اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ذخیره پیام ها در ایکلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ذخیره پیام ها در ایکلود

سلام عزیزان وقت بخیر
    میخواستم بدونم چطوری میتونم همه ی پیام ها و ای مسیج هارو رو ایکلود ذخیره کنم و بتونم همیشه ازشون استفاده کنم چون دو تا ایفون دارم و یکیش همیشه خونه است و فقط میتونم یکیو ببرم
    میخوام بدونم میشه کاری کرد همیشه در دسترس باشه پیام ها یا نه؟ اونم فقط از طریق نت نه کابل و ایتونز

سلام، وقت شما هم به خیر
    iOS با استفاده از قابلیت Continuity این کار رو براتون انجام میده. یعنی همه SMS ها و iMessage هاتون روی همه دستگاه ها نمایش داده میشه. البته دقیقاً روی iCloud ذخیره نمیکنه، اما پیام ها روی تک تک دستگاهاتون ذخیره و نمایش داده میشه.
    البته اگه منظورتون حالتی هستش که پیام ها روی همه دستگاهاتون کاملا با هم هماهنگ و همزمان (Sync) باشن (مثلا با پاک کردن یک پیام روی یکی از دستگاه ها روی باقی دستگاه ها هم این پیام حذف بشه)، این حالت با استفاده از قابلیت ذخیره پیام روی آیکلود که اپل جدیدا در نسخه iOS 11.3 ارائه کرده (این نسخه هنوز نهایی نشده و فعلا آزمایشی هستش) انجام میشه منتهی به خاطر اینکه این قابلیت به تایید دو مرحله اپل آی دی نیاز داره و چون پیش شماره ایران توی لیست تایید دو مرحله ای نیست متاسفانه فعلا نمیتونیم از این قابلیت استفاده کنیم.

اما با کمی دردسر برای شما (از بابت همزمان نشدن پیام ها روی دستگاه های مختلفتون) میتونید از قابلیت Continuity استفاده کنید تا تمامی پیام هاتون روی تمام دستگاهاتون نمایش داده بشه.

برای اینکه از قابلیت نمایش پیام ها روی تمام دستگاه های Continuity استفاده کنید نیازه که دستگاه (های) iOS تون حداقل ورژن ۸.۰ باشن و دستگاه (های) macOS تون حداقل نسخه Yosemite یا ۱۰.۱۰ رو داشته باشه.

اگه با این قابلیت از Continuity آشنا نیستید بگید تا براتون توضیح بدم.

موفق باشید.
    ویرایش توسط GeniusBarIR : https://i-phone.ir/forums/member/219329-geniusbarir در ساعت 13-02-2018, 11:10 PM

نظر

نوشته اصلی توسط GeniusBarIR نمایش پست ها
      سلام، وقت شما هم به خیر
      iOS با استفاده از قابلیت Continuity این کار رو براتون انجام میده. یعنی همه SMS ها و iMessage هاتون روی همه دستگاه ها نمایش داده میشه. البته دقیقاً روی iCloud ذخیره نمیکنه، اما پیام ها روی تک تک دستگاهاتون ذخیره و نمایش داده میشه.
      البته اگه منظورتون حالتی هستش که پیام ها روی همه دستگاهاتون کاملا با هم هماهنگ و همزمان (Sync) باشن (مثلا با پاک کردن یک پیام روی یکی از دستگاه ها روی باقی دستگاه ها هم این پیام حذف بشه)، این حالت با استفاده از قابلیت ذخیره پیام روی آیکلود که اپل جدیدا در نسخه iOS 11.3 ارائه کرده (این نسخه هنوز نهایی نشده و فعلا آزمایشی هستش) انجام میشه منتهی به خاطر اینکه این قابلیت به تایید دو مرحله اپل آی دی نیاز داره و چون پیش شماره ایران توی لیست تایید دو مرحله ای نیست متاسفانه فعلا نمیتونیم از این قابلیت استفاده کنیم.

اما با کمی دردسر برای شما (از بابت همزمان نشدن پیام ها روی دستگاه های مختلفتون) میتونید از قابلیت Continuity استفاده کنید تا تمامی پیام هاتون روی تمام دستگاهاتون نمایش داده بشه.

برای اینکه از قابلیت نمایش پیام ها روی تمام دستگاه های Continuity استفاده کنید نیازه که دستگاه (های) iOS تون حداقل ورژن ۸.۰ باشن و دستگاه (های) macOS تون حداقل نسخه Yosemite یا ۱۰.۱۰ رو داشته باشه.

اگه با این قابلیت از Continuity آشنا نیستید بگید تا براتون توضیح بدم.

موفق باشید.

سلام ممنون از پاسخگویی شما
      نه بلد نیستم میشه بیشتر راهنمایی کنید؟ چطوری پیامی که میاد برای گوشی ای که تو خونه است برای اون یکی دستگاهم که بیرون میبرم هم بیاد؟

نظر

خواهش میکنم
        حتما.
        ببینید نحوه استفاده از این قابلیت به این شکل هست که اول از همه هر دو تا دستگاه آیفونتون به اینترنت متصل باشن. هم اونی که با خودتون می برید و هم اونی که خونه میذارید بمونه.

یک بار دیگه هم تاکید میکنم دستگاه های iOS ی باید حتما به ورژن ۸.۰ یا بالاتر آپدیت باشن تا بتونین از این حالت «نمایش پیام ها روی تمامی دستگاه ها» قابلیت
        Continuity استفاده کنین.
        روی هر دو دستگاه این مراحل رو انجام بدید :
        1. روی هر دو تا دستگاه با اپل آی دی یکسان وارد بخش آی کلود دستگاه بشین
        2. روی هر دو دستگاه وارد بخش Settings و بعد Messages و بعد Send & Receive بشین.
        3. مطمئن بشید که یک اپل آی دی یکسان توی این بخش روی هر دو تا دستگاه وارد شده باشن.(اپل آیدی مربوطه در این بخش در صورت فعال بودن قابلیت iMessage روی دستگاه ها نمایش داده میشه، اگر اپل آیدی نمایش داده نشده بود و یا اصلا بخش Send & Receive فعال نبود به خاطر فعال نبودن قابلیت iMessage می باشد)
        4. همچنین مطمئن بشید علاوه بر آدرس اپل آیدی و ایمیل (ها) تون، شماره موبایل تون هم در این قسمت نمایش داده شده باشه. (شماره موبایل هم مثل بالا در صورت فعال بودن iMessage نمایش داده میشود)

روی دستگاهی اصلی (سیمکارتی که پیامک ها را دریافت میکند روی این دستگاه است) این مراحل رو انجام بدید :
        1. از بخش Settings وارد بخش Messages و سپس Text Message Forwarding شوید و در اینجا اسم دستگاه دوم شما (دستگاهی که همراه خودتون بیرون می برید) نمایش داده میشه که باید کنارش رو علامت بزنید، بعد ازتون درخواست میشه که کد تایید اعتبار رو وارد کنید (این کد روی دستگاه دوم نمایش داده میشود، البته امکان داره کمی زمان ببره اما در صورتی که مراحل رو درست انجام داده باشید کد حتما نمایش داده میشه)

بعد از وارد کردن کد تایید اعتبار کار تمومه. و از این به بعد دستگاه دوم هم پیامک های و پیام های iMessage دستگاه اول رو دریافت خواهد کرد.

پ ن : برای استفاده از یک سری قابلیت های
        Continuity باید هر دو دستگاه به یک وای فای متصل باشن که این قابلیت نمایش پیام ها تا اون جا که من دیدم نیازی به وای فای مشترک نداره و فقط کافیه دو تا دستگاه اینترنت داشته باشن.

سوال دیگه ای بود در خدمتتون هستم.
        موفق باشید.

نظر

عزیز ممنون از توضیحات کامل
          تو بخش Messages عبارت Text Message Forwarding اصلا وجود نداره
          ios 11.2.6

نظر

خواهش میکنم.
            شماره موبایلتون رو توی بخش Send & Recive شناخته؟؟
            شاید یک بخشی رو اشتباه انجام دادید. باید این گزینه ظاهر بشه. (مطابق تصویر پایین) یک بار مجدد همه مراحل رو چک کنید.

ویرایش توسط GeniusBarIR : https://i-phone.ir/forums/member/219329-geniusbarir در ساعت 03-03-2018, 01:52 PM

نظر

صبر کنید ..
            X