تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 2 از 16 نخستنخست 1234712 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 153

موضوع: iOS 9.0.2 با رفع برخی از باگ ها منتشر شد

ورژن iOS
    9.2
    ورژن Mac
    10.11.2
    سپاس
    53
    از این کاربر 181 بار در 132 ارسال سپاس شده است.

مشکل lte برطرف شده؟

سپاس
    70
    از این کاربر 119 بار در 82 ارسال سپاس شده است.

برا من حجمش 27.7 مگ هست!
    یکی از بزرگ ترین اشتباهاتم این بود که از 7.1.2 اومدم رو 9!

3. کاربر زیر از navid 007 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    10.0.1
    ورژن Mac
    10.12
    سپاس
    364
    از این کاربر 157 بار در 80 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
    آقای محترم متشکر . ولی من از ورژن 3.1.2 ios ایفون 3g تا به الان فقط ایفون داشتم . به اندازه کافی هم اطلاعات دارم میتونم تشخیص بدم . بنده آماتور نیستم .

مثله افرادی نیستم که تازه یکی دو ساله گوشی ایفون دستشون گرفتن ...

اپل روی ios 9 مشکل داره ریپورت های سایت اپل هم گواهی این هست . این آپدیت اخری بدتر هم شد .
    بله دوست خوبم منم مثل اماتورها به شما نگاه نکردم فقط یه صحبت دوستانه بود...پروفایل هر دوی ما هم یه تاریخ رو نشون میده
    منظور از نتونستن این نبود که شما بلد نیستی منظورم این بود اگر حوصله تنظیم مجدد نداری...

در ضمن همه میدونیم تا الان هر زمانی نسل جدید ios ها معرفی شده تا استیبل شدنش چندین آپدیت پشت سر هم میومده...حتمن داستانهای 7 رو خاطرتون هست و حتی 4 و... ولی در نهایت همگی موفق بودن و ما تونستیم نهایت لذت رو ببریم
    الان هم مثل همیشه مشکلاتی هست نمیشه انکارش کرد ولی من اینطوری که خدمتت عرض کردم نتیجه گرفتم و وضعیت گوشی ها خیلی بهتر شد...اینم گفتم جوابشو بزار واسه این بود که ببینم روی دیوایس شما هم تغییری که من دیدم ایجاد میشه یا نه

بالاخره ios9 اینقدر تغییرات اساسی و دلپذیری داشته که نمیشه به راحتی ازش گذشت

ورژن iOS
    11.0
    ورژن Mac
    10.12.6
    سپاس
    373
    از این کاربر 549 بار در 350 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط kambizonline نمایش پست ها
    بله دوست خوبم منم مثل اماتورها به شما نگاه نکردم فقط یه صحبت دوستانه بود...پروفایل هر دوی ما هم یه تاریخ رو نشون میده
    منظور از نتونستن این نبود که شما بلد نیستی منظورم این بود اگر حوصله تنظیم مجدد نداری...

در ضمن همه میدونیم تا الان هر زمانی نسل جدید ios ها معرفی شده تا استیبل شدنش چندین آپدیت پشت سر هم میومده...حتمن داستانهای 7 رو خاطرتون هست و حتی 4 و... ولی در نهایت همگی موفق بودن و ما تونستیم نهایت لذت رو ببریم
    الان هم مثل همیشه مشکلاتی هست نمیشه انکارش کرد ولی من اینطوری که خدمتت عرض کردم نتیجه گرفتم و وضعیت گوشی ها خیلی بهتر شد...اینم گفتم جوابشو بزار واسه این بود که ببینم روی دیوایس شما هم تغییری که من دیدم ایجاد میشه یا نه

بالاخره ios9 اینقدر تغییرات اساسی و دلپذیری داشته که نمیشه به راحتی ازش گذشت
    بردار من تاریخ پرفایل چه ربطی سابقه داره ؟ یه بنده خدایی سالهاست ios دار میاد امشب فرضا عضو میشه اصلا ربطی نداره .

امشب فرضا برای باگ cellular آپدیت امده شما برو داخلش یکبار رفش کن از بالا یا پایین متوجه لگ میشی که رفع نشده ! نمونه بارز در حالی آپدیت فیکس براش امده ! حالا ریست فکتوری یا حذف پرفایل ها غیره گول زدن الکی مردم یوزر ها هست ... که اصلا با این کارها هیچ تغییری در عملکرد باگ ها نداره !

خوده اپل هم از این باگ ها حتما با خبر بود که اینقدر سریع داره اپدیت میده ! پس بهتره واقع بین باشیم و یه بنده خدایی تازه کار هستش مشاوره اشتباه ندید که یهویی بره همه ربسیت ها را بکنه یا ریستور و دردسر بعد بیاد ببینه بازم همین باگ ها سر جاش هستن ! فعلا ورژن قبلی 9.0.1 از این خیلی روانتر بود . حالا صبرباید کنیم تا آپدیت بعدی ...

بله برای استیبل شدن مثله 8.4 زمان میبره ولی نه اینکه به این شکل !

6. کاربر زیر از amin697 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    9.0.1
    ورژن Mac
    10.11.1
    سپاس
    18
    از این کاربر 9 بار در 7 ارسال سپاس شده است.

ورژن ٩.٠.٢ هم اومد ولي من همچنان مشكل قبل رو دارم و آپديت از روي خود گوشي شناسايي نميشه و بايد از طريق ota آپديت كنم... چاره چيه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

ورژن iOS
    10.0.1
    ورژن Mac
    10.12
    سپاس
    364
    از این کاربر 157 بار در 80 ارسال سپاس شده است.

بردار من تاریخ پرفایل چه ربطی سابقه داره ؟ یه بنده خدایی سالهاست ios دار میاد امشب فرضا عضو میشه اصلا ربطی نداره .

امشب فرضا برای باگ cellular آپدیت امده شما برو داخلش یکبار رفش کن از بالا یا پایین متوجه لگ میشی که رفع نشده ! نمونه بارز در حالی آپدیت فیکس براش امده ! حالا ریست فکتوری یا حذف پرفایل ها غیره گول زدن الکی مردم یوزر ها هست ... که اصلا با این کارها هیچ تغییری در عملکرد باگ ها نداره !

خوده اپل هم از این باگ ها حتما با خبر بود که اینقدر سریع داره اپدیت میده ! پس بهتره واقع بین باشیم و یه بنده خدایی تازه کار هستش مشاوره اشتباه ندید که یهویی بره همه ربسیت ها را بکنه یا ریستور و دردسر بعد بیاد ببینه بازم همین باگ ها سر جاش هستن ! فعلا ورژن قبلی 9.0.1 از این خیلی روانتر بود . حالا صبرباید کنیم تا آپدیت بعدی ...

پس جهت اطلاع عرض کنم گوشی من پلاس 64 و گوشی دخترم پلاس 16 هستش و هر دو اپدیت شده و مثل ساعت کار میکنن بدون کوچکترین لگ...خواستین از هر دو فیلم میگیرم براتون
    اون گوشی های که گفتم مشکل داشتن مربوط به دوستان بودن که با حذف همونا بهتر شد و تونستن استفاده کنن

اون تاریخ پروفایل هم که گفتی ربط داره برادر من...سال 2010 کسی دنبال این چیزا نبود فقط اونایی پیگیری میکردن که شب و روزشون ایفون بود

ورژن iOS
    10.0.1
    ورژن Mac
    10.12
    سپاس
    9
    از این کاربر 113 بار در 62 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط kambizonline نمایش پست ها
    دوست خوبم مشکل تنظیمات خودتونو گردن اپل نندازین لطفن...
    امروز با یه تغییرات خیلی ساده حداقل لگ 4 تا 6 و 6پلاس دوستان رو رفع شد

شما هم تست کن اگر درست نشد بعد اعتراض کن...میتونی ریست سیتینگ کنی یا اگر نمیتونی برو تمام پروفایل های اضافه و مهمتر برو تمام پروفایلهایی که در برنامه open v..n درست شده پاک کن...انشالا که مشکل شما هم حل میشه

جوابشم همینجا بزار...
    این نسخه در سرچ هوم اسکرین لگ داره . (برای من تا قبل از این آپدیت اینطوری لگ نداشت)

در ضمن بنده از ios 8.4 تا 9.0.2 بعد از هر بار آپدیت با geekbench بنچمارک گرفتم (در حالت ریستور بدون نصب بودن هیچ اپلیکیشنی رو آیفون ۶ پلاس) و بعد از هر آپدیت وضغیت بد تر هست .

10. کاربر زیر از alireza24 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    51
    از این کاربر 61 بار در 35 ارسال سپاس شده است.

دوست عزیز هرکس این همه عصبیت رو ببینه فکر میکنه چه خبر شده با این آپدیت
    والله ماهم مدت کمی نیست که آی دیوایس داریم و از آی او اس استفاده میکنیم، ماهم بعضی اوقات لگ داریم ولی هیچ وقت این مشکلات به گونه ای نبوده که عملکرد دیوایس رو مختل کنه ، این عصبیت که شما نشون میدی برای هنگ و یا لگای عجیبی هست که توی اندروید عموما شاهدش هستیم ، دیگه اندکی لگ توی زمان سرچ این همه دادو بیداد رو نداره
    شما میتونی تا زمانی که سیستم عامل جدید استیبل نشده دیوایس رو آپ نکنی ، به هرحال هرکه طاووس خواهد ....
    هر سیستم عاملی اوایلش مشکلات خودش رو داره ، این اندک لگ چیز عجیبی نیست که اینقدر بخاطرش زمین و زمان رو به هم بدوزین

12. 3 کاربر زیر از ashkanshahroozy عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    10.0.1
    ورژن Mac
    10.12
    سپاس
    2,382
    از این کاربر 2,217 بار در 637 ارسال سپاس شده است.

دوستان عزیز خیلی از باگ ها رفع شده! من زمانی که ۶ داشتم و آپدیت کردم مجبور شدم فرمت کنم و دوباره از اول بزنم! (بیشترین مشکلات هم برای آیفون ۶ بود و هست)
    درسته اساس آپدیت بر اینه که شما بدون اینکه اطلاعاتت از بین بره آپدیت کنی و لذت ببری ولی خب مشکلات نرم افزاریه کاری نمیشه کرد.
    برای خیلی ها رفع میشه برای بعضی ها هم نه!
    مخاطبین که روی آی کلود میمونه،برداشتن و گذاشتن عکس ها هم که راحته! اطلاعات بیشتر نرم افزارهای اجتماعی مثل تلگرام هم که برمیگرده!
    پس فایل سیستم عامل خودتون رو دانلود کنید و از طریق آیتونز از اول سیستم عامل رو نصب کنید(ریستور)
    و شک نکنید خیلی خیلی از iOS 9 لذت میبرید
    ویرایش توسط iReza13 : 01-10-2015 در ساعت 01:50 AM
    نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
    مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
    --------------------------------------------------------
    فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
    طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

14. 3 کاربر زیر از iReza13 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    8.1.3
    ورژن Mac
    10.10.2
    سپاس
    263
    از این کاربر 218 بار در 114 ارسال سپاس شده است.

مشکل اینه OTA روی iphone6 و iPad air2کار نمیکنه باز

صفحه 2 از 16 نخستنخست 1234712 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)