تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 107 از 120 نخستنخست ... 82879297102105106107108109112117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,061 به 1,070 از 1192

موضوع: سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

ورژن iOS
    9.3.3
    سپاس
    153
    از این کاربر 1,378 بار در 685 ارسال سپاس شده است.

[QUOTE=lida;1037235]
    نقل قول نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها

برأى اينكه OTA خيلى راحت تره

Sent from my iPhone using Tapatalk
    همه
    می دونن که OTA راحت تر هست و وقت و هزینه کمتری رو از کاربر می گیره و نیازی به گفتنش هم نیست .
    و این دلیل نمی شه وقتی که کاربری ،کاربر دیگری رو راهنمایی می کنه بیاید و بدون دلیل بگید این کار رو نکنید چون حجم نت شما مصرف می شه یا وقتتون هدر میده یا ... .

سپاس
    57
    از این کاربر 101 بار در 60 ارسال سپاس شده است.

[QUOTE=iKamangir;1037236]
    نقل قول نوشته اصلی توسط lida نمایش پست ها
    همه
    می دونن که OTA راحت تر هست و وقت و هزینه کمتری رو از کاربر می گیره و نیازی به گفتنش هم نیست .
    و این دلیل نمی شه وقتی که کاربری ،کاربر دیگری رو راهنمایی می کنه بیاید و بدون دلیل بگید این کار رو نکنید چون حجم نت شما مصرف می شه یا وقتتون هدر میده یا ... .
    يعنى چى كه دليل نميشه انجمن جاييه كه همه نظرشون رو ميگن

سپاس
    3
    از این کاربر 2 بار در 2 ارسال سپاس شده است.

سلام توی ستینگ قسمت کانتکت ها تغییراتی دادم فعلا درست شده با تشکر

ورژن iOS
    9.2
    ورژن Mac
    10.11.2
    سپاس
    30
    از این کاربر 14 بار در 12 ارسال سپاس شده است.

سلام دوستان عزیز من چند روز پیش یه ایفون 6اس دسته دوم گرفتم cpu رو با برنامه ax-cpu و liurm تست کردم هردو برنامه مدل n71mapرو زدن که یعنی tsmc بعد اومدم برنامه bechmark antutu رو هم نصب کردم قسمت info که رفتم مدل پردازنده رو زده بود apl0898 که این شماره مدل واسه cpu samsung هست واسه tsmcمیشه apl1022 بعد جالب اینجاس که پایین نام cpu زده tsmcتو این عکسی که گذاشتم همه چیز مشخصه حالا کلا گیج شدم نمیدونم قضیه از چه قراره مهلت تست گوشیم هم یه روز مونده از شما دوستانی که iphone 6s tsmc دارن یه خواهشی دارم این برنامه benchmark antutu روی گوشیشون نصب کن برن قسمت info یه تست کنن ببنین واسه گوشی شما مدل apl0898 رو زده یا apl1022؟ممنون میشم این لطف رو حق بند بکنین یه اسکرین از قسمت infoبرنامهantutu بگرین و تو همین صفحه قرار بدین فقط خواهشا سریع تر تست کنین چون یک روز دیگه مهلت تست گوشی مونده.باتشکر.

ویرایش توسط iKamangir : 10-11-2016 در ساعت 01:23 AM دلیل: اسکرین شات

ورژن iOS
    9.3.3
    سپاس
    153
    از این کاربر 1,378 بار در 685 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir moradi68 نمایش پست ها
    كسي تو اين انجمن نيست راهنمايي كنه؟
    سلام دوستان عزیز من چند روز پیش یه ایفون 6اس دسته دوم گرفتم cpu رو با برنامه ax-cpu و liurm تست کردم هردو برنامه مدل n71mapرو زدن که یعنی tsmc بعد اومدم برنامه bechmark antutu رو هم نصب کردم قسمت info که رفتم مدل پردازنده رو زده بود apl0898 که این شماره مدل واسه cpu samsung هست واسه tsmcمیشه apl1022 بعد جالب اینجاس که پایین نام cpu زده tsmcتو این عکسی که گذاشتم همه چیز مشخصه حالا کلا گیج شدم نمیدونم قضیه از چه قراره مهلت تست گوشیم هم یه روز مونده از شما دوستانی که iphone 6s tsmc دارن یه خواهشی دارم این برنامه benchmark antutu روی گوشیشون نصب کن برن قسمت info یه تست کنن ببنین واسه گوشی شما مدل apl0898 رو زده یا apl1022؟ممنون میشم این لطف رو حق بند بکنین یه اسکرین از قسمت infoبرنامهantutu بگرین و تو همین صفحه قرار بدین فقط خواهشا سریع تر تست کنین چون یک روز دیگه مهلت تست گوشی مونده.باتشکر.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
    درود
    خب این اشتباه برنامه antutu هست که اومده مدل apl0898 رو برای TSMC تعریف کرده .
    شما وقتی با دوتا برنامه تست کردید و نتیجه مشابه گرفتید دیگه نیازی نیست که به سراغ برنامه سوم برید .

6. کاربر زیر از iKamangir عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    9.2
    ورژن Mac
    10.11.2
    سپاس
    30
    از این کاربر 14 بار در 12 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
    درود
    خب این اشتباه برنامه antutu هست که اومده مدل apl0898 رو برای TSMC تعریف کرده .
    شما وقتی با دوتا برنامه تست کردید و نتیجه مشابه گرفتید دیگه نیازی نیست که به سراغ برنامه سوم برید .
    سلام عزيز اخه antutu برنامه معروفيه بعيد ميدونم اشتباه كنه .اگر دوستاني 6s tsmc دارن لطف كنن اين برنامه رو روي گوشي خودشون نصب كنن معلوم ميشه كه أيا اين برنامه مشكل داره يا ايراد از گوشي منه.خواهشا هر كسي اين پست رو ميخونه گوشي٦اسtsmc داره يه تست كنه أسكرين تو اين پيج قرار بده تا حقيقت مشخص شه اگر واسه گوشي هاي 6s tsmc ديگه هم مدلapl0898رو بزنه معلوم ميشه برنامه ايراد داره دوستان خواهشا اسكرين بزار كمك كنيد مشكلم حل شه با تشكر.
    ویرایش توسط Amir moradi68 : 10-11-2016 در ساعت 09:28 PM

ورژن iOS
    10.0.1
    ورژن Mac
    10.12
    سپاس
    202
    از این کاربر 224 بار در 130 ارسال سپاس شده است.

سلام عزيز اخه antutu برنامه معروفيه بعيد ميدونم اشتباه كنه .اگر دوستاني 6s tsmc دارن لطف كنن اين برنامه رو روي گوشي خودشون نصب كنن معلوم ميشه كه أيا اين برنامه مشكل داره يا ايراد از گوشي منه.خواهشا هر كسي اين پست رو ميخونه گوشي٦اسtsmc داره يه تست كنه أسكرين تو اين پيج قرار بده تا حقيقت مشخص شه اگر واسه گوشي هاي 6s tsmc ديگه هم مدلapl0898رو بزنه معلوم ميشه برنامه ايراد داره دوستان خواهشا اسكرين بزار كمك كنيد مشكلم حل شه با تشكر.
    دوست عزيز اونقدرها تفاوت فاحش نيست كه اينقدر وسواس به خرج ميدين

9. 3 کاربر زیر از pouriar عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    38
    از این کاربر 4 بار در 4 ارسال سپاس شده است.

سلام به همگی دوستان

کابل لایتینگ می خواستم برای گوشیم بگیرم . چند سوال داشتم

1- آیا واقعا کابل اورجینال لایتینگ تو بازار پیدا میشه یا همه کپی هست ؟

2- تشخیص اصل از کپی راه خاصی داره ؟

3- کابل دو متری اورجینال لایتینگ هم تو بازار پیدا میشه یا فقط 1 متری اصل ممکنه پیدا کنم ؟

4- حدود قیمت کابل اورجینال لایتینگ اگر باشه چقدر هست (( دو متری و یک متری )) ؟

و در آخر جای قابل اعتماد هم میشناسید ممنون میشم معرفی کنید

ممنون
    ویرایش توسط doose.man83 : 13-11-2016 در ساعت 12:43 AM

سپاس
    23
    از این کاربر 2 بار در 2 ارسال سپاس شده است.

سلام دوستان گوشیم وقتی میرسه باتریش زیر بیست درصد یهو خاموش میشه بعضی وقتها رو 16 درصد و بعضي وقتهام پایینتر باتری رو عوض کردم بازم مشکل پابرجاست ب نظرتون مشکل از چیه
    فلشم زدم گوشیمو بنظرتون چیکار کنم؟

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

سپاس
    125
    از این کاربر 544 بار در 375 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط meyghan نمایش پست ها
    سلام دوستان گوشیم وقتی میرسه باتریش زیر بیست درصد یهو خاموش میشه بعضی وقتها رو 16 درصد و بعضي وقتهام پایینتر باتری رو عوض کردم بازم مشکل پابرجاست ب نظرتون مشکل از چیه
    فلشم زدم گوشیمو بنظرتون چیکار کنم؟

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
    این برای اینه که میزان شارژ باقیمانده توی تقریبا تمام گوشی ها درست نشون داده نمیشه
    شما اگر مشکل مصرف باطری ندارید یعنی زود خالی نمیشه باطریتون مشکل همونیه که گفتم و راهشم یه ریبوت سادست وقتی بعد از ریبوت گوشی بالا بیاد میزان یاطریو صحیح نشون میده بعد از یه مدت باز به خطا میفته

13. کاربر زیر از darksider عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)