شیراز هم میدونه. فقط تحریم های اتحادیه اروپا لغو شده. اگر دقت کرده باشید، بوئینگ هم تا شخص اوباما اجازه نداد، با ایران قرارداد امضا نکرد! اوباما شخصا و رسما مجوزش رو امضا کرد بعد بوئینگ با ایران قرارداد امضا کرد! که اون رو هم مجلس آمریکا ممنوع کرد! حالا یا باید اوباما مصوبه مجلس رو وتو کنه یا قرارداد بوئینگ با ایران کاملا بی ارزش میشه. در حال حاضر بی ارزشه مگه اوباما وتو کنه که هنوز نکرده!
    تازه در عمل تحریم های اروپا هم اکثرش رو کاغذ تعلیق شده ! و هیچ کس از ترس خزانه داری آمریکا جرات معامله نداره! تا الان فقط نفت ایران رو خریدن فقط
    ویرایش توسط arianios : 22-07-2016 در ساعت 07:07 PM

8. کاربر زیر از arianios عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    85

متن برجام رو سرچ کنید و بخونید. بیش از ۱۰۰ صفحه هست. من زمان تصویبش بررسی و گزارش دادم الانم حضور ذهن ندارم. دو صفحه که نیست. در ضمن با یه سرچ متوجه موضوع میشید. اینگه آمریکایی ها تا ۸ سال دیگه همچنان از معامله با .ایران ممنوعند که دیگه خواجه شیراز هم میدونه. فقط تحریم های اتحادیه اروپا لغو شده. اگر دقت کرده باشید، بوئینگ هم تا شخص اوباما اجازه نداد، با ایران قرارداد امضا نکرد! اوباما شخصا و رسما مجوزش رو امضا کرد بعد بوئینگ با ایران قرارداد امضا کرد! که اون رو هم مجلس آمریکا ممنوع کرد! حالا یا باید اوباما مصوبه مجلس رو وتو کنه یا قرارداد بوئینگ با ایران کاملا بی ارزش میشه. در حال حاضر بی ارزشه مگه اوباما وتو کنه که هنوز نکرده!
    تازه در عمل تحریم های اروپا هم اکثرش رو کاغذ تعلیق شده ! و هیچ کس از ترس خزانه داری آمریکا جرات معامله نداره! تا الان فقط نفت ایران رو خریدن فقط
    دوست عزيز من از سن شما اطلاع ندارم اما شما كلي گويي ميكني
    لطفا من رو راهنمايي كنيد تا جمله "اشخاص ايراني و آمريكايي حق تجارت در هيچ كجاي جهان رو ندارند" رو در متن برجام پيدا كنم.
    از اون گذشته برجام كه قانون ايالات متحده نيست.
    وقتي يه استثني تصويب ميشه تا يه قانون ديگه صراحتا اونو نقض نكنه پا برجاست.

10. کاربر زیر از saeedrele عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    11.4
    ورژن Mac
    10.13.4
    سپاس
    543

دوست عزيز من از سن شما اطلاع ندارم اما شما كلي گويي ميكني
    لطفا من رو راهنمايي كنيد تا جمله "اشخاص ايراني و آمريكايي حق تجارت در هيچ كجاي جهان رو ندارند" رو در متن برجام پيدا كنم.
    از اون گذشته برجام كه قانون ايالات متحده نيست.
    وقتي يه استثني تصويب ميشه تا يه قانون ديگه صراحتا اونو نقض نكنه پا برجاست.

دوست گلم سن من که اهمیت نداره اما عرض کنم به خدمتتون من وکیل هستم که اتفاقا دارم با برجام و تو محیط تجارت بین الملل فعالیت حقوقی می کنم. فرمایش شما از نظر حقوقی صحیح نیست. این بحث ار حوصله سایر دوستان خارج هست و بهتره ادامه ندیم. اگر علاقه داشتید خارج از اینجا صحبت خواهیم کرد. شاد باشید.

ورژن iOS
    9.1
    ورژن Mac
    10.11.1
    سپاس
    41
    از این کاربر 56 بار در 37 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
    برام عجیبه که خودتون هم می دونید این کار ها به اصطلاح تنبیه اپل بخاطر ارزش قائل نشدن برای ایرانی ها نیست ! و فقط بحث سود جویی عده ای مطرح هست ولی باز هم می گید از این طرح خوشم اومده!!
    در مورد کیبورد هم اپل وقتی در کیبورد عربی (گ، چ، پ،ژ) رو قرار داده نمیشه گفت در این زمینه بطور مطلق کوتاهی کرده

اینجا کشوری مثل آلمان نیست! و در همچین مواردی تجربه نشون داده خود مردم کمک شایانی به افزایش قیمت می کنن

Sent from my iPhone using Tapatalk
    بله من گفتم از این طرح خوشم اومده و بازهم میگم چون اگر به احتمال یک درصد هم که شده اپل حتی به صورت قرار دادی نمایندگی بزنه خیلی به نفع ما خواهد بود مثل کشورای دیگه نیست ولی شاید همین فارس گستر بشه نماینده رسمی فروش یا همون واسطه ی رسمی
    اگرم این اتفاق نیوفته چیز دیگه ای پیش نمیاد یه مدت نایاب میشه میکشه بالا و باز دوباره زیاد میشه و میشه مثل روال
    بنا به این مطلب http://www.yjc.ir/fa/news/5702851
    کافیه کد imei اون ثبت باشه و این جمع آوری ها و یا احتکار به خاطر سودجویی یکسری آدم ..... هست
    من باز هم میگم نون شب که نیست واجب باشه اول این قانون یکسری حباب قیمتی ایجاد میشه و بعد هم تموم میشه
    درمورد حروف گ پ چ ژ واقعا خیلی افتخار میکنید که این حروف در یه کیبرد عربی جا داده شدن ؟ جالبه اپل برای آفریقای جنوبی زبان سیری رو اضافه کرده ولی برای ایران با این بازار نه اگر این ها از نظر شما معمولیه از نظر من با اندروید ۶ و ۷ که به طور کامل زبان فارسی رو پشتیبانی میکنن اصلا قابل قبول نیست و حتما هم میدونید که گوگل هم یک شرکت آمریکایی هست پس خیلی راحت میتونه پشتیبانی فارسی رو قطع کنه
    این حرکت اگر بازار ایران رو از اپل بگیره شاید یکمی به ما ایرانی ها احترام بذاره

13. کاربر زیر از Ariaaa عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    448
    از این کاربر 461 بار در 346 ارسال سپاس شده است.

پیش فرض خدحافظی سنگین با آیـــفون ،سلام طرح رجــیستری !

نقل قول نوشته اصلی توسط Ariaaa نمایش پست ها
    بله من گفتم از این طرح خوشم اومده و بازهم میگم چون اگر به احتمال یک درصد هم که شده اپل حتی به صورت قرار دادی نمایندگی بزنه خیلی به نفع ما خواهد بود مثل کشورای دیگه نیست ولی شاید همین فارس گستر بشه نماینده رسمی فروش یا همون واسطه ی رسمی
    اگرم این اتفاق نیوفته چیز دیگه ای پیش نمیاد یه مدت نایاب میشه میکشه بالا و باز دوباره زیاد میشه و میشه مثل روال
    بنا به این مطلب http://www.yjc.ir/fa/news/5702851
    کافیه کد imei اون ثبت باشه و این جمع آوری ها و یا احتکار به خاطر سودجویی یکسری آدم ..... هست
    من باز هم میگم نون شب که نیست واجب باشه اول این قانون یکسری حباب قیمتی ایجاد میشه و بعد هم تموم میشه
    درمورد حروف گ پ چ ژ واقعا خیلی افتخار میکنید که این حروف در یه کیبرد عربی جا داده شدن ؟ جالبه اپل برای آفریقای جنوبی زبان سیری رو اضافه کرده ولی برای ایران با این بازار نه اگر این ها از نظر شما معمولیه از نظر من با اندروید ۶ و ۷ که به طور کامل زبان فارسی رو پشتیبانی میکنن اصلا قابل قبول نیست و حتما هم میدونید که گوگل هم یک شرکت آمریکایی هست پس خیلی راحت میتونه پشتیبانی فارسی رو قطع کنه
    این حرکت اگر بازار ایران رو از اپل بگیره شاید یکمی به ما ایرانی ها احترام بذاره
    خیر افتخار نکردم فقط خواستم بگم بالأخره اپل نیاز فارسی نوشتن رو رفع کرده همین
    در مورد سیری هم تا جایی که من میدونم برای عملکرد کامل و بهتر در یک کشور نیاز به یکسری زیر ساخت و مجوز هست که تا الآن فراهم نشده و احتمال خیلی زیاد هم نخواهد شد
    دوست عزیز ، فقط با اپل استور رسمی هست که نفع واقعی برای مشتری ایجاد میشه وگرنه نمایندگی واسطه ای، یعنی اینکه انحصار واردات فقط برای یه عده بشه و چون دیگه رقیب ندارن، قیمت ها خیلی دیر شکسته میشه و در مقابل چون فقط محصولات اونا ریجستر میشه ، کاری هم نمیشه کرد(پرداخت هزینه بیشتر به بهانه ریجستر) در کنارش هم یه گارانتی الکی برای دل خوشی میدن و تموم!

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ویرایش توسط Babak 8 : 22-07-2016 در ساعت 10:26 PM

15. 2 کاربر زیر از Babak 8 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

صفحه 6 از 14 نخستنخست ... 4567811 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)