اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گیر کردن آیفون 7 روی لوگوی اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گیر کردن آیفون 7 روی لوگوی اپل

با سلام خدمت همه دوستان
    لطفا هرکس اطلاعات کافی از آیفون داره به من در این مورد کمک کنه
    یه آیفون 7 با حجم 128 گیگ دارم که خود به خود خاموش شد و روی لوگوی اپل مونده و سیستم عامل بالا نمیاد.
    یک بار که اینجوری شد گوشی رو از طریق آیتونز با استفاده از قسمت آپدیت کردن ios روشن کردم و اطلاعاتم رو هم از دست ندادم.
    بعد از روشن شدن گوشی از گوشی یه بکاپ تهیه کردم
    حالا دوباره گوشی به طور ناگهانی خاموش شد
    دقیقا همون حالت قبل رو پیدا کرده و میدونم که دوباره اگه آپدیت کنم درست میشه فقط میخوام بهم راهنمایی کنید که چیکارش کنم که دیگه دچار این مشکل نشم
    بنظر دوستان اگر من این بار ریستور کنم گوشی رو و استفاده کنم و بعد از چند روز اطلاعاتم رو رستور کنم بهتر نیست؟
    آیا ممکنه گوشی دچار مشکل سخت افزاری شده باشه؟
    با تشکر

این یه باگ تو ios جدید هست متاسفانه.مشکل سخت افزاری نیست و تنها راه روشن شدنش ریستور هست.متاسفانه برای من هم همین اتفاق افتاد و کلیه اطلاعات پرید.

نظر

نوشته اصلی توسط fcperspolis نمایش پست ها
      این یه باگ تو ios جدید هست متاسفانه.مشکل سخت افزاری نیست و تنها راه روشن شدنش ریستور هست.متاسفانه برای من هم همین اتفاق افتاد و کلیه اطلاعات پرید.
      من گوشیم رو از طریق آیتونز آپدیت کردم و گوشی روشن شد.(ریستور نکردم از طریق آپدیت و با آیتونز این کارو انجام دادم)
      چند روزی هم بدونه هیچ مشکلی و لگ یا داغ کردن یا هنگ کار کرد.
      اطلاعاتم رو هم از دست ندادم ولی بعد از چهار روز دوباره به همون شکل خاموش شد.
      البته از اطلاعاتم بکاپ تهیه کردم وقتی گوشیم روشن شد.
      الان از وقتی گوشیم خاموشه وقت نکردم روشنش کنم و توی حالت loop boot مونده.
      فقط امیدوارم مشکلم سخت افزاری نباشه.
      نمیشه گوشی رو با نرم افزار از نظر سخت افزاری چک کنم؟
      ویرایش توسط saeed_kiss : https://i-phone.ir/forums/member/111190-saeed_kiss در ساعت 21-11-2017, 10:16 AM

نظر

صبر کنید ..
      X