تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20

موضوع: ios 9.2

سپاس
    1,292
    از این کاربر 866 بار در 545 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط alias300 نمایش پست ها
    اها ممنون
    پس بیام این پیغام که داد رو تایید کنم با ایمیل جدید بسازم که زیر شاخه ایکلود هست ؟ یا برم خود سایت ایکلود
    بعد برم اکانت قبلی ایکلود رو ساین اوت کنم این جدید رو بزنم ؟
    اونجا هم منطورم این بود اگه بسازم اکانت قبلی چی میشه مخصوصا اطلاعات داخلش
    بعد راستی اونا چطور انتقال بدم به این جدیده
    اپل آيدي با دامنه ي آيكلود رو فقط مي تونيد از طريق يكي از ديوايس هاي اپل درست كنيد. جهت راهنمايي: بريد به تنظيمات و بعد ايميل. اضافه كردن ايميل جديد. اونجا آيكلود رو انتخاب كنيد.
    وقتي ساختيد همون طور كه گفتيد عمل كنيد.
    اتفاقي براي فايل هاي سينك شده توي اپل آيدي فعلي پيش نمياد.
    بعد مي تونيد يادداشت هاتونو هم با اپل آيدي جديد سينك كنيد.
    به ياد داشته باشيد كه داراي دو اپل آيدي خواهيد بود كه يكي اصلي و ديگري صرفا جهت بكاپ گيري يادداشت ها (البته مي تونيد از همه چي به غير از برنامه ها هم بكاپ بگيريد)
    همچنين بعد از بكاپ گيري دوباره اكانت اصلي رو ساين اين كنيد تا در آينده دچار مشكل نشيد.
    موفق باشيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. کاربر زیر از HERO عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    1,292

نقل قول نوشته اصلی توسط amiri0312 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من از وقتی ک گوشیمو به 9.2 آپدیت کردم ی مشکل واسم پیش اومده که وای فای گوشی ک وصل کامل کار میکنه ولی وقتی ک صفحه گوشی قفل میشه علامت وای فای ک بالای گوشی میاد محو میشه گوشیو ک باز میکنم بعد 05 ثانیه مجدد علامتش میاد.نا گفته نمونه چند روز پیش گوشیم به شدت زمین خورد.به نظر شما مشکل از نسخه ios و همگانیه یا نه مشکل از زمین خوردن ب وجود اومده؟
    نه دوست عزيز مشكل همگاني نيست. بهترين پيشنهادي كه مي تونم بهتون بكنم اينه مودم رو خاموش روشن كنيد اگر كار ساز نبود، گوشيتونو به DFU MODE ببريد و Restore كنيد. در اين صورت تمام مشكلات نرم افزاري حل خواهد شد. در صورت مشاهده ي مجدد اشكال ايجاد شده، مشكل از زمين خوردن گوشي مي باشد.

سپاس
    1
    از این کاربر 7 بار در 4 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط hero نمایش پست ها
    نه دوست عزيز مشكل همگاني نيست. بهترين پيشنهادي كه مي تونم بهتون بكنم اينه مودم رو خاموش روشن كنيد اگر كار ساز نبود، گوشيتونو به dfu mode ببريد و restore كنيد. در اين صورت تمام مشكلات نرم افزاري حل خواهد شد. در صورت مشاهده ي مجدد اشكال ايجاد شده، مشكل از زمين خوردن گوشي مي باشد.

Sent from my iphone using tapatalk
    [جسارتا منظور از حالت dfu mode چیه اینو متوجه نشدم

سپاس
    1,292

نقل قول نوشته اصلی توسط amiri0312 نمایش پست ها
    [جسارتا منظور از حالت dfu mode چیه اینو متوجه نشدم
    ١ نسخه ي ٩،٢ رو با توجه به گوشي تون از انجمن دانلود كنيد.
    ٢ آيتيونز كامپيوتر رو به آخرين نسخه آپديت كنيد.
    ٣ از گوشي در كامپيوتر يا در آيكلود بكاپ بگيريد چون همه چي پاك خواهد شد.
    ٤ گوشي رو كه در حالت روشن هستش رو به كامپيوتر وصل كنيد، اسپيكر كامپيوتر روشن باشد. آيتيونز رو باز كنيد. حالا دكمه ي Home و Power رو همزمان فشار بديد و نگه داريد. همينطور نگه داريد تا صداي قطع شدن ارتباط يو اس بي رو بشنويد. حال دكمه ي Power رو رها كنيد. (همچنان دكمه ي Home را نگه داشته ايد. ) حدود ١٠ ثانيه بعد وقتي صداي وصل شدن يو اس بي رو شنيديد، Home رو رها كنيد. ( حتما بايد صفحه ي گوشي مشكي باشد) در اين حالت گوشي شما در حالت DFU Mode قرار دارد.
    ٥ در آيتيونز يك حالت بيشتر براي شما فعال نيست كه آن هم Restore مي باشد. با نگه داشتن كليد Shift و كليك روي Restore فايل دانلود شده از انجمن رو انتخاب كنيد.

-----------------------------------------------

نكته: اگر شماره ي ٤ را به درستي انجام ندهيد روي صفحه ي گوشي عكس كابل و آيتيونز رو خواهيد ديد كه در اين صورت با گرفتن Home و Power گوشي را روشن كنيد. و شماره ي ٤ را دوباره تكرار كنيد.

نكته: شماره ي ٥ نيازمند اينترنت هست.

نكته: بهتر است براي شماره ي ٥ قند شكن رو هم فعال كنيد.

اين آموزش كامل Restore از طريق بردن گوشي به DFU Mode بود. اميدوارم كه تا حد امكان گويا باشه تا شما هم در آينده همين آموزش رو در همين انجمن براي افراد تازه كار آموزش بديد.
    با سپاس

6. کاربر زیر از HERO عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    11.4
    ورژن Mac
    10.13.6
    سپاس
    35
    از این کاربر 1 بار در 1 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
    اپل آيدي با دامنه ي آيكلود رو فقط مي تونيد از طريق يكي از ديوايس هاي اپل درست كنيد. جهت راهنمايي: بريد به تنظيمات و بعد ايميل. اضافه كردن ايميل جديد. اونجا آيكلود رو انتخاب كنيد.
    وقتي ساختيد همون طور كه گفتيد عمل كنيد.
    اتفاقي براي فايل هاي سينك شده توي اپل آيدي فعلي پيش نمياد.
    بعد مي تونيد يادداشت هاتونو هم با اپل آيدي جديد سينك كنيد.
    به ياد داشته باشيد كه داراي دو اپل آيدي خواهيد بود كه يكي اصلي و ديگري صرفا جهت بكاپ گيري يادداشت ها (البته مي تونيد از همه چي به غير از برنامه ها هم بكاپ بگيريد)
    همچنين بعد از بكاپ گيري دوباره اكانت اصلي رو ساين اين كنيد تا در آينده دچار مشكل نشيد.
    موفق باشيد.

اصلا نمیدونستم با ساخت ایدی از طریق ایتونز اینجوری میشه
    هیچ راهی نیست من این یادداشت هارو یه جا بذارم بعد از ریستور برگردونم اخه خیلی مهم هستن و زیاد
    ببخشید زیاد شد شرمنده دیگه اخه دارم 2 گیگ فریمور دان میکنم صب هم باید تحویل بدم برا این یه دونه گیج شدم

سپاس
    1,292

اصلا نمیدونستم با ساخت ایدی از طریق ایتونز اینجوری میشه
    هیچ راهی نیست من این یادداشت هارو یه جا بذارم بعد از ریستور برگردونم اخه خیلی مهم هستن و زیاد
    ببخشید زیاد شد شرمنده دیگه اخه دارم 2 گیگ فریمور دان میکنم صب هم باید تحویل بدم برا این یه دونه گیج شدم
    تنها راه همونه دوست من. كمي زمان بر هست براتون ولي مطمئن هستش. بعد از ساخت و سينك مي تونيد از طريق سايت آيكلود يادداشت ها رو چك كنيد تا مطمئن بشيد همه چي درست پيش رفته يا خير.

9. کاربر زیر از HERO عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    1
    از این کاربر 7 بار در 4 ارسال سپاس شده است.

[QUOTE=HERO;1021556]١ نسخه ي ٩،٢ رو با توجه به گوشي تون از انجمن دانلود كنيد.
    ٢ آيتيونز كامپيوتر رو به آخرين نسخه آپديت كنيد.
    ٣ از گوشي در كامپيوتر يا در آيكلود بكاپ بگيريد چون همه چي پاك خواهد شد.
    ٤ گوشي رو كه در حالت روشن هستش رو به كامپيوتر وصل كنيد، اسپيكر كامپيوتر روشن باشد. آيتيونز رو باز كنيد. حالا دكمه ي Home و Power رو همزمان فشار بديد و نگه داريد. همينطور نگه داريد تا صداي قطع شدن ارتباط يو اس بي رو بشنويد. حال دكمه ي Power رو رها كنيد. (همچنان دكمه ي Home را نگه داشته ايد. ) حدود ١٠ ثانيه بعد وقتي صداي وصل شدن يو اس بي رو شنيديد، Home رو رها كنيد. ( حتما بايد صفحه ي گوشي مشكي باشد) در اين حالت گوشي شما در حالت DFU Mode قرار دارد.
    ٥ در آيتيونز يك حالت بيشتر براي شما فعال نيست كه آن هم Restore مي باشد. با نگه داشتن كليد Shift و كليك روي Restore فايل دانلود شده از انجمن رو انتخاب كنيد.

-----------------------------------------------

نكته: اگر شماره ي ٤ را به درستي انجام ندهيد روي صفحه ي گوشي عكس كابل و آيتيونز رو خواهيد ديد كه در اين صورت با گرفتن Home و Power گوشي را روشن كنيد. و شماره ي ٤ را دوباره تكرار كنيد.

نكته: شماره ي ٥ نيازمند اينترنت هست.

نكته: بهتر است براي شماره ي ٥ قند شكن رو هم فعال كنيد.

اين آموزش كامل Restore از طريق بردن گوشي به DFU Mode بود. اميدوارم كه تا حد امكان گويا باشه تا شما هم در آينده همين آموزش رو در همين انجمن براي افراد تازه كار آموزش بديد.
    با سپاس

خیلی ممنون از آموزش و راهنماییتون
    مشکلم با خاموش و روشن کردن مودم حل شد.خدا خیرتون بده
    در پناه حق باشید

11. 2 کاربر زیر از amiri0312 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    11.4
    ورژن Mac
    10.13.6
    سپاس
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
    تنها راه همونه دوست من. كمي زمان بر هست براتون ولي مطمئن هستش. بعد از ساخت و سينك مي تونيد از طريق سايت آيكلود يادداشت ها رو چك كنيد تا مطمئن بشيد همه چي درست پيش رفته يا خير.

اقا دستت درد نکنه دیشب خیلی کمک کردی
    برا یاداشت ها مجبور شدم همه رو بفرستم تلگرام خودم
    ولی وقتی ریستور کردم دوباره به ایکلود وصل شدم که مخاطبین برگردونم یاداشت ها هم تونستم فعال کنم بدون اون پیغامی که میداد
    تست هم کردم ذخیره میشه

الان فقط یه مشکل هست من همه عکسا کپی کردم بعد از ریستور گذاشتم تو یه پوشه بعد با ایتونز ریختم تو گوشی الان هیچ عکسی پاک نمیشه یعنی هیچ راهی نداره فقط میشه عکسا تو شاخه camera roll رو پاک کرد

مشکل بعدی اینکه صدا کیبورد قطع نمیشه یبا اینکه غیر فعال کردمش ولی باز صدا میده

ورژن iOS
    11.4
    ورژن Mac
    10.13.6
    سپاس
    35

اقا دستت درد نکنه دیشب خیلی کمک کردی
    برا یاداشت ها مجبور شدم همه رو بفرستم تلگرام خودم
    ولی وقتی ریستور کردم دوباره به ایکلود وصل شدم که مخاطبین برگردونم یاداشت ها هم تونستم فعال کنم بدون اون پیغامی که میداد
    تست هم کردم ذخیره میشه

الان فقط یه مشکل هست من همه عکسا کپی کردم بعد از ریستور گذاشتم تو یه پوشه بعد با ایتونز ریختم تو گوشی الان هیچ عکسی پاک نمیشه یعنی هیچ راهی نداره فقط میشه عکسا تو شاخه camera roll رو پاک کرد

مشکل بعدی اینکه صدا کیبورد قطع نمیشه یبا اینکه غیر فعال کردمش ولی باز صدا میده
    دوستان کسی راه حلی نداره ؟

ورژن iOS
    8.2
    ورژن Mac
    10.10.3
    سپاس
    1,668
    از این کاربر 2,419 بار در 1,104 ارسال سپاس شده است.

دوستان کسی راه حلی نداره ؟
    شما باید بکاپ میگرفتید با خود آیتونز و الان بکاپ رو برمیگردوندید همه چیز به جای خودش میرفت
    ضمنا برای آپدیت هیچ چیزی هم حذف نمیشد

15. کاربر زیر از iMakoran عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)