تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خاموش شدن گوشی ایفون

ورژن iOS
    9.2
    سپاس
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال سپاس شده است.

پیش فرض خاموش شدن گوشی ایفون

سلام من یه گوشی 5s گرفتم خودش رو ورژن 9 بود چند روز باهاش کار کردم بعد از یه هفته گوشی خود به خود در حالی که باهاش کار نمیکردم ری استارت شد اولش 1دقیقه ای رو ارم اپل موند بعدش خاموش شد و بعد صفحش یه کم ابی شد بعد از 5 دقیقه گوشی خود به خود بالا اورد تو اون روز گوشی خودش 4 بار ری استارت شد بعد یه هفته مث ساعت کار میکرد بعد دوباره اینجور شدی تو یه روز ری استارت میشه میره تا 7 یا 10 روز دیگه باز خوذش همینجوری میشه. اگه میشه راهنمایی کنید. با تشکر

ورژن iOS
    11.0
    ورژن Mac
    10.13
    سپاس
    225
    از این کاربر 671 بار در 235 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط fazel_sayf نمایش پست ها
    سلام من یه گوشی 5s گرفتم خودش رو ورژن 9 بود چند روز باهاش کار کردم بعد از یه هفته گوشی خود به خود در حالی که باهاش کار نمیکردم ری استارت شد اولش 1دقیقه ای رو ارم اپل موند بعدش خاموش شد و بعد صفحش یه کم ابی شد بعد از 5 دقیقه گوشی خود به خود بالا اورد تو اون روز گوشی خودش 4 بار ری استارت شد بعد یه هفته مث ساعت کار میکرد بعد دوباره اینجور شدی تو یه روز ری استارت میشه میره تا 7 یا 10 روز دیگه باز خوذش همینجوری میشه. اگه میشه راهنمایی کنید. با تشکر
    سلام دوست عزیز دستگاه خود را ریستور کنید اگر مشکل برطرف نشد مشکل سخت افزاری است که می تواند از قسمت های مختلف باشد در صورت تمایل جهت بررسی بیشتر می توانید به دفتر سایت مراجعه کنید.
    www.i-phone.ir
    !Square the circle

تلگرام:
    ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
    صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)