اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل اپل ایدی با ارور This action could not be completed

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل اپل ایدی با ارور This action could not be completed

سلام دوستان یک اپل ایدی هست که رمز رو اشتباه زیدم حالا که میخوایم بازیابی کنم
    This action could not be completed این ارور رو میده

البته با تاریخ تولد و سوالات امنیتی

مشکل کار اینجسایت روی ایکلود فعال است و حتما باید درستش کنم برای خروج

سلام دوست عزیز
    اونطور که دیدم راه حل خاصی نبود. یک مدت چند روزه صبر کنید و دوباره از جای دیگه بازیابی رمز رو امتحان کنید.(ترجیحا با استفاده از سایت appleid.apple.com)
    اگر هم بعد از چند روز بازم همین مشکل وجود داشت احتمالا باید با پشتیبانی اپل صحبت کنید. البته فکر نمیکنم نیاز باشه. همین روش استفاده از سایت رو تست کنید احتمالا نتیجه مثبت بده.
    اگر هم رمز بازیابی شد اما همچنان با تایید کردنش رو گوشی مشکلی داشتید اطلاع بدید که بتونیم با راه حلی اون مشکل رو هم حل بکنیم.

موفق باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط GeniusBarIR نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      اونطور که دیدم راه حل خاصی نبود. یک مدت چند روزه صبر کنید و دوباره از جای دیگه بازیابی رمز رو امتحان کنید.(ترجیحا با استفاده از سایت appleid.apple.com)
      اگر هم بعد از چند روز بازم همین مشکل وجود داشت احتمالا باید با پشتیبانی اپل صحبت کنید. البته فکر نمیکنم نیاز باشه. همین روش استفاده از سایت رو تست کنید احتمالا نتیجه مثبت بده.
      اگر هم رمز بازیابی شد اما همچنان با تایید کردنش رو گوشی مشکلی داشتید اطلاع بدید که بتونیم با راه حلی اون مشکل رو هم حل بکنیم.

موفق باشید.
      سلام چندین بار تست کردم همین ارور رو میده فکر کنم مجبور به تماس با اپل هستم
      تشکر میکنم از شما

در حقیقت زمانی که تاریخ تولد رو میزنم رد میشه اما وقتی میخوام جواب سوالات امینتی رو بزنم این ارور رو میده
      ویرایش توسط jobs : https://i-phone.ir/forums/member/85997-jobs در ساعت 09-03-2018, 08:31 PM

نظر

بله. همین کار رو بکنید. اگر به انگلیسی مسلط هستید توی فروم اپل هم میتونید پیغام بذارید. افراد متخصص تر اونجا پاسخ گو هستن.

نظر

صبر کنید ..
        X