اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کم شدن حافظه آیفون بدون حذف اپلیکیشن یا برنامه ای دیگر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کم شدن حافظه آیفون بدون حذف اپلیکیشن یا برنامه ای دیگر

سلام و خسته نباشید !
    یه دونه آیفون se 16 دارم و معمولا هر چند وقت یه بار حافظه اش رو چک میکنم
    دو سه روز پیش چک کردم دیدم بدون اینکه برنامه ای رو پاک کرده باشم حافظه اش از 6.5 شده 6.1
    امروزم چک کردم دیدم شده 6
    دیدم حجم سیستم ios از 5 و خورده ای حالا شده 4.7gb
    نمیدونم حالا این ویژگی ios 11 یا اصلا یه مشکل جدیه ؟
    نسخه اش هم 11.2.5
    ممنون میشم کمک کنید

سلام. ممنون از شما
    مشکلی نیستش. سیستم عامل بابت کارهای مختلف، حتی کار هایی که به چشم کاربر نمیاد فایل ذخیره میکنه.
    البته امکان هم داره این کم شدن فضای خالی مثلا مربوط به حافظه کش تلگرام یا برنامه های دیگه باشه که توی قسمت ظرفیت دستگاه به شکل Other نمایش داده میشه. یا مثلا ویدیو جدید ضبط کرده باشید، چون اگر تنظیمات ضبط ویدیو دستگاهتون روی 4K باشه بابت هر دقیقه ویدیو ۳۵۰ مگابایت فضای گوشیتون رو در اختیار میگیره. در کل میگم علت زیاد میتونه داشته باشه اما چیز مهمی نیست. خودتون رو نگران نکنید.

اگر سوال دیگه ای بود در خدمتتون هستم.
    موفق باشید.
    profile.ir/GeniusBarIR

نظر

نگران نباش..یکی از ویژگی های سیستم عامله که فایل های بلا استفاده و برنامه های بلا استفادتون رو غیر فعال می کنه و به طور هوشمند حافظه گوشی رو کنترل می کنه.

نظر

نوشته اصلی توسط ehsandehaghi نمایش پست ها
        نگران نباش..یکی از ویژگی های سیستم عامله که فایل های بلا استفاده و برنامه های بلا استفادتون رو غیر فعال می کنه و به طور هوشمند حافظه گوشی رو کنترل می کنه.
        مرسی برادر
        لطف کردی

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط GeniusBarIR نمایش پست ها
        سلام. ممنون از شما
        مشکلی نیستش. سیستم عامل بابت کارهای مختلف، حتی کار هایی که به چشم کاربر نمیاد فایل ذخیره میکنه.
        البته امکان هم داره این کم شدن فضای خالی مثلا مربوط به حافظه کش تلگرام یا برنامه های دیگه باشه که توی قسمت ظرفیت دستگاه به شکل Other نمایش داده میشه. یا مثلا ویدیو جدید ضبط کرده باشید، چون اگر تنظیمات ضبط ویدیو دستگاهتون روی 4K باشه بابت هر دقیقه ویدیو ۳۵۰ مگابایت فضای گوشیتون رو در اختیار میگیره. در کل میگم علت زیاد میتونه داشته باشه اما چیز مهمی نیست. خودتون رو نگران نکنید.

اگر سوال دیگه ای بود در خدمتتون هستم.
        موفق باشید.
        profile.ir/GeniusBarIR
        مرسی

نظر

خواهش میکنم.
          خوشحال شدم اگه بهتون کمکی کردم.

نظر

خواهش می کنم..بازم سوالی بود در خدمتم..

نظر

صبر کنید ..
            X