اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

غیر فعال شدن اپل ایدی کارتی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• غیر فعال شدن اپل ایدی کارتی

سلام وقت بخیر من قبلا اپل ای دی کارتی گرفتم . الان بعد از حدود دو سال استفاده ظاهرا سرور سایته از بین رفتهسرور ای دیم @iiduser.net هست . میزنه رو گوشیم رمز اشتباه است. ریست پسوردم که از روی سایت میزنم یا ایمیل میفرسته که اصلا همچین ادرسی رو نمیشناسه یا تاریخ تولد میخواد که اونی که رو کارت نوشته میزنم میگه اشتباه است.چطور میتونم پسوردشو ریست کنم کی کلا از گوشیم پاکش کنم جدید خودم بسازم؟ممنون میشم راهنمایی کنید

نوشته اصلی توسط mmk8846
    سلام وقت بخیر من قبلا اپل ای دی کارتی گرفتم . الان بعد از حدود دو سال استفاده ظاهرا سرور سایته از بین رفتهسرور ای دیم @iiduser.net هست . میزنه رو گوشیم رمز اشتباه است. ریست پسوردم که از روی سایت میزنم یا ایمیل میفرسته که اصلا همچین ادرسی رو نمیشناسه یا تاریخ تولد میخواد که اونی که رو کارت نوشته میزنم میگه اشتباه است.چطور میتونم پسوردشو ریست کنم کی کلا از گوشیم پاکش کنم جدید خودم بسازم؟ممنون میشم راهنمایی کنید
    متاسفانه این مشکل اکثر اپل آیدی های کارتی هستش که بعد از گذشت مدت زمانی همه چی به هم میریزه و کاربر رو با مشکل اساسی روبرو میکنه.
    متاسفانه هیچ راهی ندارید.... مگر اینکه فروشنده اپل آیدی رو پیدا کنید و از ایشون کمک بخواهید که بعید میدونم زیر بار برند.
    با این شرایطی که گفتید پشتیبانی اپل هم فکر نمیکنم براتون بتونه کاری انجام بده....!!! چون چیزی رو نمیتونید براشون ثابت کنید. درضمن داشتن جعبه گوشی برای پشتیبانی اپل اصلا حائز اهمیت نیست.ولی بازهم میتونید شانستون رو امتحان کنید.... ضرری نداره

نظر

صبر کنید ..
    X