اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور 4013 هنگام Update و Restore کردن گوشی iphone 7 با itunes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور 4013 هنگام Update و Restore کردن گوشی iphone 7 با itunes

با سلام
    بنده چند روز پیش گوشیمو به شارژ زده بودم و بعد از چند ساعت وقتی بالاسر گوشی اومدم دیدم که گوشی شارژش 93% هست،وقتی رفتم و برگشتم تا شارژ 100%بشه دیدم که لوگوی سفید رنگ Apple روی صفحه نمایش گوشی هست...
    امروز اومدم گوشی رو به حات DFU بردم و با نسخه نهایی برنامه itunes که درحال حاظر ورژن 12.7.5.9 هست نسخه نهایی ios رو که 11.4 هست دانلود و حالت های Restore و Update و Restore and Update رو تست کردم،اما در هربار تلاش زمانی که ProgressBar برنامه itunes یکبار پر میشه و گوشی ریست میشه،ارور 4013 به نمایش درمیاد و روی صفحه نمایش لوگوی Apple با رنگ سفید میاد و میره و گاها هم بعد از هربار تست،گوشی به حالت DFU میره...
    متن کامل ارور:
    .(The iPhone "iPhone" Could Not Be Updated. An unknown error occurred (4013

قبل از این هم یک اتفاق مشابه برام افتاده بود که زمانی درحال دانلود برنامه از App Store بودم ،گوشی خاموش و لوگوی Apple روی صفحه اومد،زمانی که با برنامه itunes خواستم که Restore و Update بزنم با ارور مواجه میشدم،گوشی رو به یکی از مراکز معتبر که از همونجا خریداریش کرده بودم بردم ولی متاسفانه گارانتی طلاییش یک هفته بود به پایان رسیده بود،اون ها خواستن گوشی رو تعمیر کنند اما جواب نمیداد،با پیگیری از طریق ایمیل با مرکز اصلی Apple در خارج از کشور با دریافت نسخه جدید از نرم افزار ها و تعویض سخت افزاری قطعه ی حافظه ذخیره سازی Rom گوشی،مشکل حل شد.

درحال حاظر میخواستم راهنمایی بفرمایید که مشکل ارور 4013 از چه چیزی هست؟
    و آیا ارور 4013 با مشکلی که قبلا برام پیش اومده بود مرتبت هست یا خیر؟

نوشته اصلی توسط r2du-soft
    با سلام
    بنده چند روز پیش گوشیمو به شارژ زده بودم و بعد از چند ساعت وقتی بالاسر گوشی اومدم دیدم که گوشی شارژش 93% هست،وقتی رفتم و برگشتم تا شارژ 100%بشه دیدم که لوگوی سفید رنگ Apple روی صفحه نمایش گوشی هست...
    امروز اومدم گوشی رو به حات DFU بردم و با نسخه نهایی برنامه itunes که درحال حاظر ورژن 12.7.5.9 هست نسخه نهایی ios رو که 11.4 هست دانلود و حالت های Restore و Update و Restore and Update رو تست کردم،اما در هربار تلاش زمانی که ProgressBar برنامه itunes یکبار پر میشه و گوشی ریست میشه،ارور 4013 به نمایش درمیاد و روی صفحه نمایش لوگوی Apple با رنگ سفید میاد و میره و گاها هم بعد از هربار تست،گوشی به حالت DFU میره...
    متن کامل ارور:
    .(The iPhone "iPhone" Could Not Be Updated. An unknown error occurred (4013

قبل از این هم یک اتفاق مشابه برام افتاده بود که زمانی درحال دانلود برنامه از App Store بودم ،گوشی خاموش و لوگوی Apple روی صفحه اومد،زمانی که با برنامه itunes خواستم که Restore و Update بزنم با ارور مواجه میشدم،گوشی رو به یکی از مراکز معتبر که از همونجا خریداریش کرده بودم بردم ولی متاسفانه گارانتی طلاییش یک هفته بود به پایان رسیده بود،اون ها خواستن گوشی رو تعمیر کنند اما جواب نمیداد،با پیگیری از طریق ایمیل با مرکز اصلی Apple در خارج از کشور با دریافت نسخه جدید از نرم افزار ها و تعویض سخت افزاری قطعه ی حافظه ذخیره سازی Rom گوشی،مشکل حل شد.

درحال حاظر میخواستم راهنمایی بفرمایید که مشکل ارور 4013 از چه چیزی هست؟
    و آیا ارور 4013 با مشکلی که قبلا برام پیش اومده بود مرتبت هست یا خیر؟

سلام دوست عزیز منم دقیقا مثل شما همین مشکل واسم پیش اومده اتفاقا مال منم تو شارژ بود بعد از اینکه از شارژ کندم اینجوری شد/ الانم ار.ر 4013 میده اگه شما درست کردید ممنون میشم جواب بدید/

نظر

سلام
      عذر خواهی میکنم بابت تاخیر در پاسخ
      حتما شما تا الان برای رفع مشکل اقدام کردین،من اینجا جواب رو دادم
      http://www.i-phone.ir/forums/thread9...ml#post1048539

شما به چه نتیجه ای رسیدین؟

نظر

صبر کنید ..
      X