اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل عجیب آیپد مینی...روشن شدن آیپد فقط وقتی به شارژ وصله ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل عجیب آیپد مینی...روشن شدن آیپد فقط وقتی به شارژ وصله ...

با سلام
    یک آیپد مینی ۱ دارم که تا همین چند هفته پیش بعد از ۵ سال هنوز داشت مثل روز اولش کار میکرد. فقط چند هفته کامل کنار بود و باطریش کامل خالی شده بود. منم شب زدمش به شارژ و گذاشتم تا صبح فول شارژ بشه.
    ولی صبح دیدم آیپد رو استارت لوپ مونده و عکس سیب میاد و بعد از چند ثانیه ریست میشه...اول قکر کردم مشکل نرم افزاریه و باید ریستور کنم، ولی بعد متوجه شدم به محض اینکه کابل شارژ و از آیپد میکشم آیپد کامل خاموش میشه و انگار برقش درجا قطع میشه...با اینکه یه شب تا صبح هم تو شارژ بوده، هرچی دکمه پاور رو میگیرم هیچ اتفاقی نمی افته، وقتی دوباره وصل میکنم به برق، تازه روشن میشه ، عکس سیب میاد و بعد از چندثانیه ریست میشه...حتی برای ریستورش هم تلاش کردم ولی اونجایی که باید تبلت رو ریست کنه که فرآیند ریستور شرو بشه خطا میده ، خطا رو چک کردم، دیدم خطای قطع اتصال کابل هست که طبیعتا به همون مشکل شارژ نگه نداشتن آپید بر میگرده...حالا با توجه به اینکه آیپد هیچ ضربه ای نخورده و فقط چند هفته خاموش بوده نظر دوستان چیه؟ آیا مثلا ممگنه اتصال باطری به برد قطع شده باشه؟ یا اینکه آی سی شارژی چیزی داره که اون خراب شده و دیگه نمیتونه تبلت رو شارژ کنه؟ راهی هست که پیشنهاد بدید تست کنم ببینم درست میشه یا نه؟
    با تشکر از شما

سلام، به احتمال زیاد باتریش خراب شده و دیگه شارژ نگه نمیداره. باتری ۵ سال کار کرده و خالی موندنش از کار انداختتش. باتری را عوض کنید درست میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط hamed57 نمایش پست ها
      سلام، به احتمال زیاد باتریش خراب شده و دیگه شارژ نگه نمیداره. باتری ۵ سال کار کرده و خالی موندنش از کار انداختتش. باتری را عوض کنید درست میشه.
      خیلی ممنون از شما.
      خودمم به حرابی باطری شک داشتم، ولی عجیب بود برام که تا قبلش با وجود اینکه ۵ سال کار کرده بود باطری، بیش از ۳-۴ ساعت روشن نگه می داشت آیپد رو و الان یه خالی موندن چند هفته ای باطری اینجور کامل باطری رو تخریب کرده.... و البته می خواستم ببینم کسی تجربه اش رو داره گه وقتی باطری کامل تخریب میشه همین اتفاق می افته یا نه
      راستی قیمت باطری آیپد مینی رو تو فروشگاه خود انجمن هم اگر کسی میدونه ممنون می شم اعلام کنه چون من تهران نیستم و واقعا به جای دیگه هم اعتماد ندارم که بدم آیپد رو باز کنه، نهایتا میخوام بفرستم آیپد رو دفتر انجمن تا درست کنن و بعد بفرستن برام.
      نظر

من نمیدونم که دفتر انجمن این کار را انجام میده یا نه.
        اساتید لطفا راهنمایی کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط hamed57 نمایش پست ها
          من نمیدونم که دفتر انجمن این کار را انجام میده یا نه.
          اساتید لطفا راهنمایی کنید.
          سلام
          با دفتر سایت تماس بگیرید تا کاملا راهنماییتون بکنند.
          در بالای انجمن گزینه ( دفتر سایت ) مشخص هستش.

نظر

صبر کنید ..
          X