اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل آپدیت ios (لطفا جواب بدین خیلی رومخه)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل آپدیت ios (لطفا جواب بدین خیلی رومخه)

سلام خسته نباشید بچه ها
    من گوشیمو یه هفته ای میشه عوضش کردم قبلیم آیفون بود ولی مشکلی نداشتم

مشکل اولم اینه که:
    این گوشیم باتری هلسش روی 83 بود واسه همین رفتم همونجایی که خریدم باتریشو عوض کردم اصن باتریو نمیخونه تو قسمت باتری هلس اینو میگه:
    this iphone is unable to determine battery health, an apple authorized service provider can service the battery.
    باتریش خوبه دیر دیر خالی میشه ولی چنجا دیگه هم باتری عوض کردم بازم باتری هلث رو بالا نیاورد و بجای درصد باتری هلس فقط -- میندازه
    به نظرتون دلیلش چیه؟ باتریا فیکه؟ آخه از چندجا با قیمتای مختلف گرفتم و تضمین اورجینال دادن

مشکل بعدیمم اینه که الان نسخه آی او اسم 12.1.4ه ولی خب ios 12.2 اومد و خواستم آپدیتش کنم با گوشی آپدیت زدم توی اون کادر آپدیت روی Update Requested... گیر کرده و هر کار میکنم عوض نمیشه گوشیو ریست کردم وای فای رو ریست کردم بازم حل نشد هنوزم که هنوزه روی update requsted... گیر کرده.
    با آیتونز رفتم دانلود کنم حجمش 2.93 بود دیشب زدم رو دانلود همون دیشب حدود 2.90 اینا دانلود کرده بود که یهو یه همچین اروری داد:
    serevr timed out و چند خط دیگه که دقیق یادم نیست
    امروز صبح هم دوباره زدم بازم همونجا دوباره همین ارورو داد.

نمیدونم واقعا باید چیکار کنم دیگه از دیروز کل سایتای انگلیسی و امروزم کل سایتای فارسیو گشتم مشکلم حل نشد.

اگه میدونین کمک کنین مرسی

مشکل اولتون که مشخصه چون داخل ایران یعنی جایی که اپل استور رسمی وجود نداره و تمام مغازه ها اپل استورنما! هستن شما بایستی باطری در خارج از ایران و در یکی از اپل دستورهای رسمی عوض کنین که برای ایفونهای جدید حدود ۷۰ دلار و ایفونهای قدیمی ۵۰ دلار هست،
    در مورد اپدیت هم ، بهترین راه اینه از ایتیونز اپدیت کنین

نظر

صبر کنید ..
    X