تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 5 از 14 نخستنخست ... 3456710 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 137

موضوع: خدحافظی سنگین با آیـــفون ،سلام طرح رجــیستری !

ورژن iOS
    9.1
    ورژن Mac
    10.11.1
    سپاس
    41
    از این کاربر 56 بار در 37 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط << 3a3ak >> نمایش پست ها
    شما اگر يك حركت ، فقط يك حركت از اين دست رو براي من بگيد كه توي اين ٣٨ سال اخير براي مردم انجام شده و مردم ازش سود بردند من اسم خودم رو عوض ميكنم
    معلوم نيست ايراني جماعت كي ميخواد درس بگيره ! چند بار از اين سوراخ ميخواد گزيده بشه؟!
    ببينيد همين الان قيمت ايفون توي ايران نزديك به بازار جهاني بود به خاطر رقابتي كه بود ! حالا اگر مرزاي ايران شله و وله و آقايون خودشون قاچاقچي هستن مشكل رو كه نبايد با پاك كردن صورت مسئله رفع و رجوع كرد!
    من كه اصلا فكرش رو هم نميكنم كه اپل پاش رو تو ايران بزاره ، شرايط و قوانين تجارت توي ايران خيلي گنگ و سر در گمه و اصلا شفافيت لازم رو نداره
    در بهترين شرايط رانت اين كار دو دستي تقديم چند تا از فك و فاميلاي خودشون ميكنن و عملا بحث رقابت منتفي ميشه و مردم ايران مثل تمام ٣٨ سال گذشته بايد به هر سازي كه آقايون ميزنن برقصند
    اين يه بازي سياسي براي چپاول بازارهاي پر سوده ، تمام ، والسلام
    شما هم هيچ سودي ازش نميبري ، فقط آيفونت رو گرونتر ميخري به خاطر يه تيكه كاغذ كه روش ميچسبونن كه توش يه طومار از شرايط ابطال گارانتي نوشته!
    بله حرف شما کاملا درسته
    ولی مردم و خود من و شما دیگه حاضر نیستیم زیر بار زور بریم
    من خودمم گفتم نون شب نییت که واجب باشه به قیمت باشه میخریم نباشه نمیخریم
    در ثانی چنین اتفاقی قطعا نخواهد افتاد این رو هم قبلتر گفتم قیمت جهانی آیفون مشخصه قیمت دلارم مشخصه خودمو مثال میزنم وقتی میبینم قیمتی که در آینده پیدا میکنه نجومی و بی دلیل بالاست هرگز زیر بار خرید این گوشی نمیرم
    از طرفی من خودم واقعا یه متعصب شدید محصولات اپل بودم اولین گوشیم 3g بود و تا به حالم به جز گوشی دوم اندرویدی گوشی اندرویدی نداشتم
    ولی وقتی میبینم شرکت فروشنده و سازنده برای خریداراش یکذره هم تعصب نداره و وقتی شرکتهای دیگه رو میبینم برام سوال پیش میاد آیا ایرانی ها ارزش یه کیبرد فارسی پیش فرض رو ندارن ؟
    من به شخصه از این طرح خیلی خوشم اومده
    حالا اگر در آینده آیفون بشه خرید مثل قبل میخرم (اگرچه با این وضع طراحی آیفون هفت اصلا رغبتی ندارم چون چیزی برای گفتن نداره) اگرم نشه میرم یه موبایلی میخرم که شرکت سازنده اقلا برای خرییدارانش و طرفداراش یکمی ارزش قائل شه اگر تحریم بوده برای همه شرکتها بوده
    خلاصه کلام اینکه اگر آیفون بخواد گرونتر از قیمت جهانیش تو ایران فروش بره اونم نه توسط اپل توسط یسری سودجو خب قطعا فروشش مثل قبل نخواهد بود صفر نمیشه اما مثل سابقم نیست و یکیش خود منم که ۶اسمو میفروشم و اس ۷ میخرم
    و یکچیز جالب که یادم رفت بگم اینه که ظاهرا فقط آیفون قاچاقی میاد ایران نه باقی محصولات اپل مثلا آیپد
    همه فروشگاه های اینترنتی آیفون رو ناموجود کردن در حالی که هنوز آیپد رو میفروشن و این نشون میده که هدف این کار چیزی جز سودجویی نیست
    ویرایش توسط Ariaaa : 22-07-2016 در ساعت 11:47 AM

سپاس
    448
    از این کاربر 461 بار در 346 ارسال سپاس شده است.

پیش فرض خدحافظی سنگین با آیـــفون ،سلام طرح رجــیستری !

نقل قول نوشته اصلی توسط Ariaaa نمایش پست ها
    من به شخصه از این طرح خیلی خوشم اومده
    و یکچیز جالب که یادم رفت بگم اینه که ظاهرا فقط آیفون قاچاقی میاد ایران نه باقی محصولات اپل مثلا آیپد
    همه فروشگاه های اینترنتی آیفون رو ناموجود کردن در حالی که هنوز آیپد رو میفروشن و این نشون میده که هدف این کار چیزی جز سودجویی نیست
    برام عجیبه که خودتون هم می دونید این کار ها به اصطلاح تنبیه اپل بخاطر ارزش قائل نشدن برای ایرانی ها نیست ! و فقط بحث سود جویی عده ای مطرح هست ولی باز هم می گید از این طرح خوشم اومده!!
    در مورد کیبورد هم اپل وقتی در کیبورد عربی (گ، چ، پ،ژ) رو قرار داده نمیشه گفت در این زمینه بطور مطلق کوتاهی کرده

ولی مردم و خود من و شما دیگه حاضر نیستیم زیر بار زور بریم

اینجا کشوری مثل آلمان نیست! و در همچین مواردی تجربه نشون داده خود مردم کمک شایانی به افزایش قیمت می کنن

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ویرایش توسط Babak 8 : 22-07-2016 در ساعت 01:30 PM

3. کاربر زیر از Babak 8 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    11.4
    ورژن Mac
    10.13.4
    سپاس
    543
    از این کاربر 314 بار در 200 ارسال سپاس شده است.

نه دوست عزیز
    اصلا اینطور نیست
    طرح رجیستری مربوط به رگلاتوری میشه و دامنه حاکمیتش فقط در زمینه تماس تلفنی هست . سایر محصولات اپل چون قابلیت تماس تلفنی از طریق سیم کارت ندارن شامل این طرح نیستن اصلا .
    در مورد این طرح هم لازمه دقت کنیم اولا گوشیای فعال اپل رو دچار هیچ مشکلی نمیکنه و اکثر ملت هم آیفون دارن و در واقع ایجاد مشکلی نمی کنه و فقط باعث میشه دوستانی که اپل دارن، بدلیل اینکه فعاله و رجیستر شده محسوب میشه و نو در بازار مدتی نیست،‌بتونن گوشی دست دوم رو گرون تر بفروشن! ثانیا این طرح حمایت آشکار از سامسونگ هست! ثالثا شک نکنید این مضوع کاملا موقتی هست و بزودی حل خواهد شد . کمی صبور باشیم، همین
    ویرایش توسط arianios : 22-07-2016 در ساعت 03:00 PM

5. کاربر زیر از arianios عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    85
    از این کاربر 284 بار در 156 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
    نه دوست عزیز
    اصلا اینطور نیست
    طرح رجیستری مربوط به رگلاتوری میشه و دامنه حاکمیتش فقط در زمینه تماس تلفنی هست . سایر محصولات اپل چون قابلیت تماس تلفنی از طریق سیم کارت ندارن شامل این طرح نیستن اصلا .
    در مورد این طرح هم لازمه دقت کنیم اولا گوشیای فعال اپل رو دچار هیچ مشکلی نمیکنه و اکثر ملت هم آیفون دارن و در واقع ایجاد مشکلی نمی کنه و فقط باعث میشه دوستانی که اپل دارن، بدلیل اینکه فعاله و رجیستر شده محسوب میشه و نو در بازار مدتی نیست،‌بتونن گوشی دست دوم رو گرون تر بفروشن! ثانیا این طرح حمایت آشکار از سامسونگ هست! ثالثا شک نکنید این مضوع کاملا موقتی هست و بزودی حل خواهد شد . کمی صبور باشیم، همین
    رو جمله آخرت به طور جدي شك دارم
    فكر ميكنم يكي از اهداف اين طرح كمرنگ شدن ماركهاي آمريكايي در بازار باشه.

ورژن iOS
    11.4
    ورژن Mac
    10.13.4
    سپاس
    543
    از این کاربر 314 بار در 200 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
    رو جمله آخرت به طور جدي شك دارم
    فكر ميكنم يكي از اهداف اين طرح كمرنگ شدن ماركهاي آمريكايي در بازار باشه.

تا وقتی که منفعتی بواسطه این کمرنگی حاصل بشه و تا جایی که مارک آمریکایی منفعت رو تامین کنه! زیاد طول نمیکشه!

سپاس
    85

آخرین خبر
    ظاهرا قوانین آمریکا در خصوص صادرات نرم افزارهای اپل و محصولات اون و دریافت درآمدهای حاصل از اون در سال 2015 اصلاح شده و این موارد از تحریمات آمریکا مستثنی شدن
    وزارت صنعت هم این موضوع رو اعلام کرده
    ؛طبق قوانین فعلی هیچ منعی برای تأسیس نمایندگی این برند آمریکایی در کشور وجود ندارد و وزارت صنعت نیز به‌عنوان مرجع تأسیس نمایندگی برندهای مختلف در این باره قادر به اظهارنظر قطعی است.؛
    منبع:در پی طرح رجیستری ؛ جمع آوری آیفون از سطح بازار ایران آغاز شد - دیجی رو
    با این اوصاف میتونیم امیدوار باشیم اپل رسما (از طریق نمایندگی نه بازکردن اپل استور) وارد ایران بشه

ورژن iOS
    9.3.3
    سپاس
    153
    از این کاربر 1,378 بار در 685 ارسال سپاس شده است.

آخرین خبر
    ظاهرا قوانین آمریکا در خصوص صادرات نرم افزارهای اپل و محصولات اون و دریافت درآمدهای حاصل از اون در سال 2015 اصلاح شده و این موارد از تحریمات آمریکا مستثنی شدن
    وزارت صنعت هم این موضوع رو اعلام کرده
    ؛طبق قوانین فعلی هیچ منعی برای تأسیس نمایندگی این برند آمریکایی در کشور وجود ندارد و وزارت صنعت نیز به‌عنوان مرجع تأسیس نمایندگی برندهای مختلف در این باره قادر به اظهارنظر قطعی است.؛
    منبع:در پی طرح رجیستری ؛ جمع آوری آیفون از سطح بازار ایران آغاز شد - دیجی رو
    با این اوصاف میتونیم امیدوار باشیم اپل رسما (از طریق نمایندگی نه بازکردن اپل استور) وارد ایران بشه
    درود

میشه منبع این خبر رو لطف کنید .

اینکه وزارت صنعت بگه هیچ منعی وجود نداره برای اپل مدرک نمیشه - دولت امریکا بایستی قوانین و تحریم ها رو تصحیح و لغو کنه که اپل بدون دغدغه و استرس بیاد و نمایندگی بزنه .
    ویرایش توسط iKamangir : 22-07-2016 در ساعت 05:13 PM

10. 2 کاربر زیر از iKamangir عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    85

نقل قول نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
    درود

میشه منبع این خبر رو لطف کنید .

اینکه وزارت صنعت بگه هیچ منعی وجود نداره برای اپل مدرک نمیشه - دولت امریکا بایستی قوانین و تحریم ها رو تصحیح و لغو کنه که اپل بدون دغدغه و استرس بیاد و نمایندگی بزنه .
    منبع خود اپل: https://www.apple.com/legal/more-resources/gtc.html
    شما در لیست کشورهای ممنوعه نام ایران رو میبینید؟
    فایل پی دی اف قانون مستثنی شدن ایران http://www.treasury.gov/resource-cen...ages/iran.aspx
    ویرایش توسط saeedrele : 22-07-2016 در ساعت 05:34 PM

12. 2 کاربر زیر از saeedrele عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    1,292
    از این کاربر 866 بار در 545 ارسال سپاس شده است.

پیش فرض خدحافظی سنگین با آیـــفون ،سلام طرح رجــیستری !

منبع خود اپل: https://www.apple.com/legal/more-resources/gtc.html
    شما در لیست کشورهای ممنوعه نام ایران رو میبینید؟
    فایل پی دی اف قانون مستثنی شدن ایران http://www.treasury.gov/resource-cen...ages/iran.aspx
    اگر دوستان لینک بدن هم ممنون میشم
    بله در اينجا تمام توضيح داده شده.
    ویرایش توسط HERO : 22-07-2016 در ساعت 05:36 PM

14. 2 کاربر زیر از HERO عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    9.3.3
    سپاس
    153
    از این کاربر 1,378 بار در 685 ارسال سپاس شده است.

من سعی کردم که با تیم پشتیبانی اپل تماس بگیرم به خاطر همین قضیه
    گفتند متاسفانه ما در این مورد اطلاعاتی نداریم و بایستی با تیم Corporate تماس بگیرید .
    از ایران هم که نمیشه با آمریکا تماس گرفت و باید از هفت خان رستم رد بشی تا تماست برقرار بشه و ... .
    دوستانی که خارج از کشور هستند اگر میتونید تماس بگیرید و نتیجه رو به سایر دوستان هم اطلاع بدید .

کد:
    Corporate Address
    Apple
    1 Infinite Loop
    Cupertino, CA 95014
    (408) 996–1010

صفحه 5 از 14 نخستنخست ... 3456710 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)