اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مهاجرت از اندروید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مهاجرت از اندروید

سلام دوستان

من از گوشی اندرویدم با برنامه رسمی خود اپل برای مهاجرت از اندروید به ایفون مخاطبین و پیام ها رو انتقال دادم

اما مشکلی که الان دارم اینه که هیچکدام از پیام هام اصلا تاریخ نداره و هر روز که برام پیامک میاد میره وسط پیام ها ...نمیدونم چیکارش کنم

پیام های که از اندروید اوردم همش تاریخ yesterday داره ....

در ضمن نمی تونم پاکشون کنم
    https://support.apple.com/en-us/HT201196
    این هم برنامه ای که گفتم

سلام دوست عزیز
    اولا اینکه پیام جدید براتون میاد اما تو پیام ها گم میشه شاید از تاریخ و ساعت دستگاهتون باشه. تنظیمش درسته؟؟
    اینکه نمیتونید پاکشون کنید پیغام خاصی داده میشه؟؟
    من تنها باری که دیدم چیزی مثل پیام رو نمیشه از دستگاه پاک کرد حالتی بود که حافظه دستگاه کامل کامل پر شده بود. برای شما که اینطوری نیست؟؟

نظر

سلام
      تاریخ و ساعت همه چی ردیفه منظورم اینه پیام های که انتقال دادم تاریخ yesterday داره
      و اینکه پیام ها رو نمی تونم پاک کنم برام حیاتی هست و لازمشون دارم نه اینکه ایفون اجازه نده

به نظرتون پیام ها رو باید چیکار کنم حداقل اینکه پیام جدید میاد دیگه مشکل برنخوره ؟؟؟
      چون یک روز رد میشه اونا هم میشه yesterday و قاطی پاتی میشه

نظر

صحیح
        ورژن iOS تون در حال حاضر چند هستش؟؟

نظر

ورژن 11.3 فکر کنم اخرین اپدیتشو گرفتم

نظر

دوست عزیز شما بخاطر این براتون اون پیامهای انتقالی و زده yesterday چون روز قبل اونارو انتقال دادین به گوشی فقط بخاطر اینه که گوشی همه اونهارو به عنوان پیامهایی که دیروز رسیدند میشناسه

نظر

سلام دوست عزیز راه و چاهش چیه؟

نظر

خب ببینید چند تا روش رو برای حل این مشکلل باید امتحان کنید :

روش اول) وارد تنظیمات بخش General و بعد Date & Time بشید و گزینه Set Automatically رو غیر فعال کنید و قسمت Time Zone رو روی چیزی غیر از گزینه فعلی (معمولا Tehran, Iran هستش) تنظیم کنید.
                بعد دو بار دکمه هوم رو بزنید و وارد صفحه برنامه های در حال اجرا بشید و برنامه Messages رو ببندید.
                دوباره برنامه Messages رو باز کنید مشکل تاریخ باید حل شده باشه.
                مجددا به تنظیمات برگردید و گزینه Set Automatically رو فعال کنید.

روش دوم) ریستور کردن دستگاه :
                با استفاده از برنامه iTunes یک بار از محتویات گوشی بکاپ بگیرید، بعد با استفاده از فایل فریم ور مطابق مدل دستگاهتون و آخرین نسخه iOS دستگاهتون رو یک بار ریستور(فلش) کنید(موقع انتخاب عملیات ریستور فایل مربوطه به صورت خودکار دانلود میشه. البته اگه با ریستور کردن آشنا نیستید باید به آموزش های موجود توی وب و این انجمن مراجعه کنید)
                بعد از ریستور دستگاه با همون نرم افزار آیتونز فایل بکاپ رو دوباره روی گوشیتون ریستور کنید و تمام. بعد از این باید مشکل حل بشه.(چند نفری که این مشکل رو داشتن با این روش حلش کردن، البته شما اول روش بالا رو امتحان بکنید. امیدوارم اون جواب بده)

نکته آخر‌ : چون گفتید بعضی پیامک هاتون خیلی مهمه، حتما از گوشیتون بکاپ بگیرید که اگر باز هم درست نشد یا هر مشکلی پیش اومد پیامک هاتون رو داشته باشید.

امیدوارم مورد استفادتون قرار بگیره.
                سوال دیگه ای بود در خدمتتون هستم.
                موفق باشید.
                ویرایش توسط GeniusBarIR : https://i-phone.ir/forums/member/219329-geniusbarir در ساعت 17-02-2018, 11:20 AM

نظر

سلام تشکر از شما
                  اما مشکلم از دو روش بالا حل نشد

راه حلی دیگه ای ندارید استاد

نظر

صبر کنید ..
                  X