اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

forgot apple id password

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• forgot apple id password

با عرض سلام

پسورد apple id را فراموش کردم و پس از اون رفتم وارد سایت iforgot.appple.com وارد شدم و مراحل تغییر پسورد رو زدم که به دو روش میتونست پسورد رو برگردونه که یکی از طیق ایمیل بود که میل من مربوط به icloud بود و پسورد icloud رو هم نداشتم که روی لینک ریست ارسال شده کلیک کنم و دیگری هم از طریق پاسخ به سوالات امنیتی بود که اون ها رو هم فراموش کردم و راه ارتباطی هم که با اپل وجود نداره از داخل ایران لذا از دوستان عزیز اگر کسی راه حلی داره لطفا کمک کنید ؟

والا منم با مشکل مشابه روبرو شدم که الان ایپد ایرم یک سال و نیم هست که لاک شده .
    داستان این بود که وقتی آپدیتش اومد این ایپد دست پسرم که اون موقع 5 ساله بود ، رمز اپل ای دی رو خواسته بود و اون اونقدر رمز رو اشتباه زده بود که ایپد لاک شد
    بعدش تو راهنمایی های اپل خوندم که باید برم تو ایکلود و از اونجا دیوایس رو حذف کنم . رفتم این کار رو کردم ولی جواب نداد . رفتم رمز همون ایکلود رو عوض کردم ولی بازم بی فایده هست و پیغامش اینه که این دستگاه با این اپل ایدی تعریف نشده !!!!!
    الان هم انداختم یه گوشه داره خاک می خوره.
    لازم به ذکر هست که این دستگاه از صفر مال خودم بوده و دست دو نخریدمش

نظر

نوشته اصلی توسط j4v4d
      با عرض سلام

پسورد apple id را فراموش کردم و پس از اون رفتم وارد سایت iforgot.appple.com وارد شدم و مراحل تغییر پسورد رو زدم که به دو روش میتونست پسورد رو برگردونه که یکی از طیق ایمیل بود که میل من مربوط به icloud بود و پسورد icloud رو هم نداشتم که روی لینک ریست ارسال شده کلیک کنم و دیگری هم از طریق پاسخ به سوالات امنیتی بود که اون ها رو هم فراموش کردم و راه ارتباطی هم که با اپل وجود نداره از داخل ایران لذا از دوستان عزیز اگر کسی راه حلی داره لطفا کمک کنید ؟
      سلام
      اگر اپل آیدی رو شخص دیگری براتون درست کرده از ایشون میتونید کمک بگیرید
      در غیر اینصورت بدون داشتن اطلاعات اصلی و مهم مربوط به اپل آیدی کاری از دستتون برنمیاد

نظر

صبر کنید ..
      X