تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20

موضوع: ios 9.2

ورژن iOS
    11.4
    ورژن Mac
    10.13.6
    سپاس
    35
    از این کاربر 1 بار در 1 ارسال سپاس شده است.

پیش فرض ios 9.2

سلام میخواستم از 8.4 اپدیت کنم به ios 9.2 ولی چند تا مشکل دارم ممنون میشم واضح توضیح بدید
    اول اینکه میخوام ریستور کنم چون میخوام مشکلی به وجود نیاد مثل لگ و کرش کردن برنامه ها
    ولی یه مشکل دارم اونم اطلاعاتم هست توی ایتونز تنها راه بکاپ گرفتن هست ولی اینجوری باز فرقی نمیکنه بعد به اون اطلاعات هم دسترسی نداری فرمتش عوض میشه
    حالا میخوام بدونم چطور عکسا و فیلم ها و مخاطبین رو کپی کنم نه اینکه بکاپ بگیرم
    برنامه ها هم که دارم توی رایانه پس ائنا دیگه مهم نیست
    بعد یه چیزی چطور اپدیت کنم منظورم به غیر از ota هست باید فقط گزینه ریستور رو توی ایتونز بزنم ؟
    راه دیگه نیست مثلا عین اندروید رام رو دان کرد بعد به گوشی معرفیش کرد برا نصب اخه میخوام با دانلود منجر دان کنم که زودتر دان شه
    اگه میشه راهش رو توضیح بدید ممنون و اینکه چطور تشخیص بدم نسخش با گوشی یکی هست

سوال اخر هم ایا راهی هست بدون جیل کردن برنامه های پولی رو نصب کرد
    توی یکی از تاپیک های همینجا این سایت رو گفته بودن ممنون میشم یه کوچولو ساز و کارش رو توضیح بدید
    ویرایش توسط alias300 : 15-12-2015 در ساعت 03:16 PM

ورژن iOS
    9.0.2
    ورژن Mac
    10.11.2
    سپاس
    38
    از این کاربر 30 بار در 12 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط alias300 نمایش پست ها
    سلام میخواستم از 8.4 اپدیت کنم به ios 9.2 ولی چند تا مشکل دارم ممنون میشم واضح توضیح بدید
    اول اینکه میخوام ریستور کنم چون میخوام مشکلی به وجود نیاد مثل لگ و کرش کردن برنامه ها
    ولی یه مشکل دارم اونم اطلاعاتم هست توی ایتونز تنها راه بکاپ گرفتن هست ولی اینجوری باز فرقی نمیکنه بعد به اون اطلاعات هم دسترسی نداری فرمتش عوض میشه
    حالا میخوام بدونم چطور عکسا و فیلم ها و مخاطبین رو کپی کنم نه اینکه بکاپ بگیرم
    برنامه ها هم که دارم توی رایانه پس ائنا دیگه مهم نیست
    بعد یه چیزی چطور اپدیت کنم منظورم به غیر از ota هست باید فقط گزینه ریستور رو توی ایتونز بزنم ؟
    راه دیگه نیست مثلا عین اندروید رام رو دان کرد بعد به گوشی معرفیش کرد برا نصب اخه میخوام با دانلود منجر دان کنم که زودتر دان شه
    اگه میشه راهش رو توضیح بدید ممنون و اینکه چطور تشخیص بدم نسخش با گوشی یکی هست

سوال اخر هم ایا راهی هست بدون جیل کردن برنامه های پولی رو نصب کرد
    توی یکی از تاپیک های همینجا این سایت رو گفته بودن ممنون میشم یه کوچولو ساز و کارش رو توضیح بدید
    شما عکس ها و فیلم هارو میتونین با itools یا از این قبیل برنامه ها خارج کنین و در هارد pc ذخیره کنین.
    در رابطه با مخاطبین هم میتونین اونها رو روی ایکلاد ذخیره کنین یا در ایمیل ذخیره کنین یا با برنامه های مدیریت کانتکت ازشون بک اپ بگیرین.
    شما فریمور مخصوص رو با توجه به مدل گوشیتون از انجمن دریافت میکنین و ایتونز رو هم به اخرین نسخه اپدیت میکنین و تو قسمت اپدیت ایفون در ایتونز کلید شیفت و ریستور رو میزنین و یه پنجره باز میشه و فریموری رو که قبلا دانلود کردین بهش معرفی میکنین و عملیات اپدیت شروع میشه.
    از طریق 25PP، تونگبا، سیبچه و سیب اپ میتونین بزنامه های پولی رو نصب کنین.

3. کاربر زیر از mehdiaz عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    11.4
    ورژن Mac
    10.13.6
    سپاس
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiaz نمایش پست ها
    شما عکس ها و فیلم هارو میتونین با itools یا از این قبیل برنامه ها خارج کنین و در هارد pc ذخیره کنین.
    در رابطه با مخاطبین هم میتونین اونها رو روی ایکلاد ذخیره کنین یا در ایمیل ذخیره کنین یا با برنامه های مدیریت کانتکت ازشون بک اپ بگیرین.
    شما فریمور مخصوص رو با توجه به مدل گوشیتون از انجمن دریافت میکنین و ایتونز رو هم به اخرین نسخه اپدیت میکنین و تو قسمت اپدیت ایفون در ایتونز کلید شیفت و ریستور رو میزنین و یه پنجره باز میشه و فریموری رو که قبلا دانلود کردین بهش معرفی میکنین و عملیات اپدیت شروع میشه.
    از طریق 25PP، تونگبا، سیبچه و سیب اپ میتونین بزنامه های پولی رو نصب کنین.
    یه سوال دیگه مخاطبین که گداشتم توی ایکلود ولی میخوام نوت هارو هم تیک بزنم میگه یه ایمیل جدید برا ایکلود بساز خب من که اکانتش فعال کردم چرا برا مخاطبین اینجوری نشد

سپاس
    1,292
    از این کاربر 866 بار در 545 ارسال سپاس شده است.

یه سوال دیگه مخاطبین که گداشتم توی ایکلود ولی میخوام نوت هارو هم تیک بزنم میگه یه ایمیل جدید برا ایکلود بساز خب من که اکانتش فعال کردم چرا برا مخاطبین اینجوری نشد

برای بکاپ گیری یادداشت ها در آیکلود باید اپل آیدی تون دامنه ی آیکلود باشه یعنی icloud.com@..... باشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. کاربر زیر از HERO عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    11.4
    ورژن Mac
    10.13.6
    سپاس
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
    برای بکاپ گیری یادداشت ها در آیکلود باید اپل آیدی تون دامنه ی آیکلود باشه یعنی icloud.com@..... باشه.

یعنی بزنم الان بسازم دفه بعد برا اکانت ایکلود این ایمیل جدید رو میخواد یا قبلی رو
    بعد دو تا اکانت متفاوت که نمیشه؟
    ویرایش توسط alias300 : 15-12-2015 در ساعت 09:53 PM

سپاس
    1,292

پیش فرض ios 9.2

یعنی بزنم الان بسازم دفه بعد برا اکانت ایکلود این ایمیل جدید رو میخواد یا قبلی رو
    بعد دو تا اکانت متفاوت که نمیشه؟
    اگه برنامه خریداری نکردید بهترین کار اینه اکانت جدید بسازید و برنامه های رایگانی رو که دانلود کردید رو دوباره با اپل آی دی جدید دانلود کنید. اونوقت همه چی رو در یک جا خواهید داشت. اگه برنامه خریداری کرده اید که اونوقت که مساله ساز میشه.

ویرایش توسط HERO : 15-12-2015 در ساعت 10:34 PM

9. کاربر زیر از HERO عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    11.4
    ورژن Mac
    10.13.6
    سپاس
    35

اگه برنامه خریداری نکردید بهترین کار اینه اکانت جدید بسازید و برنامه های رایگانی رو که دانلود کردید رو دوباره با اپل آی دی جدید دانلود کنید. اونوقت همه چی رو در یک جا خواهید داشت. اگه برنامه خریداری کرده اید که اونوقت کتاب مساله ساز میشه.

مقاله ای هست تو انجمن بخونم ولی من هرچی خوندم چنین چیزی نبود
    الان خیلی چیزا رو این اکانت هست کلی برنامه بعد این گوشی برا من نیست برا دوستمه نمیشه همه چی رو بزنم از اول براش
    الان میشه توضیح بدید که من این کار رو کنم چی میشه دقیقا
    و باید چیکار کنم بدون ساخت اکانت جدید و چی به اکانت ایکلودی که ایمیل قبلی روش ست بود میاد

برنامه خریداری نکردم ولی میخوام همین اکانت باشه
    ویرایش توسط alias300 : 15-12-2015 در ساعت 10:36 PM

سپاس
    1,292

مقاله ای هست تو انجمن بخونم ولی من هرچی خوندم چنین چیزی نبود
    الان خیلی چیزا رو این اکانت هست کلی برنامه بعد این گوشی برا من نیست برا دوستمه نمیشه همه چی رو بزنم از اول براش
    الان میشه توضیح بدید که من این کار رو کنم چی میشه دقیقا
    و باید چیکار کنم بدون ساخت اکانت جدید و چی به اکانت ایکلودی که ایمیل قبلی روش ست بود میاد
    خیلی متن تون واضح نبود!
    اما کاری که می تونید بکنید اینه که یه اکانت آیکلود بسازید.
    توی تنظیمات آیکلود گوشی آی دی قبلی رو ساین اوت کنید و ای دی جدید رو بزنید و فقط بزنید که یادداشت ها رو بکاپ بگیره.
    این کار رو میشه کرد.

12. کاربر زیر از HERO عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    11.4
    ورژن Mac
    10.13.6
    سپاس
    35

خیلی متن تون واضح نبود!
    اما کاری که می تونید بکنید اینه که یه اکانت آیکلود بسازید.
    توی تنظیمات آیکلود گوشی آی دی قبلی رو ساین اوت کنید و ای دی جدید رو بزنید و فقط بزنید که یادداشت ها رو بکاپ بگیره.
    این کار رو میشه کرد.

اها ممنون
    پس بیام این پیغام که داد رو تایید کنم با ایمیل جدید بسازم که زیر شاخه ایکلود هست ؟ یا برم خود سایت ایکلود
    بعد برم اکانت قبلی ایکلود رو ساین اوت کنم این جدید رو بزنم ؟
    اونجا هم منطورم این بود اگه بسازم اکانت قبلی چی میشه مخصوصا اطلاعات داخلش
    بعد راستی اونا چطور انتقال بدم به این جدیده

سپاس
    1
    از این کاربر 7 بار در 4 ارسال سپاس شده است.

با سلام خدمت دوستان
    من از وقتی ک گوشیمو به 9.2 آپدیت کردم ی مشکل واسم پیش اومده که وای فای گوشی ک وصل کامل کار میکنه ولی وقتی ک صفحه گوشی قفل میشه علامت وای فای ک بالای گوشی میاد محو میشه گوشیو ک باز میکنم بعد 05 ثانیه مجدد علامتش میاد.نا گفته نمونه چند روز پیش گوشیم به شدت زمین خورد.به نظر شما مشکل از نسخه ios و همگانیه یا نه مشکل از زمین خوردن ب وجود اومده؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)