تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 13 از 17 نخستنخست ... 381112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 162

موضوع: نسخه نهایی iOS 9.2.1 عرضه شد + تبادل نظر

ورژن iOS
    9.2
    ورژن Mac
    10.10
    سپاس
    0
    از این کاربر 1 بار در 1 ارسال سپاس شده است.

سلام من از زمانی که 6 رو از 9.2 به 9.2.1 به روش ota آپدیت کردم 1. مصرف باتری نسبت به 9.2 افزایش داشته 2. انیمیشن ها از کار می افته مجبوری خاموش روشن کنی . این 2 تا موردی بود که بهش بر خوردم و جالبه شرکتی به این بزرگی واقعا آپدیت ها رو تست نمیکنه فقط تند تند بتا میده واقعا کجاست اون ios6 بدون یکی از این مشکلات . از 9 تا 9.2.1 هنوز که هنوز هست انیمیشن ها خود به خود از کار می افته ریستورم کردم انگار نه انگار و اینکه مصرف باتری واقعا در 9.2.1 بالاست رو 6 !

2. کاربر زیر از a_fshin_b عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    8.3
    ورژن Mac
    10.10.3
    سپاس
    33
    از این کاربر 66 بار در 41 ارسال سپاس شده است.

این از کار افتادن انیمیشن ها دیگه خیلی تو مخی شده !!
    حیف که از ظاهر گوشیم خوشم میاد وگرنه تا حالا صدبار ردش کرده بودم یه چیز دیگه جاش گرفته بودم

- - - - - - - - - -

حیف که از ظاهر گوشیم خوشم میاد وگرنه تا حالا صدبار ردش کرده بودم یه چیز دیگه جاش گرفته بودم

4. کاربر زیر از iblack عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    6.1.4
    ورژن Mac
    10.10
    سپاس
    337
    از این کاربر 171 بار در 105 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط iblack نمایش پست ها
    شما هم مشکل از کار افتادن افکت و انیمیشن دارید! من تا 9.3 بتا 2 هم که بودم این مشکل لعنتی بود رو دیوایس های جدید! الان هم که 9.2.1 هستم بازم این باگ رو دارم واقعا رو اعصاب میره
    و گزارش دادم به اپل-کلا دیگه ناامید شدم از درست شدن باگ افکت

ورژن iOS
    9.2
    ورژن Mac
    10.11.2
    سپاس
    549
    از این کاربر 807 بار در 393 ارسال سپاس شده است.

دوستانی که مشکل انیمیشن ها رو دارن٬ یک بار با آیتونز ریستور کنید و بک آپ دستگاه تون رو برنگردونید. ببینید مشکل همچنان پابرجا هست یا خیر؟

اگر مشکلی نبود٬ مشخصه که این اتفاق به خاطر ایراد در بک آپ اطلاعات دستگاه شما هستش. چون من آیفون ۵ ام روی ۹.۳ بتا دو هستش و اصلا انیمیشن ها و افکت هام از کار نمیوفته ...

همه چیز رو به شرکت نسبت ندید لطفا. یه درصد هم فکر کنید مشکل از خود شما و نحوه استفاده تون از دستگاه هستش

ورژن iOS
    9.2
    ورژن Mac
    10.11.2
    سپاس
    549
    از این کاربر 807 بار در 393 ارسال سپاس شده است.

دوستانی که مشکل انیمیشن ها رو دارن٬ یک بار با آیتونز ریستور کنید و بک آپ دستگاه تون رو برنگردونید. ببینید مشکل همچنان پابرجا هست یا خیر؟

اگر مشکلی نبود٬ مشخصه که این اتفاق به خاطر ایراد در بک آپ اطلاعات دستگاه شما هستش. چون من آیفون ۵ ام روی ۹.۳ بتا دو هستش و اصلا انیمیشن ها و افکت هام از کار نمیوفته ...

همه چیز رو به شرکت نسبت ندید لطفا. یه درصد هم فکر کنید مشکل از خود شما و نحوه استفاده تون از دستگاه هستش

ورژن iOS
    10.3
    سپاس
    67
    از این کاربر 257 بار در 155 ارسال سپاس شده است.

من تو ٦اس پلاس همون اول كه گرفتمش رييتور به ٩.٢ كردم الانم ٩.٢.١ هست بك اپ ٥اسم هم برگردوندم همون اولش
    تاحالا يك بار هم افكتهام از كار نيوفتاده

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

سپاس
    58
    از این کاربر 97 بار در 89 ارسال سپاس شده است.

سلام دوستان
    مشکل افکت به نظر من شانسی الان که اومدم 9.2.1 تا حالا مشکل نداشتم ولی قبلا مخصوصا 8.4.1 که بودم چند مرتبه اتفاق افتاد
    خارج از بحث به نظر بنده مشکل خاصی نیست که اینقدر پیگیر باشن و سر صدا بپا کنن کلا نرم افزار همینه دیگه

ورژن iOS
    8.3
    ورژن Mac
    10.10.3
    سپاس
    33
    از این کاربر 66 بار در 41 ارسال سپاس شده است.

از کار افتادن افکت ها روی گوشی من ، یکبار کل انیمیشن های گوشی از کار افتاد که مجبور به ریست گوشی شدم .
    اما بیشتر تو تلگرام و نرم افزار message هست . یعنی انیمیشن تو این نرم افزار ها یهو از کار میوفته که با بستن و دوباره باز کردن اونا مشکل حل میشه .
    من 9.2 رو ریستور کردم و بکاپ هم برنمیگردونم اصلا . اما مشکل انیمشین رو داشتم

11. 3 کاربر زیر از iblack عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    8.1.2
    ورژن Mac
    10.11.1
    سپاس
    320
    از این کاربر 306 بار در 130 ارسال سپاس شده است.

من که دیگه از اپل نا امید شدم هرچی صبر کردم درست نشد . شنبه یه گلکسی اس ۶ میخرم . بعد از ۸ سال اپل داری دیگه فایده نداره .

ورژن iOS
    6.1.4
    ورژن Mac
    10.10
    سپاس
    337
    از این کاربر 171 بار در 105 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها

دوست گرامی من کلی ریستور کردم بدون بک اپ! ممکنه رو دیوایس های قدیمی این مشکل نباشه اما رو دیوایس های جدید که خودم و دوستانم مثل ۶ اس یا اس پلاس داریم,همون اول که ۹.۰.۲ بودیم باگ غیرفعال شدن افکت داشتیم تا الان که ۹.۲.۱ هستیم و هربار ریستور زدیم بدون بک اپ آیتونز, اوایل ios 9 که خیلی زیاد این باگ رو می دیدم الان یه جزیی کمتر و ممکنه تا چند روز اول که ریستور می کنی خودشو نشون نده اما بعدش مهمونت میشه
    یعنی چی همه چی رو به شرکت نسبت ندیم؟! اپل بک اپ گرفتن برنامه ها روی گوشی در ios 9 رو مسدود کرده که مثلا کاربر عادی ریستور کنه؟ و از اول همه چی رو دانلود کنه!؟ یا اینکه ota اپدیت کنه! مشکل از اپل هست که نمی تونه ios رو با بک اپ های آیتونز هماهنگ کنه و مشکلات ios همراه با بک اپ برمیگرده!
    نتیجه میگیریم اپدیت ota هم که کلا کشکه! اما من هیچوقت اهل بک اپ نبودم با اینکه هربار ریستور کردم بازم این مشکلات افکت و انیمیشن رو دارم! در اینجا یادی کنم از باگ غیر فعال شدن افکت در تلگرام که اونم از اول ios 9 مهمونم بود و جای خود داره جدا از این باگ! منتظر می مونم تا 9.3 بیاد ببینم فرقی میکنه, از شما هم ممنونم
    ویرایش توسط m_boy : 12-02-2016 در ساعت 10:29 AM

صفحه 13 از 17 نخستنخست ... 381112131415 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)