تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 49

موضوع: سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون se

ورژن iOS
    10.0.1
    سپاس
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال سپاس شده است.

سلام
    موقع انتخاب WallPaper رنگ خوب و روشن هستش ولی وقتی نصب میشه تاریک تر میشه
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ویرایش توسط wwewwe : 21-09-2016 در ساعت 09:42 PM

سپاس
    182
    از این کاربر 24 بار در 19 ارسال سپاس شده است.

سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی،
    بنده چند وقتی هست یدونه دستگاه iphone SE خریدم و برای اتصالش به کامپیوتر مشکل دارم.... کلی هم توی نت سرچ زدم راح حل هارو امتحان کردم اعم از پاک کردن درایور یو اس بی و آپدیت به آخرین ورژن آیتونز ولی نه با کابل خودش وصل میشه نه با کابل 5sام... دیگه موندم چیکار کنم چند ساله 5s دارم همچین مشکلی ندیده بودم... ممنون میشم راهنمایی کنید... ضمنا عکس اروری که زمان نصب درایوری ک بصورت اتوماتیک خود ویندوز شروع به نصبش میکنه بعد از اتصال هم ضمیمه شد.
    (روی ویندوز 7 و 8.1 هم تست شده به عناوین مختلف جواب نداده...)
    با تشکر ممنون میشم راهنمایی کنید.

ورژن iOS
    10.0.1
    سپاس
    1

سلام من چند هفته است که آی فون اس ای خریدم ، مشکلم اینه که گوشیم LTE نمیشه !!! سیم کارتم همراه اوله و قبلا عوضش کردم و با چندتا گوشی دیگه تست کردم LTE شد ، با اپراتورهای دیگه و سیم خودم گوشیمو امتحان کردم فقط مینویسه 3G.گوشیم گارانتی تعویض داشت بردم پیشش گفت نه این گوشی کلا ال تی ای نمیشه.خلاصه زیر بار نرفتم و بعد کلی دعوا طرف 2تا گوشی که برای تست رو میز بود رو آورد سیمکارتمو انداخت روش بازم همون مشکل ، حتی یدونه گوشی نو از جعبه باز کرد اونم همینطوری بود!البته من قانع نشدم چون هیچ جا نخوندم همچین مشکلی و برام خیلی عجیبه!حالا می خواستم بدونم دوستانی که درحال استفاده هستند آیا گوشی شما LTE ساپورت میکنه یا نه؟!یعنی روی صفحه مینویسه LTE?
    در نهایت فروشنده بهم گفت اگه یه iphone SE دیگه بیاری که LTE بشه من پولتو بر میگردونم.من گوشی رو گرون تر خریدم که گارانتی تعویض داشته باشه.خواهش می کنم کمکم کنید.
    فقط گوشی من اینجوریه؟یا داستان خاصی داره؟

ورژن iOS
    9.3.3
    سپاس
    153
    از این کاربر 1,378 بار در 685 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza3168 نمایش پست ها
    سلام من چند هفته است که آی فون اس ای خریدم ، مشکلم اینه که گوشیم LTE نمیشه !!! سیم کارتم همراه اوله و قبلا عوضش کردم و با چندتا گوشی دیگه تست کردم LTE شد ، با اپراتورهای دیگه و سیم خودم گوشیمو امتحان کردم فقط مینویسه 3G.گوشیم گارانتی تعویض داشت بردم پیشش گفت نه این گوشی کلا ال تی ای نمیشه.خلاصه زیر بار نرفتم و بعد کلی دعوا طرف 2تا گوشی که برای تست رو میز بود رو آورد سیمکارتمو انداخت روش بازم همون مشکل ، حتی یدونه گوشی نو از جعبه باز کرد اونم همینطوری بود!البته من قانع نشدم چون هیچ جا نخوندم همچین مشکلی و برام خیلی عجیبه!حالا می خواستم بدونم دوستانی که درحال استفاده هستند آیا گوشی شما LTE ساپورت میکنه یا نه؟!یعنی روی صفحه مینویسه LTE?
    در نهایت فروشنده بهم گفت اگه یه iphone SE دیگه بیاری که LTE بشه من پولتو بر میگردونم.من گوشی رو گرون تر خریدم که گارانتی تعویض داشته باشه.خواهش می کنم کمکم کنید.
    فقط گوشی من اینجوریه؟یا داستان خاصی داره؟
    درود
    ابتدا این رو عرض کنم که کیفیت خدمات ارائه شده توسط اپراتورها در ایران به طوری خیلی زیادی در مناطق مختلف متفاوت هست .
    از طرفی هم اپل به هر اپراتوری اجازه نمیده که LTE رو ارائه بده - یعنی دیوایس های اپل با چند اپراتوری که نامشون هم در سایت اپل ذکر شده میتونن به شبکه LTEـش متصل بشن .
    یکی از دلایلی هم که اپل این کار رو می کنه این هست که شبکه LTE سایر اپراتور ها استاندارد نیست و کیفیت لازم که مورد تأیید اپل باشه رو ندارند .(و برخی دلایل دیگر)

برای اینکه از تنظیمات دیوایستون مطمعن بشید موارد زیر رو چک کنید .
    به مسیر Settings - Cellular برید
    به بخش Cellular Data Options برید - Voice رو روی LTE قرار بدید .
    به عقب بازگردید و گزینه Cellular Data رو انتخاب کنید .
    برای قسمت های زیر بایستی موارد APN - Username - Password رو وارد کنید
    CELULLAR DATA - LTE SETUP و دو قسمت بعد که انتخابی هست MMS و PERSONAL HOTSPOT

برای همراه اول مقادیر APN - Username - Password رو بایستی MCNET وارد کنید
    و برای ایرانسل نیز بایستیmtnirancell رو وارد کنید .

ویرایش توسط iKamangir : 04-10-2016 در ساعت 11:52 PM

5. کاربر زیر از iKamangir عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    10.0.1
    سپاس
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
    درود
    ابتدا این رو عرض کنم که کیفیت خدمات ارائه شده توسط اپراتورها در ایران به طوری خیلی زیادی در مناطق مختلف متفاوت هست .
    از طرفی هم اپل به هر اپراتوری اجازه نمیده که LTE رو ارائه بده - یعنی دیوایس های اپل با چند اپراتوری که نامشون هم در سایت اپل ذکر شده میتونن به شبکه LTEـش متصل بشن .
    یکی از دلایلی هم که اپل این کار رو می کنه این هست که شبکه LTE سایر اپراتور ها استاندارد نیست و کیفیت لازم که مورد تأیید اپل باشه رو ندارند .(و برخی دلایل دیگر)

برای اینکه از تنظیمات دیوایستون مطمعن بشید موارد زیر رو چک کنید .
    به مسیر Settings - Cellular برید
    به بخش Cellular Data Options برید - Voice رو روی LTE قرار بدید .
    به عقب بازگردید و گزینه Cellular Data رو انتخاب کنید .
    برای قسمت های زیر بایستی موارد APN - Username - Password رو وارد کنید
    CELULLAR DATA - LTE SETUP و دو قسمت بعد که انتخابی هست MMS و PERSONAL HOTSPOT

برای همراه اول مقادیر APN - Username - Password رو بایستی MCNET وارد کنید
    و برای ایرانسل نیز بایستیmtnirancell رو وارد کنید .

ضمن تشکر از وقتی که گذاشتید ، همین الان تنظیماتی که فرمودید رو تست کردم و نشد (هم mcinet هم mcnet) رو تست کردم فرقی نکرد برای اطمینان از پوشش دهی اپراتور هم با گوشی آیفون 6 هم تست کردم با سیم خودم LTE شد.سوال اینجاست که اگه اپل اپراتور رو محدود کرده پس چرا تمامی آیفون های دیگه متصل میشن.یعنی کل iphone seها در ایران متصل نمیشن به LTE؟ یا گوشی من فقط ایراد داره؟آیا کسی اینجا هست که SE داشته باشه و به LTE وصل بشه؟

ورژن iOS
    10.0.1
    ورژن Mac
    10.12
    سپاس
    895
    از این کاربر 3 بار در 3 ارسال سپاس شده است.

پیش فرض سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون se

ضمن تشکر از وقتی که گذاشتید ، همین الان تنظیماتی که فرمودید رو تست کردم و نشد (هم mcinet هم mcnet) رو تست کردم فرقی نکرد برای اطمینان از پوشش دهی اپراتور هم با گوشی آیفون 6 هم تست کردم با سیم خودم LTE شد.سوال اینجاست که اگه اپل اپراتور رو محدود کرده پس چرا تمامی آیفون های دیگه متصل میشن.یعنی کل iphone seها در ایران متصل نمیشن به LTE؟ یا گوشی من فقط ایراد داره؟آیا کسی اینجا هست که SE داشته باشه و به LTE وصل بشه؟
    دوست عزيز روي "اس اي" تست كردم و بدون مشكل به "ال تي اي" وصل شد،البته روي سيم كارت ايرانسل(usim)

Sent from my iPad using Tapatalk
    ویرایش توسط dragon8 : 05-10-2016 در ساعت 12:14 PM

ورژن iOS
    10.0.1
    سپاس
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط dragon8 نمایش پست ها
    دوست عزيز روي "اس اي" تست كردم و بدون مشكل به "ال تي اي" وصل شد،البته روي سيم كارت ايرانسل(usim)

ممنون دوست من ، میتونم خواهش کنم مشخصات گوشی که تست کردید رو بهم بگید؟lla بود؟آنلاک فکتوری بود؟ البته به این چیزا ربطی نداره ولی خب اگه بگید ممنون میشم.

ورژن iOS
    10.0.1
    ورژن Mac
    10.12
    سپاس
    895
    از این کاربر 3 بار در 3 ارسال سپاس شده است.

ممنون دوست من ، میتونم خواهش کنم مشخصات گوشی که تست کردید رو بهم بگید؟lla بود؟آنلاک فکتوری بود؟ البته به این چیزا ربطی نداره ولی خب اگه بگید ممنون میشم.
    خواهش ميكنم
    بله LLA هست و ICCID دار با ios 10.0.2

ورژن iOS
    9.3.3
    سپاس
    153
    از این کاربر 1,378 بار در 685 ارسال سپاس شده است.

ضمن تشکر از وقتی که گذاشتید ، همین الان تنظیماتی که فرمودید رو تست کردم و نشد (هم mcinet هم mcnet) رو تست کردم فرقی نکرد برای اطمینان از پوشش دهی اپراتور هم با گوشی آیفون 6 هم تست کردم با سیم خودم lte شد.سوال اینجاست که اگه اپل اپراتور رو محدود کرده پس چرا تمامی آیفون های دیگه متصل میشن.یعنی کل iphone seها در ایران متصل نمیشن به lte؟ یا گوشی من فقط ایراد داره؟آیا کسی اینجا هست که se داشته باشه و به lte وصل بشه؟
    کلا روی این قضیه حساس نشید - چیز حادی نیست - من خودمم تا حالا نتونستم از lte استقاده کنم .
    اپل هست دیگه - اگر بخاد با چیزی لج کنه باید فاتحه موضوع رو خوند :d

سپاس
    182
    از این کاربر 24 بار در 19 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط blood666 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی،
    بنده چند وقتی هست یدونه دستگاه iphone SE خریدم و برای اتصالش به کامپیوتر مشکل دارم.... کلی هم توی نت سرچ زدم راح حل هارو امتحان کردم اعم از پاک کردن درایور یو اس بی و آپدیت به آخرین ورژن آیتونز ولی نه با کابل خودش وصل میشه نه با کابل 5sام... دیگه موندم چیکار کنم چند ساله 5s دارم همچین مشکلی ندیده بودم... ممنون میشم راهنمایی کنید... ضمنا عکس اروری که زمان نصب درایوری ک بصورت اتوماتیک خود ویندوز شروع به نصبش میکنه بعد از اتصال هم ضمیمه شد.
    (روی ویندوز 7 و 8.1 هم تست شده به عناوین مختلف جواب نداده...)
    با تشکر ممنون میشم راهنمایی کنید.

دوستان لطفاً كمك كنيد مشكلم حل بشه!!!

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)