تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 27101112
نمایش نتایج: از 111 به 118 از 118

موضوع: آموزش دانلود برنامه های حجیم iTunes با Internet download manager و ایمپورت صحیح آن ها به آیتونز - برای اولین بار در دنیا

ورژن iOS
    9.3.3
    سپاس
    153
    از این کاربر 1,376 بار در 685 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط arefsirati نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز و محترم. عزاداریهاتون قبول باشه. من از این روش بسیار خلاقانه استفاده کردم و با موفقیت هم دانلود و آپدیت کردم، اما وقتی یه اپلیکیشن جدید که دانلود می کنم، ابتدا باید چیز شکن رو روشن کنم وگرنه ارور میده بعد اینکه چیزشکن رو روشن کردم و چند کیلوبایت از دانلود اپ رفت، اپ رو stop میدم چیز شکن رو خاموشش میکنم و دانلود اپ رو ادامه میدم که با سرعت بالایی که کمتر از یک دقیقه طبق این روش دانلود میشه، اما مشکلم من زمانی که فابل دانلود میشه هست وقتی که PROCESSING FILE شروع میشه اروری میاد که the network connection is time out و ارور 3250 که فکر کنم مربوط به ip اینترنت هست (چون اپل به ایران خدمات ارائه نمیده) و فابل دانلودی متوقف میشه بعد از این ارور وقتی resume رو میزنم و دانلود done میشه یعنی با موفقیت تموم میشه اما این اپلیکیشن دانلود شده در
    قسمت check for downloading و awaiting download واسه دانلود دوباره میاد.و اپ هایی که تو این قسمت باشه آپدیت نمیشن. شما چه راهی رو برای حل این مشکل ارائه میدید.
    درود

برای مشکل the network connection is time out اگر فی..کن فعال باشه این ارور رو نمیده .
    مشکل خاصی هم نداره !

تقریباً یک سال پیش بود که اپل یک سری قوانین جدید بر روی شیوه دانلود و آپدیت اپلیکیشن ها وضع کرد .
    من خودم یه مدت با این مشکل مواجه بودم .
    برای اینکه مشکلتون حل بشه بایستی با پشتیبانی اپل تماس بگیرید (یا از طریق ایمیل) و در خواست بدید که آپدیت های موجود برای شما رو صفر کنند .
    برای اینکه بدونید چه تعداد آپدیت برای برنامه هاتون دارید (معمولاً برنامه هایی که خریداری کردید ولی تا به حال دانلودشون نکردید ) به قسمت Account
    حساب کاربری خود وارد شودید (در آیتونز) در بالای صفحه تعداد آپدیت ها رو مشاهده خواهید کرد .

ورژن iOS
    9.0
    ورژن Mac
    10.4
    سپاس
    8
    از این کاربر 3 بار در 3 ارسال سپاس شده است.

سلام و خسته نباشید. من این فایل bat رو که دوستان عزیز زحمتش رو کشیدن درست کردن رو دانلود کردم و طبق آموزشی که دوستمون قرار داد مراحل رو انجام دادم. فقط یه تغیری که در فایل bat انجام دادم این بود که چون من از ورژن easyPHP 14.1vc9 استفاده می کنم اسم هارو عوض کردم. وقتی که فایل رو اجرا می کنم هیچ اتفاقی نمی افته و فولدر بندی نمیشه و هاست ام تغییر نمی کنه. چجوری این مشکل رو حل کنم؟

ورژن iOS
    6.1.3
    ورژن Mac
    10.12
    سپاس
    91
    از این کاربر 598 بار در 437 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط arefsirati نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید. من این فایل bat رو که دوستان عزیز زحمتش رو کشیدن درست کردن رو دانلود کردم و طبق آموزشی که دوستمون قرار داد مراحل رو انجام دادم. فقط یه تغیری که در فایل bat انجام دادم این بود که چون من از ورژن easyPHP 14.1vc9 استفاده می کنم اسم هارو عوض کردم. وقتی که فایل رو اجرا می کنم هیچ اتفاقی نمی افته و فولدر بندی نمیشه و هاست ام تغییر نمی کنه. چجوری این مشکل رو حل کنم؟
    Run as administrator

4. کاربر زیر از HaEN عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    9.3.3
    سپاس
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال سپاس شده است.

سلام و ممنون بابت روش عالی تون... این طوری تونستم 2 تا app دانلودو نصب کنم ولی برای باقی که هم چنین کاری میکنم برا دانلود ارور 404 میده مسیر ها رو هم مو به مو کپی پیس کردم.... نمی دونم دردش کجاست... به جز اشتباه وارد کردن مسیر چیز دیگه ای هم باعث این ارور میشه؟

ورژن iOS
    10.3.2
    سپاس
    1

hgdjhdfj

سپاس
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
    نصب نمیشد ؟؟؟ یعنی چی نصب نمیشد !! با ایتوز یا ایتولز همون روش عادی معمولی نصب میشه . نیازی به همه روش اضافی این داستان ها هم نداره
    به نظرم اگر موقع نصب روی دستگاه خودتون آنلاین باشید و همون اپل آی دی ای داخل دستگاهتون فعال باشه که در آیتونز کامپیوتر وارد کرده بودید فرایند نصب و اجرای برنامه با هیچ مشکلی بر نمیخوره البته من خودم فعلاً دستگاهی در دسترس ندارم که امتحان کنم و فقط در حد یک نظر میگم.

سپاس
    0

به نظرم اگر موقع نصب روی دستگاه خودتون آنلاین باشید و همون اپل آی دی ای داخل دستگاهتون فعال باشه که در آیتونز کامپیوتر وارد کرده بودید فرایند نصب و اجرای برنامه با هیچ مشکلی بر نمیخوره البته من خودم فعلاً دستگاهی در دسترس ندارم که امتحان کنم و فقط در حد یک نظر میگم.

ورژن iOS
    8.3
    ورژن Mac
    10.10.4
    سپاس
    138
    از این کاربر 67 بار در 55 ارسال سپاس شده است.

واقعا حوصله میخواد

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 27101112

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)