اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در Apple Id

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در Apple Id

سلام خسته نباشید
    یه گوشی 7plus هست واسش اپل ایدی خریداری کردم و ست کردم روش.اومدم از اپ استور نرم افزار دانلود کنم ارور your apple id diasble داد.دوتا اپل ایدی دیگه هم جدید دوباره گرفتم اونارو هم disable کرد.
    مشکل از کجاست؟ باید چیکار کنم؟
    ممنون میشم پاسخ بدید

سلام
    اپل آیدی هر سه تا اپل آیدی رو از یکجا خریدید؟؟ رمز چند بار رو اشتباه وارد نکردید؟؟ (مثلا حروف کوچک و بزرگ رمز رو رعایت نکنید)
    طبق تجربه خودم پیغام your Apple ID disable یا بر اثر وارد کردن زیاد رمز اشتباه، یا دادن اطلاعات اشتباه و یا غیر واقعی موقع ثبت نام اپل آیدی (بعد از ثبت نام تا چند وقت کار میکنه اما بعد به مشکل میخوره و این پیغام داده میشه) داده میشه.
    در کل پیشنهاد میکنم هم به خاطر این مسائل و هم به خاطر امنیت دستگاه اپل آیدی تون رو خودتون بسازید. اگر بابت ساخت اپل آیدی راهنمایی خواستید اطلاع بدید.

در آخر اگر همین اپل آیدی هایی که خریدید رو میخواید درست کنید باید با پشتیبانی سازنده اپل آیدی (معمولا روی کارت اپل آیدی میزنه) تماس بگیرید تا راهنماییتون کنه.

اگر سوال دیگه ای بود در خدمتتون هستم.
    موفق باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط GeniusBarIR نمایش پست ها
      سلام
      اپل آیدی هر سه تا اپل آیدی رو از یکجا خریدید؟؟ رمز چند بار رو اشتباه وارد نکردید؟؟ (مثلا حروف کوچک و بزرگ رمز رو رعایت نکنید)
      طبق تجربه خودم پیغام your Apple ID disable یا بر اثر وارد کردن زیاد رمز اشتباه، یا دادن اطلاعات اشتباه و یا غیر واقعی موقع ثبت نام اپل آیدی (بعد از ثبت نام تا چند وقت کار میکنه اما بعد به مشکل میخوره و این پیغام داده میشه) داده میشه.
      در کل پیشنهاد میکنم هم به خاطر این مسائل و هم به خاطر امنیت دستگاه اپل آیدی تون رو خودتون بسازید. اگر بابت ساخت اپل آیدی راهنمایی خواستید اطلاع بدید.

در آخر اگر همین اپل آیدی هایی که خریدید رو میخواید درست کنید باید با پشتیبانی سازنده اپل آیدی (معمولا روی کارت اپل آیدی میزنه) تماس بگیرید تا راهنماییتون کنه.

اگر سوال دیگه ای بود در خدمتتون هستم.
      موفق باشید.
      نه عزیز رمز رو درست وارد کردم و هر اپل ایدی رو هم از جای مختلف تهیه کردم.مشکل نه از رمز هست نه از جایی که اپل ایدی تهیه کردم.مشکل جای دیگست که کسی نمیدونه متاسفانه.
      ممنون بازم

نظر

آخه مشکلتون منطقی نیست!!
        این پیغام فقط تحت اون شرایط که گفتم داده میشه! اینطوری نیست که مثلا اپل با شما مشکلی داشته باشه که تا اپل آیدی وارد کردید اپل آیدی تون رو غیر فعال کنه.
        شما امتحان کردید که اپل آیدی دست ساز استفاده کنید؟؟
        ببینید یه سری این جاهایی که اپل آیدی میفروشن چون از یک نوع اطلاعات آدرس و مشخصات استفاده میکنن و تغییرش نمیدن اپل آی دی هاشون Valid یا معتبر نیست و چند بار خودم هم دیدم که همچین پیغامی داده میشه با اینکه اپل آیدی جدید هستش.

نظر

نوشته اصلی توسط GeniusBarIR نمایش پست ها
          آخه مشکلتون منطقی نیست!!
          این پیغام فقط تحت اون شرایط که گفتم داده میشه! اینطوری نیست که مثلا اپل با شما مشکلی داشته باشه که تا اپل آیدی وارد کردید اپل آیدی تون رو غیر فعال کنه.
          شما امتحان کردید که اپل آیدی دست ساز استفاده کنید؟؟
          ببینید یه سری این جاهایی که اپل آیدی میفروشن چون از یک نوع اطلاعات آدرس و مشخصات استفاده میکنن و تغییرش نمیدن اپل آی دی هاشون Valid یا معتبر نیست و چند بار خودم هم دیدم که همچین پیغامی داده میشه با اینکه اپل آیدی جدید هستش.
          عزیز من کارم چندین ساله موبایله و خودمم اپل ایدی میسازم و میفروشم.تا بحالم همچین مشکلی ندیده بودم.هرچی هست مشخص نیست چیه.گفتم شاید کسی بدونه.

نظر

مشکل رو رفع کردم
            دوستانی که همچین مشکلی برخورد کردن گوشی رو کامل فلش کنن به آخرین نسخه Ios درست میشه.

نظر

صبر کنید ..
            X