تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 77 از 120 نخستنخست ... 5257626772757677787982879297102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 761 به 770 از 1193

موضوع: سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

ورژن iOS
    9.1
    ورژن Mac
    10.11.2
    سپاس
    4
    از این کاربر 15 بار در 12 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.mb نمایش پست ها
    دوست من طبیعیه \اک نشه .. فقط ساعت کارکرد از زمان ۱۰۰٪ ریست میشه همینطور که در تصویر میبینید
    دوست عزیزم.. میدونم... خدمت شما عرض کنم که من گوشیم رو تا 100% شارژ کرده بودم و تایم رو هم از همون موقع در قسمت usage و standbyحساب کرده بود (حدوداً 4 ساعت) اما وقتی که هارد ریست کردم (یعنی دکمه هوم و پاور رو 10 ثانیه با هم فشار دادم) دیگه چیزی در قسمت usage و standby نشون نداده و طبق عکس دو تا خط گذاشته.
    ویرایش توسط arashr84 : 21-06-2016 در ساعت 07:49 PM

سپاس
    152
    از این کاربر 416 بار در 221 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط arashr84 نمایش پست ها
    دوست عزیزم.. میدونم... خدمت شما عرض کنم که من گوشیم رو تا 100% شارژ کرده بودم و تایم رو هم از همون موقع در قسمت usage و standbyحساب کرده بود (حدوداً 4 ساعت) اما وقتی که هارد ریست کردم (یعنی دکمه هوم و پاور رو 10 ثانیه با هم فشار دادم) دیگه چیزی در قسمت usage و standby نشون نداده و طبق عکس دو تا خط گذاشته.
    خاموش و روشن هم كنين اينجوري ميشه نه فقط مال هارد ريست باشه
    طبيعي
    اين تايم نشان دهنده زمان كاركرد به صورت دايم هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. کاربر زیر از saeed.evil! عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    0
    از این کاربر 2 بار در 2 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
    من پیشنهادم بهمن ماه هست .
    چون هنوز به تعطیلات عید نرسیده و موج گرونی از راه نرسیده
    و از طرفی هم اون موج گرونی بی مورد زمان عرضه هم فروکش کرده .
    جای مطمئنی وجود داره برای خرید ؟ چون یه ۵ و یه ۵ اس خریده بودم چن سال پیش جفتشون مشکل داشتن بعید می دونم وضعیت بهتر شده باشه احساس می کنم دوستان وارد کننده آیفونای refurbished و مورد دار رو وارد ایران می کنن

ورژن iOS
    9.3.3
    سپاس
    153
    از این کاربر 1,378 بار در 685 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Anonymous2580 نمایش پست ها
    جای مطمئنی وجود داره برای خرید ؟ چون یه ۵ و یه ۵ اس خریده بودم چن سال پیش جفتشون مشکل داشتن بعید می دونم وضعیت بهتر شده باشه احساس می کنم دوستان وارد کننده آیفونای refurbished و مورد دار رو وارد ایران می کنن
    تا ایفون جدید بخاد به مرحله فروش سری ریفرش شده برسه خیلی طول میشکه .
    جای مطمعن که چه عرض کنم - بایستی تو خرید آیفون همه فن حریف باشی که سرت کلاه نزارن - مخصوصا تو تهران

سپاس
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
    تا ایفون جدید بخاد به مرحله فروش سری ریفرش شده برسه خیلی طول میشکه .
    جای مطمعن که چه عرض کنم - بایستی تو خرید آیفون همه فن حریف باشی که سرت کلاه نزارن - مخصوصا تو تهران
    از نظر پولش مشکلی ندارم و خیلی دوست دارم ۷ رو آبان یا آذر بخرم فقط با توجه به تجربه های خرید آیفون های قبلی که مورد داشتن و اینکه جای مطمئنی وجود نداره (حتی دیجیکالا هم مطمئن نیست چه برسه به مغازه ها) ناچارا باید برم سمت آندروید چندبار اینجا این سوال رو پرسیدم ولی هر بار گفتن دفتر سایت یا بازار موبایل یا دیجیکالا

ورژن iOS
    8.4.1
    سپاس
    28
    از این کاربر 63 بار در 52 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Anonymous2580 نمایش پست ها
    از نظر پولش مشکلی ندارم و خیلی دوست دارم ۷ رو آبان یا آذر بخرم فقط با توجه به تجربه های خرید آیفون های قبلی که مورد داشتن و اینکه جای مطمئنی وجود نداره (حتی دیجیکالا هم مطمئن نیست چه برسه به مغازه ها) ناچارا باید برم سمت آندروید چندبار اینجا این سوال رو پرسیدم ولی هر بار گفتن دفتر سایت یا بازار موبایل یا دیجیکالا
    دوست عزيز اندرويد كه هزار بار بدتره تو اين موارد ولي اگر شما همين فرومي بگردي همه موارد لازم براي چك كردن قبل خريد ايفون هست اگر هم پيدا نكردي بگو من تا جايي كه يادمه ذكر كنم موارد رو.

Sent from Vallhalla

سپاس
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanUnHoLy نمایش پست ها
    دوست عزيز اندرويد كه هزار بار بدتره تو اين موارد ولي اگر شما همين فرومي بگردي همه موارد لازم براي چك كردن قبل خريد ايفون هست اگر هم پيدا نكردي بگو من تا جايي كه يادمه ذكر كنم موارد رو.

Sent from Vallhalla
    نه برادر اکثر گوشیهای آندرویدی گارانتی دارن مثل پارس مایکروتل برا سامسونگ یا نکسوس گوگل که هواوی و ال جی آخریا رو دادن بازار که اونا هم گارانتی دارن تو ایران و اگه به شعبه شون تو بازار موبایل مراجعه کنی خبری از انداختن نیست برعکس آیفون که ۴ ۵ نفر وارد کننده داره هیچ نظارتی روشون نیست و معلوم نیست برای سود بیشتر دست به چه کارهایی نمی زنن

سپاس
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال سپاس شده است.

سلام.
    به تازگی گوشی آیفون خریدم و از امکاناتش اطلاع چندانی نداشتم. بطور خودکار photo stream روشن بود. برای نصب نرم افزار از آی دی دوستم استفاده کردم. میخاستم بپرسم که تمام عکسام برا دوستم ارسال شده؟ همون لحظه که عکس گرفته میشه برا شخصی که آی دی مشترکی باهاش دارم ارسال میشه یا مدتی بعدش فرستاده میشه؟ عکسایی هم که خودم با گوشی نگرتم و از طریق تلگرام یا واتس آپ برام فرستادن هم برا دوستم ارسال میشه؟
    - - - - - - - - - -

سلام.
    به تازگی گوشی آیفون خریدم و از امکاناتش اطلاع چندانی نداشتم. بطور خودکار photo stream روشن بود. برای نصب نرم افزار از آی دی دوستم استفاده کردم. میخاستم بپرسم که تمام عکسام برا دوستم ارسال شده؟ همون لحظه که عکس گرفته میشه برا شخصی که آی دی مشترکی باهاش دارم ارسال میشه یا مدتی بعدش فرستاده میشه؟ عکسایی هم که خودم با گوشی نگرتم و از طریق تلگرام یا واتس آپ برام فرستادن هم برا دوستم ارسال میشه؟ اگه کسی میدونه ممنون میشم بهم کمک کنه

ورژن iOS
    8.4.1
    سپاس
    28
    از این کاربر 63 بار در 52 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza7991 نمایش پست ها
    سلام.
    به تازگی گوشی آیفون خریدم و از امکاناتش اطلاع چندانی نداشتم. بطور خودکار photo stream روشن بود. برای نصب نرم افزار از آی دی دوستم استفاده کردم. میخاستم بپرسم که تمام عکسام برا دوستم ارسال شده؟ همون لحظه که عکس گرفته میشه برا شخصی که آی دی مشترکی باهاش دارم ارسال میشه یا مدتی بعدش فرستاده میشه؟ عکسایی هم که خودم با گوشی نگرتم و از طریق تلگرام یا واتس آپ برام فرستادن هم برا دوستم ارسال میشه؟
    - - - - - - - - - -

سلام.
    به تازگی گوشی آیفون خریدم و از امکاناتش اطلاع چندانی نداشتم. بطور خودکار photo stream روشن بود. برای نصب نرم افزار از آی دی دوستم استفاده کردم. میخاستم بپرسم که تمام عکسام برا دوستم ارسال شده؟ همون لحظه که عکس گرفته میشه برا شخصی که آی دی مشترکی باهاش دارم ارسال میشه یا مدتی بعدش فرستاده میشه؟ عکسایی هم که خودم با گوشی نگرتم و از طریق تلگرام یا واتس آپ برام فرستادن هم برا دوستم ارسال میشه؟ اگه کسی میدونه ممنون میشم بهم کمک کنه
    سلام photo stream عكس هاي جديد رو اپلود ميكنه تو icloud .حالا بستگي داره گوشي شما همون لحظه به اينترنت وصل باشه يا نه.اگر هم وصل نباشه موقعي كه وصل شيد اپلود ميكنه.عكس هاي تلگرام و برنامه هاي ديگه اپلود نميشن به طور مستقيم تو icloud.
    خودتون يه apple id بسازيد وگرنه مشكلات زيادي پيش مياد.

Sent from Vallhalla

سپاس
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال سپاس شده است.

با سلام.من وقتي عكس سلفي ميگيرم صفحه گوشيم سياه ميشه و مجبور ميشم خاموش و روشن كنم گوشيو تا درست شه.بعضي اوقات هم زمان تماس بعد از اينكه گوشي رو از كنار گوشم برميدارم صفحه سياه ميمونه و مجبورم خاموش روشنش كنم.به نظر شما مشكلش چيه؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)