اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل خیلی مهم با Two-Factor Authentication icloud

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل خیلی مهم با Two-Factor Authentication icloud

سلام دوستان
    مخصوصا اقای کریمی که امیداوارم بتونن راهنمایی کنن
    دوستان من یه گوشی ایفون داشتم سوخت
    حالا که میخوام روی گوشی جدید ایکلود رو روشن کنم
    وقتی وارد میشه میگه کد بده ( چون اینو Two-Factor Authentication قبلا با یه شماره گرجستان فعال کرده بودم )

گرجستان سوال کردم گفتم اون اعتباری بود هیچ راهیی ندارد بتونیوم همون شماره رو بهت بدیم من شماره رو دارم اما به سیم کارتش دسترسی ندارم

ایا راهیی هست برای خلاصی از این کد

در ضمن اطلاعات ایکلودم خیلی مهمه

مرسی از همه

نوشته اصلی توسط jobs
    سلام دوستان
    مخصوصا اقای کریمی که امیداوارم بتونن راهنمایی کنن
    دوستان من یه گوشی ایفون داشتم سوخت
    حالا که میخوام روی گوشی جدید ایکلود رو روشن کنم
    وقتی وارد میشه میگه کد بده ( چون اینو Two-Factor Authentication قبلا با یه شماره گرجستان فعال کرده بودم )

گرجستان سوال کردم گفتم اون اعتباری بود هیچ راهیی ندارد بتونیوم همون شماره رو بهت بدیم من شماره رو دارم اما به سیم کارتش دسترسی ندارم

ایا راهیی هست برای خلاصی از این کد

در ضمن اطلاعات ایکلودم خیلی مهمه

مرسی از همه
    سلام
    به نظر من تنها راه مکاتبه با پشتیبانی اپل هستش چون شما حالت امنیتی دو مرحله ایی رو فعال کردید و از اون بدتر با یه شماره خارج از کشور اینکار انجام شده و الا هم اون شماره رو دوباره نمیتونید دسترسی داشته باشید.

نظر

شما با اپل هم مکاتبه کنید هیچ راهی نداره! چون من خودم این مشکل رو داشتم و به هیچ وجه بهم ندادن حتی با پاسپورت و داشتن رمز و سوالات امنیتی. من شانسی که اوردم شماره رو پیدا کردم
      نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
      مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
      --------------------------------------------------------
      فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
      طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

با سلام همون طور که میدونید در اپل ایدی های سال اخیر در قسمت two-factor authentication باید شماره تلفنی وارد کرد و اپل کد 6 رقمی را مسج کنه ولی متاسفانه پیش شماره و اسم کشور ایران در لیست نیست به خاطر همین در ایکلود بکاپ مسج فعال نمیشه
        ایا راه حلی برای این کار هست ؟سایتsibvand.ir شماره تلفنی بر بستر ایمیل و مسج با مبلغ 100 هزارتومن فعال میکنه ایا میشه اعتماد کرد چون اگر این شماره از دست بره اپل ایدی دیگه فعال نمیشه و بکاپی در کار نیست دوستان راهنمایی کنند تشکر

نظر

منم این مشکل رو دارم

نظر

صبر کنید ..
          X