اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از کار افتادن اکانت icloud

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از کار افتادن اکانت icloud

سلام
    یکی از دوستان من اقدام به خرید اکانت از مغازه کرده بود، گویا مغازه دار این اکانت را به چند نفر فروخته و الان در icloud عکسهای چندین نفر هستش و note هایش پاک می شدند و ناگهان یکی از یوزرها رمز اکانت و سوالهای امنیتی رو عوض کرده و find my phone رو هم روشن کرده
    به مغازه دار مراجعه کرده و اون فرد مسئولیتش رو نپذیرفته و گفته کاریش نمی شه کرد
    چند جای دیگر هم مراجعه کرده گفته اند درست نمی شود
    من یه سرچ کردم دیدم اگر جیلبریکش بکنم و با ifile اکانت ها را پاک کنم، گویا اکانت کامل از دستگاه پاک می شه و میشه اکانت جدید وارد کرد
    آیا این کار باعث از کار افتادن آیفون نمیشه؟
    چون find my phone روشن هستش این ترس رو دارم
    Ios 11.4 iphone 6 plus

نوشته اصلی توسط mohamad65
    سلام
    یکی از دوستان من اقدام به خرید اکانت از مغازه کرده بود، گویا مغازه دار این اکانت را به چند نفر فروخته و الان در icloud عکسهای چندین نفر هستش و note هایش پاک می شدند و ناگهان یکی از یوزرها رمز اکانت و سوالهای امنیتی رو عوض کرده و find my phone رو هم روشن کرده
    به مغازه دار مراجعه کرده و اون فرد مسئولیتش رو نپذیرفته و گفته کاریش نمی شه کرد
    چند جای دیگر هم مراجعه کرده گفته اند درست نمی شود
    من یه سرچ کردم دیدم اگر جیلبریکش بکنم و با ifile اکانت ها را پاک کنم، گویا اکانت کامل از دستگاه پاک می شه و میشه اکانت جدید وارد کرد
    آیا این کار باعث از کار افتادن آیفون نمیشه؟
    چون find my phone روشن هستش این ترس رو دارم
    Ios 11.4 iphone 6 plus
    سلام
    به هیچ عنوان همچین راهی که گفتید امکان پذیر نیست...!!!!
    گوشی هم بلافاصله از کار می افته و بلا استفاده میشه.
    دوست شما میتونه از طریق اتحادیه از فروشنده اکانت شکایت کنه، بعید نیست که تغییر پسورد و سئوالات امنیتی کار خودش باشه و بعد برای حل کردن این مشکل از طریق شخص ثالث بخواهد دوست شما رو سرکیسه کنه. ( این ترفندی هستش که بعضی از فروشنده های از خدا بیخبر مشتری رو نقره داغ میکنند )

نظر

صبر کنید ..
    X