تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: صفحۀ سیاه ( مونیتور روشن است ) بعد از نصب هکینتاش و بالا نیامدن سیستم عامل مک

سپاس
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال سپاس شده است.

Dead صفحۀ سیاه ( مونیتور روشن است ) بعد از نصب هکینتاش و بالا نیامدن سیستم عامل مک

سلام

من به کمک myHack بالاخره تونستم روی لپ تاپ ام مک رو روی یک پارتیشن، بدون فرمت کل هارد، نصب کنم.
    مشخصات لپ تاپ:
    Asus N56DP A10 4600M 2.3Ghz
    4GB Ram
    AMD Radeon HD 7730M & AMD Radeon HD 7660G
    500GB HDD
    USB 3.0
    Notebooks & Ultrabooks | N56DP | ASUS Global

خود مای هک، Chameleon رو نصب کردو سه تا از ککست ها رو هم توصیه کرده بود پاک کنه که من قبول کردم:
    1) " ApplePolicyControl.kext "
    Causes Kernel Panic on many systems Unless on non apple computer. Strongly Recommended Remove It.
    2) " AppleTyMCEDriver.kext "
    Causes KP on system identified as Mac Pro 4,1 or 5,1 in smbios.plist. Recommended that you Remove It.
    3) " AppleUpstreamUserClient.kext "
    Causes Extremely Sluggish mouse and User Interface on many systems with NVIDIA Gfx . It is strongly Recommended that U remove this Kext.

نصب تموم شدو سیستم ریستارت شد و رفت تـو صفحۀ مشکی Chameleon ( تم ندارد ). من هم پارتیشن مک رو انتخاب کردم به همراه همون Boot Flag ای که موقع نصب نیازم شده بود یعنی GraphicsEnabler=No اما تصویر یه صدم ثانیه میره رو لوگوی اپل و بعد مشکی میشه ( مونیتور خاموش نیستا ) و چراغ هارد هم خاموش میشه.
    اینارم تست کردم:
    -f -v
    اما آخرین ککستی که لود میکنه TMSafetlyNet.kext هست و بعدش میزنه Errors encountered while starting up...
    بعد میره تـو همون صفحه مشکیه.
    با فلگ های دیگه هم تست کردم، مثل
    -f -x GrapicsEnabler=No cpus=1 PCIRootUID=0

اینبار آخرین خطی که میبنم AppleRTC.kext ه و بعد میره صفحه مشکی.

سپاس
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال سپاس شده است.

{ پاسخ } :
    قبل از اینکه بوت کنید به او اِس جدیدی که نصب کردید، برید به ویندوزتون، ( یا با روش استفاده از ترمینال، در محیط بوت از طریق فلشی که باهاش هکینتاشتون رو نصب کردید ) ، و کرنلی که در فلشتون هست رو ( mach_kernel ) رو کپی کنید به روتِ پارتیشنِ هکینتاشتون.
    سپس از بوت فلگ های GraphicsEnabler=No -f -v / یا تنها GraphicsEnabler=No / یا USBBusFix=Yes استفاده کنید.

البته من ازا ین به بعدش رو موندم. موس ام تکون نمیخوره.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)