اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کرش و روشن نشدن Iphone 6s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کرش و روشن نشدن Iphone 6s

سلام
    چند روزی بود که تو سفر گوشی رو کلا با پاوربانک شارژ میکردم...!
    امروز زدمش به شارژ و داشتم باهاش کار میکردم که دو دیقه رفتم برگشتم دید صفحه اش خاموشه!
    بردمش یکجا دیگ زدمش به شارژ
    دیدم صفحه اش روشن شده خیالم راحت شد اما بعد متوجه شدم دیدم که کامل بالا نمیاد و روی صفحه سفید با لوگوی سیاه اپل مونده
    ( چون تو بعضی سایتا دیدم لوگو گیر، صفحه سیاهه و لوگو سفیده)
    بعد از سه ساعت شارژ از پریز جداش کردم
    الانم روی همون صفحه سفید مونده هر چند دقیقه دوباره خاموش میشه و بعد دوباره صفحه سفید میاد...
    هارد ریستش هم کردم خاموش میشه بعد دوباره میخوای روشن کنی روی صفجه سفید میمونه
    نمیدونم چیکار کنم دارم از استرس میمیرم اینهمه گوشی اندروید داشتم اینقدر دقم نداد به اندازه این!

نوشته اصلی توسط Alireza2000s
    سلام
    چند روزی بود که تو سفر گوشی رو کلا با پاوربانک شارژ میکردم...!
    امروز زدمش به شارژ و داشتم باهاش کار میکردم که دو دیقه رفتم برگشتم دید صفحه اش خاموشه!
    بردمش یکجا دیگ زدمش به شارژ
    دیدم صفحه اش روشن شده خیالم راحت شد اما بعد متوجه شدم دیدم که کامل بالا نمیاد و روی صفحه سفید با لوگوی سیاه اپل مونده
    ( چون تو بعضی سایتا دیدم لوگو گیر، صفحه سیاهه و لوگو سفیده)
    بعد از سه ساعت شارژ از پریز جداش کردم
    الانم روی همون صفحه سفید مونده هر چند دقیقه دوباره خاموش میشه و بعد دوباره صفحه سفید میاد...
    هارد ریستش هم کردم خاموش میشه بعد دوباره میخوای روشن کنی روی صفجه سفید میمونه
    نمیدونم چیکار کنم دارم از استرس میمیرم اینهمه گوشی اندروید داشتم اینقدر دقم نداد به اندازه این!
    سلام دوست عزیز
    این مشکل تازگیا خیلی مرسوم شده و بیشتر هم روی ایفون 7 و 7پلاس هست و ایراد از ios هست شما به 11.2 توسط آیتونز رستور کن مشکل حل میشه .تست شده نگران نباش چیز خاصی نیست

نظر

نوشته اصلی توسط amiri0312 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      این مشکل تازگیا خیلی مرسوم شده و بیشتر هم روی ایفون 7 و 7پلاس هست و ایراد از ios هست شما به 11.2 توسط آیتونز رستور کن مشکل حل میشه .تست شده نگران نباش چیز خاصی نیست
      واقعا ممنون از حالت dfu با ایتونز درست شد
      فقط اینکه شنیدم با ریکاوری مود هم درست میشه بدون حذف اطلاعات
      اون چجوری میشه انجامش داد؟!

نظر

نوشته اصلی توسط Alireza2000s نمایش پست ها
        واقعا ممنون از حالت dfu با ایتونز درست شد
        فقط اینکه شنیدم با ریکاوری مود هم درست میشه بدون حذف اطلاعات
        اون چجوری میشه انجامش داد؟!
        شاید دیر باشه ولی ممکنه کسی تو اینده این تاپیک رو ببینه و بدردش بخوره .
        با نرم افزار هایی مثل iCareFone بدون پاک کردن اطلاعات میشه از DFU گوشی رو رستور کنید.

نظر

صبر کنید ..
        X