اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فراموشی شماره اپل ایدی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فراموشی شماره اپل ایدی

سلام دوستان وقت بخیر
    من دومرحله کرده بودم اپل ایدیم رو
    یه شماره دادم بهش ولی الان به کل یادم رفته اون شماره
    رمز اینا همه چی یادمه ولی شماره یادم نیست
    چجوری درستش کنم؟
    با ریستور کردن مشکل حل میشه؟
    از طریق ایتونز یه بکاب گرفته بودم رو کامپیوترم
    الان رستور کنم اپل ایدی هم میاد روش دوباره؟

سلام
    شما باید سعی کنی تایید دو مرحله اپل آیدیت رو غیر فعال کنی. تا اونجا که میدونم ریستور راه حل این مشکل نیست. چون تایید دو مرحله ای روی اپل آیدی ست میشه نه روی دستگاه که با ریستور بتونید غیر فعالش کنید. حتی اگه ریستوره هم بتونید بکنید (تا تایید دومرحله ای انحام نشه بعید میدونم بذاره) بعد از ریستور موقع فعال کردن گوشی(در صورت فعال بودن Find my iphone ) باید وارد اپل آیدی فعلی تون بشید. که بعد از زدن اپل آیدی و رمز باز هم تایید دو مرحله ای ظاهر میشه.
    به جای ریسک ریستور کردن، اگه به جز اون شماره تلفن، باقی اطلاعات اپل آیدی مثل تاریخ تولد ثبت شده، سوال های امنیتی و ... رو دارید می تونید بدون اون شماره هم می تونید تایید دو مرحله ای رو غیر فعال کنید.

برای این کار باید وارد این آدرس که میگم بشید :
    کد:
    https://appleid.apple.com
    تو اون صفحه اپل آیدی و رمزش رو وارد کنید، بعد ازتون میخواد که همین عملیات تایید مرحله ی دوم (Two Factor Authentication) رو انجام بدید که در اینجا روی Turn off two factor Authentication باید کلیک کنید و بعد از اون هم اطلاعاتی مثل تاریخ تولد ثبت شده روی اپل آیدی و سوالات امنیتی رو میگیره و بعد از تایید در انتها میتونید تایید دو مرحله ای رو خاموش کنید. (چون دقیقا دسترسی به این صفحه نداشتم از متن گزینه ها به صورت دقیق اطلاع ندارم، اما یک بار که دیدم همچین گزینه هایی بود که خدمتتون گفتم)

اگه به مشکلی خوردید اطلاع بدید.
    امیدوارم مشکلتون حل بشه.

موفق باشید.
    ویرایش توسط GeniusBarIR : https://i-phone.ir/forums/member/219329-geniusbarir در ساعت 28-02-2018, 05:10 PM

نظر

سلام من اپل ایدیم روفراموش کردم اطلاعاتشم ندارم
      آیا راهی هست تا آنلاک کنم آیکلودم رو تا قفل آیکلود گوشیم باز شه؟

نظر

نوشته اصلی توسط ALI1235489 نمایش پست ها
        سلام من اپل ایدیم روفراموش کردم اطلاعاتشم ندارم
        آیا راهی هست تا آنلاک کنم آیکلودم رو تا قفل آیکلود گوشیم باز شه؟
        سلام
        خیر شما هیچ راهی ندارید. و عملا گوشی فقط به درد اوراق کردن خواهد خورد.
        گول سایتهایی که وعده باز کردن قفل اپل آیدی رو به شما میدن رو نخورید.

نظر

صبر کنید ..
        X