تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 14 از 46 نخستنخست ... 4912131415161924293439 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 455

موضوع: سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s

ورژن iOS
    11.0
    ورژن Mac
    10.12.6
    سپاس
    373
    از این کاربر 549 بار در 350 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.arah نمایش پست ها
    سلام آقا شما چه پارت نامبری خریدی که iccid نداشت، من دیروز بازار بودم ولی پارت نامبر LLA همشون با iccid بودن.
    دوست عزیز بازار خیلیم الان جدیدا زیاد شده . اونهایی که شما دیدی از سری اول بودن که تو همه کشورها آنلاک عرضه نشده بود و با iccid خریداری کردن و تا الان فروش نرفته .

حدود 11 روز پیش همه کشور ها منجمله استور امریکا آنلاک فکتوری به فروش میرسه سایتش اپل هم به فروش گذاشته .

شما باید بگردی جایی که خرید جدید داشته باشن . و سری وال خریدشون نباشه .

پارت هم بنده چند تا خریدیم خانواده دوستان که هم امریکا هم کانادا هم سوئد بودن بدون iccic بودن .

شما هم تهران باشی بری مغازه هایی که فروش زیادی دارن سری اولشون تموم شده باشه حتما وارد کردن .

- - - - - - - - - -

2. کاربر زیر از amin697 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    10.0.1
    ورژن Mac
    10.11.6
    سپاس
    204
    از این کاربر 364 بار در 217 ارسال سپاس شده است.

این چه حساسیتیه که شماها روی iccid دارید؟
    کی این حرف خنده دار رو زده که این دو مدل با هم تفاوت دارن؟
    خود مردم باعث میشن که یک سری کلاهبردار بتونن به خاطر یه سریال iccid اینطوری سر خلق الله کلاه برازن یا یه پارت نامبر بتونه اینقدر توی قیمت تاثیر داشته باشه
    دوستان یه مقدار ذهنتون رو بازتر کنید،iccid و پارت نامبر (به جز امارات) هیچ تفاوتی ندارن
    ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

4. 3 کاربر زیر از HaMiD.TcI عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    10.0.1
    ورژن Mac
    10.12
    سپاس
    9
    از این کاربر 113 بار در 62 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
    این چه حساسیتیه که شماها روی iccid دارید؟
    کی این حرف خنده دار رو زده که این دو مدل با هم تفاوت دارن؟
    خود مردم باعث میشن که یک سری کلاهبردار بتونن به خاطر یه سریال iccid اینطوری سر خلق الله کلاه برازن یا یه پارت نامبر بتونه اینقدر توی قیمت تاثیر داشته باشه
    دوستان یه مقدار ذهنتون رو بازتر کنید،iccid و پارت نامبر (به جز امارات) هیچ تفاوتی ندارن
    آنلاک اپراتور با آنلاک فکتوری فرق داره دوست عزیز ، شما اگر گوشی آنلاک اپراتور رو ببرید در کشور مربوطه و سیم اپراتوری ک iccid ش پشت جعبه گوشی هست رو بندازید تو گوشی ، گوشی شما مجددا لاک خواهد شد ، در صوتیکه آنلاک فکتوری ، همیشه آنلاک خواهد بود .

شاید برای کسی ک از ایران خارج نشه فرقی نداشته باشه ، اما برای منی ک شش ماه دوم سال رو ایران نیستم و از سیم at&t استفاده میکنم ، فرق داره .

و مورد بعدی ، ب نظر من وقتی دارید همون پول رو میپردازید ، چرا گوشی لاکی ک با ۲۰۰ تومن آنلاک شده بخرید ؟!
    ویرایش توسط alireza24 : 25-10-2015 در ساعت 07:22 PM

6. 2 کاربر زیر از alireza24 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    8
    از این کاربر 16 بار در 13 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza24 نمایش پست ها
    آنلاک اپراتور با آنلاک فکتوری فرق داره دوست عزیز ، شما اگر گوشی آنلاک اپراتور رو ببرید در کشور مربوطه و سیم اپراتوری ک iccid ش پشت جعبه گوشی هست رو بندازید تو گوشی ، گوشی شما مجددا لاک خواهد شد ، در صوتیکه آنلاک فکتوری ، همیشه آنلاک خواهد بود .

شاید برای کسی ک از ایران خارج نشه فرقی نداشته باشه ، اما برای منی ک شش ماه دوم سال رو ایران نیستم و از سیم at&t استفاده میکنم ، فرق داره .

و مورد بعدی ، ب نظر من وقتی دارید همون پول رو میپردازید ، چرا گوشی لاکی ک با ۲۰۰ تومن آنلاک شده بخرید ؟!
    دوست عزیز دوتا موضوع که اولیش سواله,این گوشی ها که iccid دارن مثلا 250 دلار میدیم و 6s میخریم و بعد با پرداخت 70 دلار آنلاکش میکنیم؟اینجوری که خیلی مقرون به صرفست!
    موضوع دوم هم راجع به همین موضوعه,بهتره کاری کنیم بسات این دلال بازی ها جمع شه.برای خیلی از ماها که iccid تاثیری نداره,پارت نامبرهم واقعا بیخوده پرداختن بهش,پس بهتره یه کاری کنیم حساسیت کمتر شه روش.

8. کاربر زیر از aidinju عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    11.0
    ورژن Mac
    10.12.6
    سپاس
    373

گوشی های سری اول همیشه اکثرا با iccid هستن .

الان داخله بازار بدون iccid وارد شده زیاد روی همگی هم ios 9.0.2 isj

وقتی که میشه میتونیم بدون iccid بخریم چرا و برای چی نخریم !

10. کاربر زیر از amin697 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    17
    از این کاربر 16 بار در 9 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza24 نمایش پست ها

منبع؟
    با احترام حرفتون خنده دار هست
    گوشی ها هیچ فرقی ندارن و این حرف رو فقط فروشنده های سود جو برای کسب پول بیشتر انداختن سر زبون ها گوشی هایی که ابتدا میاد چون به صورت سری خریداری میشن لاک هستن و سری هم انلاک میشن
    من تجربه خرید گوشی iccid دار و استفاده در کشور امریکا رو دارم سیم **** گوشی هم روش بود رو اتفاقی نیوفتاده الانم کار می کنه

حرف فروشنده ها رو ول کنید برید اپل استور و با کارشناس های اونها حرف بزنید!!

12. 2 کاربر زیر از mh.attari عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    10.0.1
    ورژن Mac
    10.12
    سپاس
    9
    از این کاربر 113 بار در 62 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط aidinju نمایش پست ها
    دوست عزیز دوتا موضوع که اولیش سواله,این گوشی ها که iccid دارن مثلا 250 دلار میدیم و 6s میخریم و بعد با پرداخت 70 دلار آنلاکش میکنیم؟اینجوری که خیلی مقرون به صرفست!
    موضوع دوم هم راجع به همین موضوعه,بهتره کاری کنیم بسات این دلال بازی ها جمع شه.برای خیلی از ماها که iccid تاثیری نداره,پارت نامبرهم واقعا بیخوده پرداختن بهش,پس بهتره یه کاری کنیم حساسیت کمتر شه روش.
    بله دقیقا ب همین صورت هست ک فرمودید ... ضمن اینکه بعضی اپراتور ها مثل verizon گوشی شما رو فقط رو باند های cdma لاک میکنن !! (یعنی بصورت پیش فرض و بدون هیچ کاری رو باند های gsm آنلاک اند) الان خیلی از 6s های داخل بازار مربوط ب verizon هستند ! (و باند های مخابراتی ایران هم ، gsm هست .)

بساط دلال بازی همیشه بوده و هست ، دست ما هم نیست ک جمش کنیم ، فقط هم مربوط ب آيفون نمیشه ... ما میتونیم نخریم ! من خودم iccid ببینم نمیخرم ،

ولی الان بعضی فروشنده های محترم (در ایران) برای آيفون جعبه درست کردن و همه چی ب جز iccid ک شامل سریال و ... میشه رو عین نسخه اصلی میزنن پشت جعبه ! (تا از نزدیک نمی دیدم ، باور نمیکردم !) ، الان 5s های موجود در بازار ۹۹ درصد ب همین صورت اند.

حتما موقع خرید یا پارت نامبر کشوری رو بخرید ک کلا آنلاک عرضه شده یا اینکه imei رو چک کنید .

نقل قول نوشته اصلی توسط mh.attari نمایش پست ها
    منبع؟
    با احترام حرفتون خنده دار هست
    گوشی ها هیچ فرقی ندارن و این حرف رو فقط فروشنده های سود جو برای کسب پول بیشتر انداختن سر زبون ها گوشی هایی که ابتدا میاد چون به صورت سری خریداری میشن لاک هستن و سری هم انلاک میشن
    من تجربه خرید گوشی iccid دار و استفاده در کشور امریکا رو دارم سیم **** گوشی هم روش بود رو اتفاقی نیوفتاده الانم کار می کنه

حرف فروشنده ها رو ول کنید برید اپل استور و با کارشناس های اونها حرف بزنید!!
    مشکلی نیست ، میتونید بخندید ، این مورد رو با at&t و آیفون قبلیم ک 5S بود تجربه کردم .ضمنا ، شما وقتی تقاضای آنلاک رو ب اپراتور میفرستید این مورد جزو agreement هایی هست ک همون اول ب شما میگه و طبق معمول ما ایرانیا نخونده تیک اون پایین رو مزنیم و میریم مرحله بعد .

(در هر صورت اگر در این مورد شک دارید ، میتونید از سایت های معتبری ک آنلاک اپراتور های مختلف رو انجام میدن سؤال کنید ، اکثر جاها گفته شده : any SIM card except the SIM of the carrier to which your iPhone is locked ... )

ب نظر من فروشنده سود جو ، فروشنده ایه ک میاد میگه این دو تا یکی هستند ، فروشنده ای ک ب شما حق انتخاب بده سودجو نیست ،

الان قیمت های تحت کنتراکت سایت اپل رو ببینید ، در بدترین حالت ک imei گوشی شما بلک لیست باشه با ۱۰۵ دلار میشه 6s رو آنلاک کرد ، حالا کدوم فروشنده سود جو ه ؟؟؟ !!!
    ویرایش توسط alireza24 : 25-10-2015 در ساعت 08:26 PM

14. 2 کاربر زیر از alireza24 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    10.0.1
    ورژن Mac
    10.12
    سپاس
    895
    از این کاربر 3 بار در 3 ارسال سپاس شده است.

پیش فرض سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s

با سلام
    دوستان من یه 6s 64 از دیجیکالا سفارش دادم و فردا بدستم میرسه،میخواستم از دوستان بپرسم ایا کد imei رو که در سایت اپل چک کنم و تاریخی رو نشون نده و اکتیو نشده باشه حله ؟ بعد اگه اکتیو شده باشه قبول نکنم گوشی رو درسته؟ منظورم اینه که معمولش چیه و چجوری باید باشه؟ درستش اینه که نباید اکتیو شده باشه و از خودم بخواد که گوشی رو اکتیو کنم؟ اگه مثلا ۲۰-۳۰ روز قبل از خرید مشتری نشون بده اکتیو شده باشه چطور؟ در این مورد راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم.(گوشی با گارانتی یکساله وقایع گستر هست).
    سوال بعدیم اینه که سلفون جعبه باید دستنخورده باشه دیگه درسته؟ یا اینکه چون گارانتی داره قبلا جعبه باز شده؟ حقیقتش میخوام قبل از پرداخت پول به پیک دیجیکالا،از اکبند بودن و درست بودن شرایط کلی گوشی مطمئن بشم در وحله اول تا بعد برم سراغ چک کردن باقی مسائل
    کلا اگه موارد با اهمیتی که باید کنترل کنم رو بفرمایید خیلی ممنون میشم

با سپاس

Sent from my iPad using Tapatalk
    ویرایش توسط dragon8 : 25-10-2015 در ساعت 08:57 PM

16. کاربر زیر از dragon8 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    8.4.1
    سپاس
    28
    از این کاربر 63 بار در 52 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط dragon8 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من یه 6s 64 از دیجیکالا سفارش دادم و فردا بدستم میرسه،میخواستم از دوستان بپرسم ایا کد imei رو که در سایت اپل چک کنم و تاریخی رو نشون نده و اکتیو نشده باشه حله ؟ بعد اگه اکتیو شده باشه قبول نکنم گوشی رو درسته؟ منظورم اینه که معمولش چیه و چجوری باید باشه؟ درستش اینه که نباید اکتیو شده باشه و از خودم بخواد که گوشی رو اکتیو کنم؟ اگه مثلا ۲۰-۳۰ روز قبل از خرید مشتری نشون بده اکتیو شده باشه چطور؟ در این مورد راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم.(گوشی با گارانتی یکساله وقایع گستر هست).
    سوال بعدیم اینه که سلفون جعبه باید دستنخورده باشه دیگه درسته؟ یا اینکه چون گارانتی داره قبلا جعبه باز شده؟ حقیقتش میخوام قبل از پرداخت پول به پیک دیجیکالا،از اکبند بودن و درست بودن شرایط کلی گوشی مطمئن بشم در وحله اول تا بعد برم سراغ چک کردن باقی مسائل

با سپاس

سلام
    شما باید سریال نامبر گوشی رو بزنید توی سایت نه Imei و حتما اونجا نشون میده اکتیو شده یا نه. امکان داره نشون نده.
    اکتیو شده بود قبول نکنید.
    در مورد سلفون من شنیدم قبلش باز میکنن گوشی هایی که گارانتی میشند رو ولی مطمین نیستم.

- - - - - - - - - -

با سلام

با سپاس

سلام
    شما باید سریال نامبر گوشی رو بزنید توی سایت نه Imei و حتما اونجا نشون میده اکتیو شده یا نه. امکان داره نشون نده.
    اکتیو شده بود قبول نکنید.
    در مورد سلفون من شنیدم قبلش باز میکنن گوشی هایی که گارانتی میشند رو ولی مطمین نیستم.

18. 2 کاربر زیر از ErfanUnHoLy عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    11.0
    ورژن Mac
    10.12.6
    سپاس
    373

با سلام

با سپاس

دیجی گوشی ها را باز میکنه ! مجدد سلفون میزنه ! شما هم قبلش چک کن اگه اکتیو نشده بود بگیرش .

سایر موارد هم خودت چک کردی گوشی دستت رسید بنویس تا دیگران هم استفاده کنن از تجربه شما از دیجی

20. 3 کاربر زیر از amin697 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)