اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

طراحی سایت برای شخصیت ها به چه صورت است

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• طراحی سایت برای شخصیت ها به چه صورت است

من باید برای یک پزشک سایت طراحی میکردم بعد گشت و گذار توی اینترنت با شرکت طراحی سایت دارکوب مواجه شدم که مقالاتی داشت برای کار من مفید بود و مطمعنم شمام کمک میکند
    طراحی سایت شخصی ویژگی هایی رو در اختیار افراد قرار میده که شاید در هیچ کدوم از شبکه های اجتماعی وجود نداشته باشه مثل انتشار طبقه بندی شده آثار، سخنرانی ها، مقالات و … به شکل دسته بندی و طبقه بندی شده فقط از طریق یک وب سایت قابل دسترسیه.

طراحی این نوع سایت ها برای افرادی مثل پزشکان، وکلا، مهندسان، هنرمندان و یا کلیه افرادی که در حوزه کاریشون تخصص ویژه ای دارن اصولاً انجام میشه

نکاتی که باید در نظر گرفت :
    طراحی سایت خبری جزو ساده ترین ها در مقوله طراحی وب سایت است ، این نوع قالب ها به نسبت دیگر وب سایت ها شلوغ تر هستن و مطالب بیشتری رو در خودشون جا میدن. کاربران موبایلی خودتون رو از دست ندید. در کل بهتره که هر نوع وب سایتی دارید به صورت ریسپانسیو طراحی بشه.

ی شخصیت های خیلی معروف مثل رییس جمهور یا یک هنرمند توضیح کوتاه و مختصر کافیه اما برای یک شخصیت نوپا بیوگرافی بیشتری لازمه.

اگر شخصیت مورد نظر یک سیاستمدار باشه، بیانیه های سیاسی اش و اگر شاعر یا نویسنده باشه، مجموعه اشعار یا داستان های کوتاه و کتابهاشون می تونه در این بخش گنجونده بشه.
    می تونیم موزیک در این قسمت داشته باشیم یا فایل های صوتی مرتبط با حیطه کاری مثل سخنرانی ها و …

این بخش برای اینه که لینک ها یا پیوندهایی که برای سایت های مهم و یا مرتبط می خواید داشته باشید رو توش قرار بدید تا کاربرهاتون ازش استفاده کنند.

برای وب سایت باید بخش نظرات هم داشته باشیم که نظرات و برخورد کاربر ها رو نشان میدهد این بخش باعث ژویا بودن وب سایت می شود
صبر کنید ..
X