اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل عجیب iphone 7 Plus

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل عجیب iphone 7 Plus

سلام دوستان عزیز, امیدوارم حالتون خوب باشه.

من دیروز یه ایفون 7 پلاس خریدم (رجیستر شده تو ایران) و قبل از باز کردن پلمپ جعبه سریالشو از سایت اپل چک کردم که نوشته بود
    Please validate your product’s purchase date

منم مطمئن شدم که گوشی اکتیو نیسن و خریدم, ولی الان بعده اینکه سیمکارت رو تو گوشی انداختم و ازش استفاده کردم و اپل ایدی هم داره بازم وقتی میرم سایت اپل این پیامو نشون میده.

Please validate your product’s purchase date.Apple is unable to provide information about your service coverage. Please sign in with your Apple ID and provide your product’s date of purchase so that we can display your coverage information.

بعد از این میگه که تو سایت اپل ایدیتو وارد کن و تاریخ دقیق خریدتو مشخص کن که حتی بعد از انجام دادن این مراحل بازهم اینو میزنه که
    We’re sorry, but we are unable to complete your request at this time. Please try again later.

به نظرتون مشکل از چیه و کجاس ؟ خیلی ممنون میشم کمکم کنید.

چون تاریخ خرید شما از مغازه تو ایران برای اونها معتبر نیست چون شما رسید از اپل استور نداری که تاریخ خرید و مشخص کنه
    و اینکه الان و نمیدونم اما قبلا با چک کردن سریال و ایمی میتونستی بفهمین گوشی اکتیو شده یا نه و اگر شده چه تاریخی

نظر

نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
      چون تاریخ خرید شما از مغازه تو ایران برای اونها معتبر نیست چون شما رسید از اپل استور نداری که تاریخ خرید و مشخص کنه
      و اینکه الان و نمیدونم اما قبلا با چک کردن سریال و ایمی میتونستی بفهمین گوشی اکتیو شده یا نه و اگر شده چه تاریخی

این اولین باری هست که دارم یه محصول از اپل میخرم و باید بگم از پروسه ی خریدش تو ایران واقعا خیلی پشیمونم. از اینکه باید هزارتا چیز چک کنی که گوشی اکتیو نباشه یا Refurbished نباشه یا اینکه رجیستری باشه و اینکه جدا از چند برابری قیمتش تو اینجا باید این قیمت گزاریه فروشنده هایه عزیز رویه رنگ هایه مختلفم تحمل کنی ! چی بگم اخه !

برگردیم سر اصل موضوع , خیلی ممنونم بابت جوابتون. با سریال که نمیشه , و ایمی هم که میزنم اون داستانی که بالا گفتم اتفاق میفته. تو مغازه گوشیو چک کردم (از طریق روشن کردن و چک کردن مدل گوشی که اگه اولش حرف M باشه گوشی Refurbished نیست) که ریفرش نباشه ولی خوب انگار گوشی استفاده شده ! Earphone ش یه طوریه (انگار زدگی داره ولی بدون مشکل کار میکنه) و کابل شارژ و اداپتورشم یه طوریه که انگار قشنگ 6 ماه ازش کار کشیدن (چند تا تا وجود داره توسیماش و بعضی جاها لک داره , البته چون گوشیو بردم گارانتی شاید اونجا این بلاها اومده سرش !). از یه طرفم گوشیی که اکتیو نشده باشه چه طوری تو ایران رجیستر شده ؟ و اینکه گوشی که از تو قوطی در اومد IOS 11 روش اجرا میشد در حالیکه باید IOS 10 میبود ! نمیدونم چرا ولی احساس میکنم گوشی کارکرده بهم انداختن و الان نمیتونم بدونم کی این گوشی اکتیو شده !
      ویرایش توسط Ensan : https://i-phone.ir/forums/member/216263-ensan در ساعت 21-12-2017, 03:23 AM

نظر

سلام
        شما باید قبل از پرداخت وجه تمام موارد چک می کردید و اگر مشکلی بود گوشی تحویل نمی گرفتید
        چک کردن داخل سایت اپل یکی از مواردی بود که باید بررسی می کردید
        اگر قبل از پرداخت وجه فروشنده قبول به باز کردن پلمپ گوشی نکرد حتما گوشی با درج شماره سریال فاکتور کنید و در فاکتور شرایط مدنظرتون قید کنید و مهر و امضا شده تحویل بگیرید تا اگر مشکلی بود و فروشنده قبول نکرد بتونید به صورت قانونی اقدام کنید
        اگر هیچ یک از موارد بالا قبول نکرد مشخص که ریگی به کفشش هست
        فروشنده ای که جنسش اوکی باشه با موارد بالا مشکلی نداره !

حالا که کار از کار گذشته حداقل برای پس دادن گوشی اقدام کنید و اگر فروشنده قبول نکرد تهدید به شکایت به اتحادیه و مراجع قضایی کنید

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط iixl نمایش پست ها
          سلام
          شما باید قبل از پرداخت وجه تمام موارد چک می کردید و اگر مشکلی بود گوشی تحویل نمی گرفتید
          چک کردن داخل سایت اپل یکی از مواردی بود که باید بررسی می کردید
          اگر قبل از پرداخت وجه فروشنده قبول به باز کردن پلمپ گوشی نکرد حتما گوشی با درج شماره سریال فاکتور کنید و در فاکتور شرایط مدنظرتون قید کنید و مهر و امضا شده تحویل بگیرید تا اگر مشکلی بود و فروشنده قبول نکرد بتونید به صورت قانونی اقدام کنید
          اگر هیچ یک از موارد بالا قبول نکرد مشخص که ریگی به کفشش هست
          فروشنده ای که جنسش اوکی باشه با موارد بالا مشکلی نداره !

حالا که کار از کار گذشته حداقل برای پس دادن گوشی اقدام کنید و اگر فروشنده قبول نکرد تهدید به شکایت به اتحادیه و مراجع قضایی کنید

sent from my ipad using tapatalk

دوست عزیز واقعا شرمنده سرتون رو درد میارم , این گوشیی که من خریدمو فروشنده رفت از یه جا دیگه اورد و چون میدید که من اینقدر رو قضیه ریفرش حساسم بیچاره بنده خدا هی چند جا زنگ زد که مطمئن بشه گوشیی که میخواد بره واسم بیاره ریفرش نباشه و گوشیه سالمی باشه (واقعا انسان خیلی قابل احترامی بود و اونطور بنظر نمیرسید که دروغ گو باشه) که حتی بعده خریدش از اونجا اورد و فاکتورشو واسمون نشون داد و گفتش که چه طور با خوده اون یارو رفته از انبارش جنسو واسم اورده که کلکلی چیزی تو کارش(اون یارو) نباشه. منم دیگه چون قبل از باز کردن نایلون جعبه سریالو از سایت اپل چک کردم (همون داستان بالا) مطمئن شدم که گوشی اکتیو نیستو و ریفرش نیست خریدم و فروشنده به خاطر این وسواسم تو فاکتور نوشت که این گوشی به شرط ریفرش و استوک نبودن تحویل گردید(درسته که این گوشی استوک یا همون ریفرش و اکتیو نیست ولی همونطور که گفتم انگار یه مدت بدون اینکه سیم کارت واردش بشه ازش استفاده کردن).من که خیالم از بابت گوشی راحت بود فقط دوربین و صفحه و اسپیکراشو چک کردم و سریال رو جعبه رو با سریال داخل گوشی تطبیق میدادم که یکی باشه و به کلی یادم رفت که لوازم جانبیشو چک کنم (حالا لوازم جانبی واسم مهم نیست که استفاده شده باشن). ولی الان یادم میفته که این گوشی از تو جعبه با ios 11 اومده بیرون که میبایست با ios 10 میومد ! و اینکه یه سوال , شما میدونید تو این جریان رجیستری به همه ی گوشیا سیمکارت وارد میشه و اکتیو میشن ؟ چون فروشنده میگفت که به خاطر این جریان رجیستری همه ی این گوشیا به خاطر وارد کردن سیمکارت اکتیو میشن !

الان به نظرتون من اخه با چه دلیل و مدرکی بببرم این گوشیو برش گردونم ؟ به نظرتو برمیگردونن ؟ تازه کلی پولم بابت گاراتی و بیمه هم دادم.
          واقعا شرمنده که اینقدر سرتون رو درد میارم.

نظر

مشکل عجیب iphone 7 Plus

خواهش می کنم
            دوست عزیز قصد ناراحت کردن شما ندارم فقط مواردی که برای خودم پیش اومده عرض می کنم تا در خریدهای آینده ریسک کمتری متحمل بشید
            سعی کنید از فروشگاهی خرید کنید جنس برای خودش باشه چون یکی از شگردهاشون هست که اگر شما قصد مرجوع کردن داشته باشید به بهانه این که از همکار خرید کردن و چون پلمپش باز شده همکارشون پس نمی گیره نمی تونن از شما پس بگیرن این مورد دقیقا برای خودم پیش اومد
            ظاهر و طرز برخورد افراد ملاک قرار ندید همین که پول از شما بگیرن برخوردشون با شما عوض میشه
            البته شاید واقعا همین طور که شما فرمودید باشه ولی من نمی تونم باور کنم کسی که کارش خرید و فروش گوشی هست سر خودش توسط همکار خودش کلاه بره !
            ایشون اگر واقعا فرد درستی باشن با توضیحات شما باید گوشی پس بگیرن
            در مورد رجیستری اطلاع ندارم فقط می دونم تا یک تاریخ اعلام کردن اگر گوشی اکتیو بشه مشمول طرح نخواهد شد و بعد از اون توسط imei درج شده روی جعبه که توسط وارد کننده به گمرک اعلام و در دیتابیس مخابرات ثبت میشه اکتیو خواهد شد و نیازی به سیم کارت انداختن نیست
            شما برای پس دادن گوشی اقدام کنید
            سنگ مفت گنجشک مفت
            اصلا تعارف و رودربایستی نکنید و اگر لازم شد تهدید به شکایت کنید
            اول از طریق جایی که خرید کردید پیگیری کنید
            بعد با شرکتی که گوشی بیمه کرده
            در نهایت اگر خواستید پیگیری کنید و تا آخرش برید اتحادیه و مراجع قضایی
            شما پول یک گوشی کاملا سالم و پلمپ دادید و این حق شماست
            در آخر ظاهرا جز مشکل اکتیو شدن و یک سری ایرادات جزئی مشکل دیگه ای ندارید،اگر موفق به تعویض گوشی نشدید دل چرکین نباشید و از گوشی استفاده کنید و لذت ببرید مطمئنا آخرین گوشی شما نخواهد بود
            موفق باشید

ویرایش توسط iixl : https://i-phone.ir/forums/member/5963-iixl در ساعت 22-12-2017, 01:12 AM

نظر

نوشته اصلی توسط iixl نمایش پست ها
              خواهش می کنم
              دوست عزیز قصد ناراحت کردن شما ندارم فقط مواردی که برای خودم پیش اومده عرض می کنم تا در خریدهای آینده ریسک کمتری متحمل بشید
              سعی کنید از فروشگاهی خرید کنید جنس برای خودش باشه چون یکی از شگردهاشون هست که اگر شما قصد مرجوع کردن داشته باشید به بهانه این که از همکار خرید کردن و چون پلمپش باز شده همکارشون پس نمی گیره نمی تونن از شما پس بگیرن این مورد دقیقا برای خودم پیش اومد
              ظاهر و طرز برخورد افراد ملاک قرار ندید همین که پول از شما بگیرن برخوردشون با شما عوض میشه
              البته شاید واقعا همین طور که شما فرمودید باشه ولی من نمی تونم باور کنم کسی که کارش خرید و فروش گوشی هست سر خودش توسط همکار خودش کلاه بره !
              ایشون اگر واقعا فرد درستی باشن با توضیحات شما باید گوشی پس بگیرن
              در مورد رجیستری اطلاع ندارم فقط می دونم تا یک تاریخ اعلام کردن اگر گوشی اکتیو بشه مشمول طرح نخواهد شد و بعد از اون توسط imei درج شده روی جعبه که توسط وارد کننده به گمرک اعلام و در دیتابیس مخابرات ثبت میشه اکتیو خواهد شد و نیازی به سیم کارت انداختن نیست
              شما برای پس دادن گوشی اقدام کنید
              سنگ مفت گنجشک مفت
              اصلا تعارف و رودربایستی نکنید و اگر لازم شد تهدید به شکایت کنید
              اول از طریق جایی که خرید کردید پیگیری کنید
              بعد با شرکتی که گوشی بیمه کرده
              در نهایت اگر خواستید پیگیری کنید و تا آخرش برید اتحادیه و مراجع قضایی
              شما پول یک گوشی کاملا سالم و پلمپ دادید و این حق شماست
              در آخر ظاهرا جز مشکل اکتیو شدن و یک سری ایرادات جزئی مشکل دیگه ای ندارید،اگر موفق به تعویض گوشی نشدید دل چرکین نباشید و از گوشی استفاده کنید و لذت ببرید مطمئنا آخرین گوشی شما نخواهد بود
              موفق باشید

دوست عزیزم من یه دنیا ازتون ممنونم به خاطر این همه وقت و انرژی و توضیحات. من قصد داشتم گوشیو ببرم ولی پدرم منصرفم کرد که الان هر چی موجود هست همینه به دردسرش نمیارزه و خیلی بعید میدونه که گوشی رو عوض کنن.دیگه منم بیخیال شدم , و این اولین و اخرین باری بود که من از ایران محصولات اپل رو میگیرم. فقط ازتون خیلی خیلی تشکر میکنم از این همه تجربیات.

نظر

صبر کنید ..
              X