تاریخ امروز :
iOS
OS X
Safari
iTunes
صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 50

موضوع: هشت اشتباه بزرگ اپل در ساخت iPad

سپاس
    7
    از این کاربر 48 بار در 13 ارسال سپاس شده است.

سلام اقايون من از يك مسئله ناراحت شدم كه نه پورت usb داره نه مموري استيك ميخوره به نظر من كه اين دو تا خيلي واجبه

2. 2 کاربر زیر از jack69 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    6
    ورژن Mac
    ML
    سپاس
    569
    از این کاربر 399 بار در 235 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط jack69 نمایش پست ها
    سلام اقايون من از يك مسئله ناراحت شدم كه نه پورت usb داره نه مموري استيك ميخوره به نظر من كه اين دو تا خيلي واجبه
    اگه اپل ميتونست حتي lcd هم براش نميزاشت و كاربرا بايد يه ٧ ٨ ماه صبر ميكردن تا شركتاي جانبي براش يه وسيله بدن كه بشه باهاش تصوير رو ديد،ايپد خودش كوچيكه ولي يه كيف هم اندازهي خودش نيازه كه وسايل جانبي و پورت و سيماشو بياره و يه كيف هم كه توش پر برنامه باشه كه قابليتهاشو راه بندازه مثل بلوتوس و...:d

4. 2 کاربر زیر از markokopol84 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    0
    از این کاربر 3 بار در 3 ارسال سپاس شده است.

پیش فرض واقعاً جای تعجب داره

سلام
    امیدوارم از نحوه پاسخ دادن من ناراحت نشین .قصد ناراحت کردن کسی رو ندارم.
    اگه اشتباهی تو مطالبم بود لطفاً تصحیح کنید .

نقل قول نوشته اصلی توسط KingRokh نمایش پست ها
    1. دوست عزیز در خصوص صفحه 16:9 باید خدمتتون بگم که دیگه نه دوربینای امروزی 3:8 تصویر رو ضبط میکنن نه نمایشگرها 8:3 ذو ساپورت میکنن ( البته منظورم این نیست که نمیتونن نشون بدن ) درواقعه برای تصویر HighDef باید 16:9 ریکرد بشه !
    شما اگه میبینید تصویر کانالی 3:8 ارسال میشه بخاطر این هست که اون کانال هزینه نمیکنه و باید کیفیت پایین رو انتخاب کنه تا پهنای باند کمتری لازم باشه و هزینه کمتر بده مثل تلویزیون این یارو شبخیز !

2. در مورد HD هم که شما دوست عزیز اصلا کمی به نوشته ها و به قول گرافیستا به گوشه های تصاویر ( منظور فونت و گرافیک صفحات و....) یا Sharpness های تصویر دقت کنی متوجه HD ساپورت بودن و HD بودن و حتی بیش از HD بودن کیفیت تصویر iPhone یا iPad میشی و اگه مایلین که از خروجی HD استفاده کنید شما باید تبدیل RGB رو بگیرید که با سوکت به دستگاه میخوره و بعد یا یه تبدیل RGB to DVI به DVI تبدیل کنی و بعد با یک تبدیل DVI to HD بری به سمت HD !!!
    دوست عزیز
    در مورد مطالب شماره 1 که فرمودین .من چیزی پیدا نکردم که چرا ل سی دی ایپد 16:9 نیست این مثالی که فرمودین نفهمیدم چه ربطی به این قضیه داشت ؟

اچ دی بودن تصویر مربوط به رزولوشن دستگاه میشه نه کیفیت نمایشگرش .
    نکته دوم اینکه خروجی rgb انالوگ هستش و وقتی به dvi تبدیل میکنید البته با اون تبدیلی که نشون دادین خروجی میشه dvi a و باز هم انا لوگ هستش و شما تصویر انالوگ رو نمی تونین با یک تبدیل دیگه به دیجیتال hdmi تبدیل کنین . اون تبدیل dvi-hdmi تبدیل dvi-i یعنی دیجیتال به hdmi هستش .
    الیته میشه rgb رو به hdmi تبدیل کرد منتها باید یه convertor داشته باشیم .

نقل قول نوشته اصلی توسط KingRokh نمایش پست ها
    الیته الانم تمام iPod - iPhone ها و iPad عزیز جان 16:9 هست !
    ال سی دی ایپد 4:3 هستش و ال سی دی افون/ایپاد 1.5:1

QUOTE=saeedm_99;91539]منظور از آژاکس توسعه و نو آوری خانواده javascript هست[/QUOTE]

چطور ممکنه javascript یا ajax جای flash رو بگیره .
    اگه جاوا اسکریپت جای فلش رو بگیره c , ++c# , delphi , vb هم میتونه جای opengl و directX و xna رو بگیره .

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedm_99 نمایش پست ها
    شما هر چیزی میخواید بگید.هر تخیلی رو نمیشه ساخت.اینکه چند نفر با نرم افزارای کامپیوتری مدل کانسپت بدن و ما بگیم به به دنیا عوض میشه یا محدودیت ها برداشته میشه.هنر ایپد اینه.این تصویر اینده تکنولوژیه که آیپذ اولین قدمشو برداشتهوتا حالا کجا عکسی به این واقعی از اطلاعات در دسترس دیدید...به جز امروز و با آیپد!!! با یه دست به راحتی میشه با هاش کار کرد.اونهم با 499 دلار.البته منم یک کم شاکیم که چرا پرواز نمیکنه!!!
    مگه ایپد سیستم عامل داره که بشه اصلاً باهاش کار کرد .
    اگه منظورتون از کار کردن جابجایی بین منو ها نباشه .
    که این کار ها رو با UMPC ها هم میشه انجام داد .

---------------------------------------------------------
    معایب دیگه این محصول به نظر من :
    پردازنده ضعیف برای برنامه های کاربردی و بازی های سنگین تر.
    نداشتن سیستم عامل .
    توصیه میکنم این محصول رو با UMPC هایی که ایده اون از مایکرو سافت بوده مقایسه کنید .

در کل به نظر من اگه کسی ebook reader می خواد میتونه روی این ایپد حساب کنه به خاطر ال سی دی بزرگش و گرنه این محصول هیچ مزیتی دیگه ای در هیچ زمینه ای نداره .

موفق باشید

6. کاربر زیر از saeedsam7 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    7.1
    ورژن Mac
    10.9.2
    سپاس
    14,320
    از این کاربر 78,120 بار در 13,415 ارسال سپاس شده است.

الان اشتباه بزرگیه درباره آیپد نظر دادن
    آیفون هم در هنگام ریلیز کلی ایراد داشت تا جایی با سنگ مقایسه شد ولی اپل از یک سال بعد از تولید آیفون با ارایه app store و فرم ور ۲ انقلابی بزرگ در آیفون ایجاد کرد
    با اطمینان بتون بگم داستان آیپد به همینجا ختم نمیشه
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

8. 4 کاربر زیر از roozbeh7000 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    866
    از این کاربر 828 بار در 286 ارسال سپاس شده است.

این عکس ها جالب بود فکر کردم شما هم ببینین!

سپاس
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
    الان اشتباه بزرگیه درباره آیپد نظر دادن
    آیفون هم در هنگام ریلیز کلی ایراد داشت تا جایی با سنگ مقایسه شد ولی اپل از یک سال بعد از تولید آیفون با ارایه app store و فرم ور ۲ انقلابی بزرگ در آیفون ایجاد کرد
    با اطمینان بتون بگم داستان آیپد به همینجا ختم نمیشه
    حرف شما تا حدودی صحیح هستش اما ایفون موقع عرضه شدن 600مگاهرتز سی پی یو داشت که برای یک موبایل فوق العاده هستش و نداشتن یک سیستم عامل برای یک گوشی چیز خیلی مهمی نیست . اما ایپد با این ابعاد با سی پی یو 1 گیگا هرتزی و بدون سیستم عامل فقط به درد ایبوک خوندن میخوره .

ولی کلاً اینا همه نظرات شخصی هستش و ممکنه استیو جابز با نبوغ خودش نظرات همه رو عوض کنه .

11. کاربر زیر از saeedsam7 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    7.1
    ورژن Mac
    10.9.2
    سپاس
    14,320
    از این کاربر 78,120 بار در 13,415 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsam7 نمایش پست ها
    حرف شما تا حدودی صحیح هستش اما ایفون موقع عرضه شدن 600مگاهرتز سی پی یو داشت که برای یک موبایل فوق العاده هستش و نداشتن یک سیستم عامل برای یک گوشی چیز خیلی مهمی نیست . اما ایپد با این ابعاد با سی پی یو 1 گیگا هرتزی و بدون سیستم عامل فقط به درد ایبوک خوندن میخوره .

ولی کلاً اینا همه نظرات شخصی هستش و ممکنه استیو جابز با نبوغ خودش نظرات همه رو عوض کنه .
    نداشتن سیستم عامل؟ عزیز آیفون و آی پد دو سیستم عامل دارند و اتقاقا هر دو هم سیستم عامل های بسیار قدرتمندی در نوع خودشون دارند
    این هم باید بخاطر بسپارید که اپل کاری کرده که مثلا آیفون 2g با پردازنده ۴۰۰ هنوز از نظر اجرا های گرفیکی احساس ضعف نکرده پس آی پد با پردازنده ۱ گیکاهرتزی هنوز خیلی جا داره
    البته این هم بد نیست بگم تو مقاله ای از چیپ ست 1 گیگاهرتزی اپل یا همون a4 می خوندم که گفته شده بود این پردازنده ساختار دو هسته ای داره
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

13. 3 کاربر زیر از roozbeh7000 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    7,618
    از این کاربر 10,918 بار در 2,874 ارسال سپاس شده است.

حرف آقا روزبه کاملا صحیحه.یه مساله دیگه.امروز دنیا به سمت ابزارهایی میره که کار تخصصی خودشونو کامل و صحیح انجام بدن،دنیای همه کاره هیچ کارگی گذشته.فروش آیفون و اینکه نصف اینترنت مو بایل آمریکا از روی آیفونه نشون این قضیه است.و گرنه نوکیا جان مدتهاست مه همچین کلکسیونی رو داره میده...منم سه تا از بهتریناشو دارم.اما فقط به درد زنگ زدن میخوره.دوستان مهم این نیست که یه آچار فرانسه مولتی پورت داشته باشید مهم اینه که کارای اصلیتونو بتونید به بهترین وجه بالاترین کارایی و قیمت مناسب انجام بدید...یه ابزار 500 دلاری اگه بتونه یه تجربه خوب و لذت بخش از مطالعه و اینترنت بده مطمئن باشید موفق خواهد بود...

15. کاربر زیر از saeedm_99 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    7,618
    از این کاربر 10,918 بار در 2,874 ارسال سپاس شده است.

در ضمن دوستانی که آیپد رو به خاطر نداشتن flash محکوم میکنند...بدونید که مایکروسافت تو ویندوز موبایل 7 ساپورت فلش رو قطع کرده!!!!!!!!!و windows mobile 7 فلش نخواهد داشت.

17. 2 کاربر زیر از saeedm_99 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    0

پیش فرض متوجه منظور من از os نشدین

نقل قول نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
    نداشتن سیستم عامل؟ عزیز آیفون و آی پد دو سیستم عامل دارند و اتقاقا هر دو هم سیستم عامل های بسیار قدرتمندی در نوع خودشون دارند
    این هم باید بخاطر بسپارید که اپل کاری کرده که مثلا آیفون 2g با پردازنده ۴۰۰ هنوز از نظر اجرا های گرفیکی احساس ضعف نکرده پس آی پد با پردازنده ۱ گیکاهرتزی هنوز خیلی جا داره
    البته این هم بد نیست بگم تو مقاله ای از چیپ ست 1 گیگاهرتزی اپل یا همون a4 می خوندم که گفته شده بود این پردازنده ساختار دو هسته ای داره

فریم ور ایپاد و ایفون رو نمیشه گفت سیستم عامل . در واقع اینها یک جور embedded os یا درست تر "فریم ور" نامید (امیدوارم یکی از دوستان نیاد بگه تعریف من از امبدد غلط هستش).شما نمی تونی واسه ایفون برنامه سیستمی بنویسی .
    ایفون 2g با پردازنده 400 برنامه هارو با رزولوشن 320 *480 اجرا میکنه و ایپد برنامه هارو 1024*768 بنا بر این در مقابل 2 برابر شدن سرعت پردازنده بیش از 2 برابر شدن اندازه اسکرین مواجه هستیم .
    در مورد a4 هم هنوز خود اپل هنوز اطلاعات کاملی منتشر نکرده .(حتی هنوز قطعی نشده که طراحی پردازنده با اپل بوده یا arm ) اما در هر صورت اینطور که معلومه شبه پردازنده دوم برای پردازش تصویر و عملیات io هستش .

نقل قول نوشته اصلی توسط abparvar نمایش پست ها
    آقای saeedsam7 منظورتون ازینکه iphone و iPad سیستم عامل نداره چیه؟
    اصلا مگه میشه یه تلفن هوشمند سیستم عامل نداشته باشه؟
    دستگاهی که حافظه و پردازنده داره و قابلیت اجرای برنامه های کاربردی داره نیازمند نرم افزاری برای مدیریت این منابع است
    که همون سیستم عامله
    قطعاً سیستم عامل (به معنای عمومی ) رو داره .
    ایفون که جای خود داره وسایلی چون تلوزیون و رسیور و حتی لباس شوی و... همه دستگاه های الکترونیکی سیستم عامل دارند .منتها قابلیت هایی که سیستم عامل در اختیار برنامه نویس میزاره متفاوت هست .( فکر میکنم باید جمله خودم رو در مورد سیستم عامل باید درست تر مینوشتم )

-------------------------------------------------
    به نظر من ایپد میتونست قوی تر از اینها باشه .چیزی مثله ایفون تو ضمینه موبایل ها .
    فرض کنید ایپد mac os و توانیی اجرای اون رو داشت .

اگه گفتم ایفون سیستم عامل نداره نه به اون معنی که واقعاً سیستم عاملی در کار نیست . اتفاقاً mac os x یک سیستم عامل فوق العاده برای یک موبایل حساب میشه . اما mac os x برای دیوایسی در ابعاد هیپد به نظر من سیستم عامل نیست .
    فرض کنید شما یک لپ تاب داشته باشین با سیستم عامل سیمبیان .درسته که سیمبیان برای گوشی موبایل با 200 مگا هرتز سیستم عامل خوبی حساب میشه اما برای یک لپ تاب سیستم عامل مناسبی نیست که من میگم اصلاً سیستم عامل نیست(برای لپ تاب ) درسته که شمت می تونین برنامه های سیمبیان رو روی لپ تاب اجرا کنین اما این واقعاً هدف بوجود اومد لپ تاب هستش .
    ویرایش توسط saeedsam7 : 09-02-2010 در ساعت 10:01 AM

19. کاربر زیر از saeedsam7 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع