اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

صفح ایپد سیاهه.ولی علایم حیاتی داره😭

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• صفح ایپد سیاهه.ولی علایم حیاتی داره😭

سلام.من یک ایپد ایر 2 دارم .رفتم برداشتمش .و دکمه هوم رو زدم ولی صفحش نیومد .خاموش روشن کردم .شارژش کردم .صدای تیک شارژش میاد .توی شب صفحش یک نور کمی داره وقتی هوم رو میزنم.دوستان لطفا کمکم کنین .دارم دیونه میشم😭😭😭😭😭😭😭

نوشته اصلی توسط moslem ghadimi
    سلام.من یک ایپد ایر 2 دارم .رفتم برداشتمش .و دکمه هوم رو زدم ولی صفحش نیومد .خاموش روشن کردم .شارژش کردم .صدای تیک شارژش میاد .توی شب صفحش یک نور کمی داره وقتی هوم رو میزنم.دوستان لطفا کمکم کنین .دارم دیونه میشم[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
    توی ایپد ۲ این مشکل پیش میاد. کابل ال سی دی ارتباطش با کانکتور لاجیک برد وصل نمیشه.
    راحت ترین کاری که تو خونه میشه کرد اینه که صفحه اش روی میز بگذاری و با مشت به پشتش ضربه بزنی.
    میدونم خیلی عجیبه ولی کار میکنه [emoji23][emoji23].
    فقط مواظب باش که چیزی زیر صفحه اش نباشه که باعث بشه موقع مشت زدن صفحه خط برداره یا بشکنه.
    ویرایش توسط hamed57 : https://i-phone.ir/forums/member/21726-hamed57 در ساعت 19-09-2018, 03:54 PM

نظر

وقتی دکمه هوم و پاور رو ده ثانیه نگه میدارم .صفحش یکم نور سفید میده ولی همچنان .بعدش .تاریکه

- - - - - - - - - -

اطفا جواب بدین

نظر

عجیبه نشنیدم

شاید با ریستور حل شود اما ریسک دارد
        بهتر است یه بک اپ تهیه کنید

نظر

صد بار ریستور کردم .ولی صفحش نمیاد .به شارژ وصل میکن .صدای تیک شارژش میاد.😭

نظر

نوشته اصلی توسط moslem ghadimi نمایش پست ها
            وقتی دکمه هوم و پاور رو ده ثانیه نگه میدارم .صفحش یکم نور سفید میده ولی همچنان .بعدش .تاریکه

- - - - - - - - - -

اطفا جواب بدین
            عزیزم من که جوابتون را دادم. تا حالا بیشتر از صد تاشو درست کردم.
            همه علائم مشکلی را که براتون قبلا توضیح دادم داره.
            راه اصولیش اینه که صفحه را باز کنی. برای باز کردن صفخه ما از هیت گان استفاد میکنیم. یک چیزی مثل سشوار هست با قدرت بیشتر. شما میتونی از همون سشوار استفاده کنی.
            چسب دور نرم میشه و با دقت و صبوری میتونی از راست به چپ بازش کنی. از سمت راست که شروع میکنی مواظب باش که کابل کم و زیاد کردن صدا را پاره نکنی
            وقتی شیشه را باز کردی به ال سی دی میرسی. ۴ تا پیچ داره باز میکنی و آرام از راست به چپ بلند میکنی و کابلی که به لاجیک بورد وصل شده پیدا میکنی. کابل را از لاجیک برد باز میکنی و هم کابل و هم کانکتور لاجیک بورد را با الکل تمیز میکنی و دوباره وصلش میکنی.
            ایپد را به برعکس مراحل باز کردن میبندی.
            تو یوتیوب فیلم آموژش باز کردن ایپد ۲ زیاد هست. اگر نتونستی پیدا کنی بگو من لینک میدم.
            ویرایش توسط hamed57 : https://i-phone.ir/forums/member/21726-hamed57 در ساعت 30-10-2018, 03:41 PM

نظر

صبر کنید ..
            X