اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آنلاک کردن آیفون ۴ لاک با او اس ۷.۱.۲- رو قسمت اکتیویت سیم کارت مونده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آنلاک کردن آیفون ۴ لاک با او اس ۷.۱.۲- رو قسمت اکتیویت سیم کارت مونده

دوستان عزیز سلام

لطفا یکی‌ کمکم کنه. یه آیفون ۴ با IOS ۷.۱.۲ دارم، گوشیم لاک هست، بیس باند 01.59.00 و الان رو قسمت اکتیویت سیم کارت مونده. نه می‌تونم تاریخ گوشیو ببرم عقب که با Pangu کار کنم نه با redsnow که ارور میده (Blobs are corrupted) وسطش وقتی‌ دگمهٔ جیلبریکو میزنم. چیکار می‌تونم بکنم که آنلاک شه گوشیم!

کسی راه کاری بلد هست؟ من گیر کردم

نظر

نوشته اصلی توسط pashaceline
      دوستان عزیز سلام

لطفا یکی‌ کمکم کنه. یه آیفون ۴ با IOS ۷.۱.۲ دارم، گوشیم لاک هست، بیس بند و نمیدونم چیه و الان رو قسمت اکتیویت سیم کارت مونده. نه می‌تونم تاریخ گوشیو ببرم عقب که با Pangu کار کنم نه با redsnow که ارور میده (Blobs are corrupted) وسطش وقتی‌ دگمهٔ جیلبریکو میزنم. چیکار می‌تونم بکنم که آنلاک شه گوشیم!
      جالبه قبلا سریع مدیران و کاربرای فعال به یک روز نمی کشید یه جوابی می دادن به پرسش ها حتی اگه واضح نبود نوع سوال! الان چی شده کلا هیج کسی دیگه هیچ جوابی نمی دن
      ویرایش توسط pashaceline : https://i-phone.ir/forums/member/16026-pashaceline در ساعت 12-05-2019, 10:38 PM

نظر

اره بابا پدر منو در آورده لامصب. نمی دونم باید چیکارش کنم. اینجا بنظرم یه چیزهایی در موردش نوشته باشه. لطفا زودتر کمک کنید.

نظر

صبر کنید ..
        X