اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چنتا سوال راحبه ایفون 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چنتا سوال راحبه ایفون 5s

سلام
    ی مدت پیش گوشی من خود ب خود سنسور خاموش شدن صفحه ش هنگام مکالمه کلا عمومی شده بود ینی موقع هایی ک با گوشی کار میکردم و دستم نزدیک ب سنسور(سنسوری ک کنار بلندگو گوشی هست)میشد صفحه خاموش میشد و باز دستم بر میداشتم صفحه روشن میشد،ولی باز خودش بعد ی مدت درست شد و اونجوری نمیشد ولی الان دوباره این مشکل پیش اومده هرچی هم تونت سرچ میکنم به نتیجه نمیرسم آپدیتمم 11.4.1 مشکل بعدیم ک اونم ب تازگی ایجاد شده و متوجه شدم اینه ک خیلی وختا دارم با گوشیم کار میکنم میبینم صدای اومدن اس ام اس (صدایی ک زمانیکه دارید اس ام اس میدین و توی صفحه اس ام اس هستین )میاد ولی هیچ نوتیفیکشن بنر شکل و صدای مخصوص اس ام اس نمیاد ینی اگر من اون صدای خفیف دریافت اسم اس رو نشنونم اصلا متوجه اومدن اس ام اس نمیشم چون نه نوتیفیکیشن میاد و‌نه نشون میده ک اس ام اس باز نشده و نخونده دارم(در واقع دیوایس فکر میکنه من توی صفحه اس ام‌اس هستم ک نه نوتیفیکشن نشون میده و هم اس ام اس رو باز شده و‌خونده شده تلقی میکنه)باید بگم do not disturb خم فعال نیس
    ممون میشم کمک کنید

چنتا سوال راحبه ایفون 5s

نوشته اصلی توسط Viki13
    سلام
    ی مدت پیش گوشی من خود ب خود سنسور خاموش شدن صفحه ش هنگام مکالمه کلا عمومی شده بود ینی موقع هایی ک با گوشی کار میکردم و دستم نزدیک ب سنسور(سنسوری ک کنار بلندگو گوشی هست)میشد صفحه خاموش میشد و باز دستم بر میداشتم صفحه روشن میشد،ولی باز خودش بعد ی مدت درست شد و اونجوری نمیشد ولی الان دوباره این مشکل پیش اومده هرچی هم تونت سرچ میکنم به نتیجه نمیرسم آپدیتمم 11.4.1 مشکل بعدیم ک اونم ب تازگی ایجاد شده و متوجه شدم اینه ک خیلی وختا دارم با گوشیم کار میکنم میبینم صدای اومدن اس ام اس (صدایی ک زمانیکه دارید اس ام اس میدین و توی صفحه اس ام اس هستین )میاد ولی هیچ نوتیفیکشن بنر شکل و صدای مخصوص اس ام اس نمیاد ینی اگر من اون صدای خفیف دریافت اسم اس رو نشنونم اصلا متوجه اومدن اس ام اس نمیشم چون نه نوتیفیکیشن میاد و‌نه نشون میده ک اس ام اس باز نشده و نخونده دارم(در واقع دیوایس فکر میکنه من توی صفحه اس ام‌اس هستم ک نه نوتیفیکشن نشون میده و هم اس ام اس رو باز شده و‌خونده شده تلقی میکنه)باید بگم do not disturb خم فعال نیس
    ممون میشم کمک کنید
    سلام دوست عزیز
    مشکل اول‌تون سخت افزاری‌ه. باید به تعمیرکار مراجعه کنین.
    مشکل اس ام اس رو هم میتونین با ریستور کردن گوشی (ورژن زدنی که کل گوشی رو پاک میکنه) حل کنین. البته نباید بعد از ریستور، بک آپ گوشی رو دوباره بریزین، چون احتمال دوباره برگشتن مشکل هست. پس قبل از ریستور شماره تلفن هاتون رو با برنامه MCBackup (my contact backup) به ایمیل‌تون بفرستین و گالری رو هم خالی کنین. حالا با خیال راحت ریستور کنین.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

ممنونم از کمکتون دوست عزیز
      درمورد مشکل سخت افزاری که فرمودین چیزی باید عوض باشه به نظر شما؟

نظر

نوشته اصلی توسط Viki13 نمایش پست ها
        ممنونم از کمکتون دوست عزیز
        درمورد مشکل سخت افزاری که فرمودین چیزی باید عوض باشه به نظر شما؟
        عاره عزیزم باید اون سنسور رو براتون تعویض کنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
        X