اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حذف مخاطبین از روی سیم کارت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حذف مخاطبین از روی سیم کارت

سلام من چطوری می‌توانم مخاطبین رو از روی سیم کارت حذف کنم از روی گوشی. رو می‌توانم حذف کنم منتهی کلا از روی سیم می‌خوام حذف بشه

از توی گوشی ایفون اونم بدون جیلبریک همچین امکانی وجود نداره
    سیمکارتتونو توی یه گوشی غیر ios بزارید و اینکار و انجام بدید

نظر

سلام من امروز یه سیمکارت جدید گذاشتم رو گوشیم و بعد از یک ساعت اونو بیرون اوردم و سیمکارت قبلیم رو گذاشتم
      حالا توی گوشی من و گوشی همسرم که سیمکارت اون بود تمام شماره های من و خودش رفته
      یعنی تو گوشی من علاوه بر شماره های خودم شماره های اونم اومده و توی گوشی اون بر عکس
      چی کار کنم که درست بشه؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mahboobe نمایش پست ها
        سلام من امروز یه سیمکارت جدید گذاشتم رو گوشیم و بعد از یک ساعت اونو بیرون اوردم و سیمکارت قبلیم رو گذاشتم
        حالا توی گوشی من و گوشی همسرم که سیمکارت اون بود تمام شماره های من و خودش رفته
        یعنی تو گوشی من علاوه بر شماره های خودم شماره های اونم اومده و توی گوشی اون بر عکس
        چی کار کنم که درست بشه؟؟؟؟
        سلام
        نرم افزارهای مدیریت دفتر تلفن زیاد هستش که میتونید از اونها استفاده کنید ، ولی با فرض اینکه شما و همسرتون اپل آیدی جداگانه دارید
        بهتره که از طریق سایت آیکلود وارد اپل آیدی ها بشوید و دفتر تلفن رو ویرایش کنید ( با کامپیوتر خیلی راحت تر هستش ).
        مشکلتون بطور کامل برطرف میشه. و اگر شماره ها روی سیمکارت هستند بهتره بعد از تهیه بک آپ از شماره ها با یک گوشی غیر از آیفون شماره های روی سیمکارت ها رو حذف کنید تا در صورت تکرار این کار دوباره به مشکل برنخورید.
        ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 15-01-2018, 09:28 AM

نظر

صبر کنید ..
        X