اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی برای دانلود و تماشای فیلم و سریال با آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی برای دانلود و تماشای فیلم و سریال با آیفون

سلام دوستان
    من قصد خرید گوشی آیفون رو دارم . قبل از این فقط با گوشی های اندرویدی کار کردم.میخواستم بدونم با آیفون میشه به راحتی فیلم دانلود کرد ؟ مثلا تو همین سایتای فیلم رفت و راحت رو لینک دانلود کلیک کنی و فیلم دانلود شه ؟ بعد بشه فیلم نگاه کرد زیرنویس هم بشه دانلود کرد بشه رو فیلم گداشت ؟ نرم افزارای خاصی واسه دانلود و پخش فایل های ویدئویی برای آیفون وجود داره ؟ ( بدون جلبریک) خیلی ممنون

نوشته اصلی توسط blackwizard_010
    سلام دوستان
    من قصد خرید گوشی آیفون رو دارم . قبل از این فقط با گوشی های اندرویدی کار کردم.میخواستم بدونم با آیفون میشه به راحتی فیلم دانلود کرد ؟ مثلا تو همین سایتای فیلم رفت و راحت رو لینک دانلود کلیک کنی و فیلم دانلود شه ؟ بعد بشه فیلم نگاه کرد زیرنویس هم بشه دانلود کرد بشه رو فیلم گداشت ؟ نرم افزارای خاصی واسه دانلود و پخش فایل های ویدئویی برای آیفون وجود داره ؟ ( بدون جلبریک) خیلی ممنون
    سلام به همین راحتی که آندروید انجام میشه خیر ولی اگه پولی خرید کنید خیلی راحت میشه این کارو کرد
    برای مشکل شما باید فیلم رو با کامپیوتر دانلود کنید و با نرم افزار هایی نظیر av player و ... میتونید بدون هیچ مشکلی 90% فرمت ها ی ویدیویی با زیرنویس رو مشاهده کنید ....

نظر

نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
      سلام به همین راحتی که آندروید انجام میشه خیر ولی اگه پولی خرید کنید خیلی راحت میشه این کارو کرد
      برای مشکل شما باید فیلم رو با کامپیوتر دانلود کنید و با نرم افزار هایی نظیر av player و ... میتونید بدون هیچ مشکلی 90% فرمت ها ی ویدیویی با زیرنویس رو مشاهده کنید ....
      میشه به راحتی فایلهای ویدئویی رو به آیفون منتقل کرد ؟ منظورتون از خرید پولی چیه ؟ یعنی نرم افزار خاص هست که میشه باهاش به راحتی دانلود کرد ولی پولیه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط blackwizard_010 نمایش پست ها
        میشه به راحتی فایلهای ویدئویی رو به آیفون منتقل کرد ؟ منظورتون از خرید پولی چیه ؟ یعنی نرم افزار خاص هست که میشه باهاش به راحتی دانلود کرد ولی پولیه ؟
        منظورم خرید از استور های اپل هست...
        خیر منظورم برای برنامه ها بود که با اون برنامه ها میشه هر فایل ویدیو یی رو راحت انتقال بدین با آیتونز و تماشا کنید

نظر

والا بنده فیلم ها رو همه قانونی میخرم و مشکلی ندارم چون کیفیت ایتونز بالاست و hdr برای ایپد پرو ها و ایفون 10 ساپورت میشه حتی مک و ای مک 5k هم نمیتونه
          ویرایش توسط i-Phone is Dead : https://i-phone.ir/forums/member/204508-i-phone-is-dead در ساعت 02-11-2017, 12:44 PM

نظر

صبر کنید ..
          X