اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

معرفي برنامه خوب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• معرفي برنامه خوب

سلام . لطفا يه برنامه كه چيزهاي اضافي كه مهم نيستن و پاك ميكنه بمعرفي كنيد ؟؟؟ چون گوشيم پر شده !!
    و بگيد اين برنامه چه چيزهايي رو حذف ميكنه كه بدونم ، يك دفعه حذف نكنه بعد اون و بخوام !؟
    مرسي

چرا توي اين سايت هيچكس جواب كسي و نميده در صورتي كه ميدونم خيلي ها ميدونن !!!!

نظر

سلام دوست عزیز. جالبه، از کجا میدونستید؟؟ شوخی میکنم باهاتون. از جانب خودم عذر خواهم که دیر جواب میدم اتفاقا پیامتون رو دیده بودم، واقعیتش پیش خودم گفتم این مورد رو دوستان دیگه جواب بدن شاید تجربه بهتری از من داشته باشن
      ببینید این سوال یه ذره داستان داره. مثل اندورید توی iOS برنامه کلینر خاصی نداریم که همه کش ها و موارد اضافی دستگاه رو پاک رو بدون مشکل پاک کنه(مگه اینکه دستگاه جیلبریک باشه. در این صورت برنامه های کلینر از سیدیا قابل نصب هستن).
      مثلا خود من همیشه به صورت دستی با پاک کردن مواردی مثل کش نرم افزار تلگرام (حجم خیلی زیادی از گوشی میگیره گاهی!)، برنامه های اضافه، موزیک های اضافه یا تکراری و همینطور تصاویر و سطل آشغال تصاویر (یا بهتر بگم انتقال تصاویر و ویدیو ها به کامپیوتر چون مثلا ویدیو های آیفون پیش فرض 4K هستش که چون کیفیت فوق العاده ای داره حجم بسیار زیادی از گوشی میگیره) و ... آیفونم رو از فایل های اضافه خالی میکنم.

اگه شما هم این موارد رو چک کردید و انجام دادید اما بازم حافظه تون پره دو تا چیز دیگه هم میتونم پیشنهاد بدم.

۱. یک روش خاصی و عجیبی برای خالی کردن حافظه آیفون هست. راه شماره هفت این مطلب که لینکش رو میذارم این روش عجیب رو توضیح داده. (لینک مطلب = ترفندهای iOS؛ 9 راه منحصر به فرد برای افزایش حافظه در آیفون و آیپد)

۲. همین سایت یک نرم افزار iOS به نام Magic Phone Cleaner معرفی کرده که ظاهرا همین مواردی که میخواید رو انجام میده. لینک دانلود اپل استور این نرم افزار = https://itunes.apple.com/us/app/magi...176756975?mt=8

امیدوارم به کارتون بیاد و مورد استفاده تون قرار بگیره.
      سوال دیگه ای بود در خدمتم.

موفق باشید.

نظر

دمت گرم ...

كش تلگرام و پاك كنم چه چيزهايي دقيقا پاك ميشه ؟؟؟ از گرره ها در نمياد ؟ يا اهنگايي كه دارم پاك نميشه !؟

با اين نرم افزار چجوري بايد كار كرد دقيقا !؟ چه چيزهايي و پاك ميكنه ؟ نميخوام يادداشتا و ... حذف بشه اخه ...
        مرسي

نظر

قربان شما.

کش تلگرام اطلاعاتی مثل متن پیام ها، موسیقی ها، ویدیوها، تصاویری هستش که تلگرام روی گوشیتون دانلود میکنه. دقت بکنید بار اولی که تصویر، صوت، موسیقی یا هر چیزی رو توی تلگرام باز میکنید شروع به دانلود میکنه و بعد بازش میکنه، دفعات بعدی همون فایل رو اگه بخواید باز کنید دیگه دانلود نمیکنه و مستقیم پخش میکنه. این به خاطر همین بحث کش هستش. چون بار اولی که فایل دانلود شد روی گوشی ذخیره میشه تا دفعات بعدی برای اجرا بدون تاخیر در دسترستون باشه.

کش تلگرام که پاک بشه فقط اطلاعاتی که روی گوشی ذخیره کرده پاک میشه. چیز هایی مثل عضویت گروه ها، متن پیام ها و تصاویر و ویدیو ها یه نسخه شون روی سرور تلگرام میمونه و با پاک شدن کش اون اطلاعات روی سرور تلگرام دست نمیخوره، فقط اگه خواستید به اون اطلاعات (تصاویر، صوت، ویدیو و ...) دسترسی پیدا کنید باید مثل بار اولی که بازش میکنید دانلودش کنید.

بابت بحث موزیک هاتونم. توصیه میکنم اگه نمیخواید فایل هاش رو دوباره دانلود کنید، موزیک هاتون رو به برنامه مدیریت فایلی مثل Documents انتقال بدید و بعد از Documents با استفاده از نرم افزار iTunes (یا نرم افزار های دیگه مدیریت دستگاه های iOS مثل iMazing) به کامپیوتر انتقالش بدید.

در آخر بابت طریقه کار اون نرم افزار هم به این شکله که :
          بازش که میکنید دو بخش کلی داره.
          ۱. Clean Junk :
          که عملیات پاکسازی فایل های اضافی گوشی که اطلاعات مهمی هم معمولا توشون نیست، رو پاک میکنه. (روی دکمه کلیک کنید، بهتون یک پیغام داده میشه روی Okay لمس کنید، بعد شروع به پاک کردن این فایل های اضافی میکنه. بعد که تموم بشه بهتون نشون میده که چقدر فایل اضافه روی گوشی داشتید که پاکش کرده. این مرحله رو چند بار انجام بدید فایل های بیشتری هم ظاهرا پیدا میکنه.)
          ۲. بخش Sort Files :
          توی این بخش میتونید با دسترسی مستقیم به تصاویر (عکس ها و ویدیو ها) و موزیک هاتون، حجم هر کدوم از این نوع فایل ها رو ببینید و اون هایی رو که نمیخواید رو بدون دردسر پاک کنید تا فضای خالی بیشتری به دست بیارید(فقط با زدن روی هر بخش ازتون درخواست دسترسی به محتویات تصاویر/موزیک ها میکنه که شما روی Ok لمس کنید)

بابت اطلاعاتتون هم مثل یاداشت ها و ... نگران نباشید. چیزی ازشون پاک نمیشه. البنه این رو هم در نظر بگیرید اگه آی کلودتون رو فعال و تنظیم کرده باشید همین حالا هم از تمام یاداشت ها و اطلاعات گوشیتون (یادآور ها، مخاطبین، تاریخچه سافاری و ...) روی آیکلود بکاپ گرفته شده و اطلاعاتتون جاش امنه.

امیدوارم اطلاعات مفیدی بوده باشه و به دردتون بخوره.

نظر

خييييييييلي ممنونم بابت وقتي كه گذاشتي و راهنمايي كردي به طور مفصل .
            ممنونم . دمت گرم

نظر

خواهش میکنم دوست عزیز. خیلی خوشحال شدم کمکی بهتون کردم و خوشحالم به کارتون اومد.
              سلامت باشید.

راستی این آدرس بلاگ من هستش که توش آموزش های دستگاه های اپلی رو میذارم. دوست داشتید بهش سر بزنید (برای ورود به بلاگ آدرس زیر رو وارد کنید یا اینجا کلیک کنید.)
              کد:
              http://geniusbar.blog.ir
              موفق باشید.
              ویرایش توسط GeniusBarIR : https://i-phone.ir/forums/member/219329-geniusbarir در ساعت 04-03-2018, 12:01 PM

نظر

صبر کنید ..
              X