تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل عجیب من در آپدیت گوشی و یک سوال دیگه

سپاس
    11
    از این کاربر 1 بار در 1 ارسال سپاس شده است.

پیش فرض مشکل عجیب من در آپدیت گوشی و یک سوال دیگه

سلام و خسته نباشید

من یک مشکل عجیب دارم

وقتی میخوام گوشیمو آپدیت کنم الآن 7.1.2 هست از طریق تنظیمات که میرم software update اونجا زده شما وقتی میتونید آپدیت کنید که به وای فای وصل باشید

حالا میخوام بدونم چطوری میتونم با اینترنت خود گوشی آپدیت کنم ؟

سوال دوم اینه که : مدل گوشی من پشتش زده A1429 که یعنی gsm + cdma هست اما برای دانلود فریمور گوشی از اپل جایی نزده هر 2 تاش باهم و هر کدوم رو جدا زدن یعنی یه فریمور رو زده gsm یکی دیگرو زده cdma

کدوم رو باید دانلود کنم ؟

یک سوال دیگه اینکه باتری گوشی خیلی اذیت میکنه یعنی موقه کارایی مثل اس دادن و حرف زدم بد نیست اما مثلا اگر بخوای فیلم بگیری یا عکس بندازی اگر 80 درصد هم باشه باتری یهو بعد از یکی 2 دقیقه خاموش میشه و میزنه شارژ نداره

ممنون

ورژن iOS
    9.0.1
    ورژن Mac
    10.10.4
    سپاس
    150
    از این کاربر 337 بار در 186 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط ikas نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید

من یک مشکل عجیب دارم

وقتی میخوام گوشیمو آپدیت کنم الآن 7.1.2 هست از طریق تنظیمات که میرم software update اونجا زده شما وقتی میتونید آپدیت کنید که به وای فای وصل باشید

حالا میخوام بدونم چطوری میتونم با اینترنت خود گوشی آپدیت کنم ؟

سوال دوم اینه که : مدل گوشی من پشتش زده A1429 که یعنی gsm + cdma هست اما برای دانلود فریمور گوشی از اپل جایی نزده هر 2 تاش باهم و هر کدوم رو جدا زدن یعنی یه فریمور رو زده gsm یکی دیگرو زده cdmaکدوم رو باید دانلود کنم ؟

یک سوال دیگه اینکه باتری گوشی خیلی اذیت میکنه یعنی موقه کارایی مثل اس دادن و حرف زدم بد نیست اما مثلا اگر بخوای فیلم بگیری یا عکس بندازی اگر 80 درصد هم باشه باتری یهو بعد از یکی 2 دقیقه خاموش میشه و میزنه شارژ نداره
    ممنون
    ۱- خب شما برید قسمت سلولار گوشی و نتورک رو 3 جی روشن کنید البته بشرطی که از اپراتورتون بسته های اینترنتی رو فعال کرده باشید و گوشیتون جیلبریک نباشه .
    2- دانلود کلیه فریمورها برای iPhone/iPad/iPod/AppleTV فایل A1429 رو دانلود کن بقیه اش رو ول کن
    3- احتمال 90 درصد ریستور کنید باتری دیوایستون درست بشه ،در غیر اینصورت به دفتر سایت ببرید واسه مشکل باتری
    ویرایش توسط zhovan : 19-04-2015 در ساعت 03:46 PM

3. کاربر زیر از zhovan عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)