تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: انتقاد از بخش خبری انجمن

ورژن iOS
    9.2
    ورژن Mac
    10.11.1
    سپاس
    37
    از این کاربر 27 بار در 23 ارسال سپاس شده است.

Icon2007 انتقاد از بخش خبری انجمن

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی مدیران این انجمن بنده یه چند وقتی هست که به این سایت سر میزنم اوایل بخش خبری خیلی فعال بود ولی الان دیگه مثل سابق نیست و اخبار رو به طور کامل پوشش نمیده بنده وظیفه دونستم اینجا بگم و علتش را پیدا کنم!! به نظر بنده حیفه که همچین انجمن خوبی داشته باشیم ولی مجبور باشیم از سایت های دیگر اخبار رو دنبال کنیم
    به نظر من یکی از دلایلی که انجمن مانند سابق فعال نیست همین پوشش نامناسب بخش خبری انجمن است
    با تشکر
    ویرایش توسط Arad 1380 : 12-08-2015 در ساعت 11:00 AM

2. کاربر زیر از Arad 1380 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    8.4
    سپاس
    8
    از این کاربر 31 بار در 25 ارسال سپاس شده است.

بله درسته. متاسفانه براي پيگيري خبرها نميشه از سايت شما استفاده كرد. سايت خبري اختصاصي زيادي راجع اپل هست كه به اونا مراجعه ميكنيم. ترجمه همونها فكر نكنم كار سختي باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

ورژن iOS
    10.0.1
    ورژن Mac
    10.11.6
    سپاس
    204
    از این کاربر 364 بار در 217 ارسال سپاس شده است.

با سلام
    انجمن سعی داشته که تا حد ممکن به شایعات دامن نزده و اخبار رسمی را به گوش کاربران خود برساند. لذا ممکن است امکان سرویس دهی همچون یک سایت خبری را نداشته باشد
    در نظر داشته باشید که انجمن تخصصی آیفون شامل بخش های مختلف است و اختصاصا" سایت خبری نیست
    پس نباید از آن انتظار وبسایت خبری را داشت
    یکی از مهمترین فعالیت های ما سرویس دهی به کنفرانس ها است که در نوبه ی خودش کم نظیر به حساب می آید
    ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

5. کاربر زیر از HaMiD.TcI عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    9.2
    ورژن Mac
    10.11.1
    سپاس
    37
    از این کاربر 27 بار در 23 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
    با سلام
    انجمن سعی داشته که تا حد ممکن به شایعات دامن نزده و اخبار رسمی را به گوش کاربران خود برساند. لذا ممکن است امکان سرویس دهی همچون یک سایت خبری را نداشته باشد
    در نظر داشته باشید که انجمن تخصصی آیفون شامل بخش های مختلف است و اختصاصا" سایت خبری نیست
    پس نباید از آن انتظار وبسایت خبری را داشت
    یکی از مهمترین فعالیت های ما سرویس دهی به کنفرانس ها است که در نوبه ی خودش کم نظیر به حساب می آید
    بله درست میفرمایید ولی به نظر من میشه اخبار رو حداقل مثل گذشته پوشش داد حداقل یک خبر در روز بنده انتظار یک سایت خبری رو از انجمن نداشته و ندارم ولی انتظار دارم مانند سابق اخبار پوشش داده بشه و کاربران هیچ کم و کسری را در انجمن احساس نکنند
    با تشکر

7. کاربر زیر از Arad 1380 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    10.0.1
    ورژن Mac
    10.11.6
    سپاس
    204

نظر شما به حتم در تعیین راهبرد های انجمن تاثیر خواهد گذاشت

.

9. کاربر زیر از HaMiD.TcI عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

siamak2000 آواتار ها
    siamak2000 آنلاین نیست. توقیف شده
    ورژن iOS
    8.4
    ورژن Mac
    10.10.4
    سپاس
    13
    از این کاربر 34 بار در 16 ارسال سپاس شده است.

سلام
    اقا حمید مدیر بخش
    دوست عزیز الان نزدیک به یکسال انجمن به کل عوض شده به قول شما سایت خبری نیست ولی نمیتونه اخبار انتشار بتاهای اپل یا هر نرم افزاری که به اپل مربوط میشه بده ...بله اطلاع میده ولی بعد از سه روز
    خود من انتشار بتا 5 اپل اینجا اعلام کردم همون لحظه که منتشر شد ولی شما هنوز اطلاع ندادید ...من پسر خاله ام از برنامه نویسان ارشد اپل و خیلی زودتر خبرها میگیرم ولی متاسفانه تو سایت کافه اپل اخبار منتشر میشه ولی تو انجمن ما خیر
    وضمنا چندین مرتبه من خبرهای جدید اعلام کردم تو انجمن ولی متاسفانه اکانت من غیرفعال کردن ......این جریان مال مدت پیش فقط به خاطر اینکه خبرهای اپل من چند روز زودتر میدادم دوستان بهشون بر خورد
    نمیدونم چه جوری افراد انتخاب میکنید برای انجمن ولی سعی کنید لااقل کسانی باشن که بتونن جوابگو سوالات و مشکلات کسانی که عضو هستن باشن

ورژن iOS
    10.0.1
    ورژن Mac
    10.11.6
    سپاس
    204

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak2000 نمایش پست ها
    سلام
    اقا حمید مدیر بخش
    دوست عزیز الان نزدیک به یکسال انجمن به کل عوض شده به قول شما سایت خبری نیست ولی نمیتونه اخبار انتشار بتاهای اپل یا هر نرم افزاری که به اپل مربوط میشه بده ...بله اطلاع میده ولی بعد از سه روز
    خود من انتشار بتا 5 اپل اینجا اعلام کردم همون لحظه که منتشر شد ولی شما هنوز اطلاع ندادید ...من پسر خاله ام از برنامه نویسان ارشد اپل و خیلی زودتر خبرها میگیرم ولی متاسفانه تو سایت کافه اپل اخبار منتشر میشه ولی تو انجمن ما خیر
    وضمنا چندین مرتبه من خبرهای جدید اعلام کردم تو انجمن ولی متاسفانه اکانت من غیرفعال کردن ......این جریان مال مدت پیش فقط به خاطر اینکه خبرهای اپل من چند روز زودتر میدادم دوستان بهشون بر خورد
    نمیدونم چه جوری افراد انتخاب میکنید برای انجمن ولی سعی کنید لااقل کسانی باشن که بتونن جوابگو سوالات و مشکلات کسانی که عضو هستن باشن
    به روی چشم
    پیگیری های لازم را انجام خواهم داد

.

12. 2 کاربر زیر از HaMiD.TcI عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    12.1.2
    ورژن Mac
    10.14.2
    سپاس
    4,281
    از این کاربر 34,074 بار در 7,835 ارسال سپاس شده است.

دوستانی که انتقاد دارن و میگن که اخبار پوشش داده نمیشن و اگه میشن بعد ۵ روز این اتفاق میفته، می تونن بلاگ سایت رو مشاهده کنن. طی تصمیم اخیر اخبار فعلا فقط در بلاگ پوشش داده میشه و انجمن مخصوص سوالات کاربران خواهد بود.

اون دوستی هم که پسر خاله اشون مهندس ارشد اپل هستن خب بفرماین از همون فرد اخبارشون رو دنبال کنن دیگه وقتی مهندس ارشد اپل پسر خالتونه اینجا چیکار دارین؟ اگه هم بن شدین بخاطر بند ۲۳ قوانین انجمن بوده

هرگونه کپی و پیست مطالب از انجمن/وبسایت های فارسی زبان دیگر داخل انجمن تخصی آیفون ممنوع میباشد و کاربر خاطی برای بار اول به مدت 7 روز و در صورت ادامه به صورت دائم توقیف خواهد شد.
    نمی دونم سن اون دوستمون چقدره ولی اینجا مهد کودک نیست که به کسی بخاطر زودتر پوشش دادن اخبار بر بخوره، شما قشنگ کپی پیست می کردید بعد به ما بر بخوره؟

14. 2 کاربر زیر از iAlireza عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    9.2
    ورژن Mac
    10.11.2
    سپاس
    549
    از این کاربر 807 بار در 393 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
    دوستانی که انتقاد دارن و میگن که اخبار پوشش داده نمیشن و اگه میشن بعد ۵ روز این اتفاق میفته، می تونن بلاگ سایت رو مشاهده کنن. طی تصمیم اخیر اخبار فعلا فقط در بلاگ پوشش داده میشه و انجمن مخصوص سوالات کاربران خواهد بود.

اون دوستی هم که پسر خاله اشون مهندس ارشد اپل هستن خب بفرماین از همون فرد اخبارشون رو دنبال کنن دیگه وقتی مهندس ارشد اپل پسر خالتونه اینجا چیکار دارین؟ اگه هم بن شدین بخاطر بند ۲۳ قوانین انجمن بوده

نمی دونم سن اون دوستمون چقدره ولی اینجا مهد کودک نیست که به کسی بخاطر زودتر پوشش دادن اخبار بر بخوره، شما قشنگ کپی پیست می کردید بعد به ما بر بخوره؟
    علیرضای عزیز حالا صرفا بحث اخبار مطرح نیست... البته از نظر من اینجوریه. بیشتر کاربرا اینجا دنبال لینک های دانلود میگردن. معمولا شما زحمتشو میکشی و بیشتر مواقع به عنوان اولین سایت، اینجا لینک های دانلود رو می بینیم

اما خب بعضی وقت ها این کار یه کم دیر انجام میشه یا اصلا انجام نمیشه... این موضوع که شما مشغله و زندگی دارید از نظر هیچ کس پوشیده نیست، اما کارهای خوبی که برای ان انجمن انجام دادی ( مثل همون قرار دادن لینک های دانلود به عنوان اولین وبسایت ) انتظار کاربرا از جمله خودم رو بالا برده. من خودم زیاد دنبال اخبار نیستم چون هدف این انجمن چیز دیگه ای هست و همونطور که گفتی، اخبار تو پرتال پوشش داده میشه. ممنون میشم اگه یه سر و سامونی هم به بخش دانلود بدی تا اونجا هم مجددا راه بیوفته

- - - - - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها

علیرضای عزیز حالا صرفا بحث اخبار مطرح نیست... البته از نظر من اینجوریه. بیشتر کاربرا اینجا دنبال لینک های دانلود میگردن. معمولا شما زحمتشو میکشی و بیشتر مواقع به عنوان اولین سایت، اینجا لینک های دانلود رو می بینیم

اما خب بعضی وقت ها این کار یه کم دیر انجام میشه یا اصلا انجام نمیشه... این موضوع که شما مشغله و زندگی دارید از نظر هیچ کس پوشیده نیست، اما کارهای خوبی که برای ان انجمن انجام دادی ( مثل همون قرار دادن لینک های دانلود به عنوان اولین وبسایت ) انتظار کاربرا از جمله خودم رو بالا برده. من خودم زیاد دنبال اخبار نیستم چون هدف این انجمن چیز دیگه ای هست و همونطور که گفتی، اخبار تو پرتال پوشش داده میشه. ممنون میشم اگه یه سر و سامونی هم به بخش دانلود بدی تا اونجا هم مجددا راه بیوفته

16. 3 کاربر زیر از Mehdi.De عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)