اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اکتیو نشدن گوشی بعد از ریستور به ورژن 11.0.3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اکتیو نشدن گوشی بعد از ریستور به ورژن 11.0.3

سلام
    من یه گوشی 5s دارم کار میکرد ، مشکلی هم نداشت ، به 11.0.3 ریستور دادم سیم کارت بالا میاد ... آنتن داره ، حتی نتش هم فعال میشه ولی بعد از مرحله انتخاب وایفای ، گوشی رو اکتیو نمیکنه و ارور میده که
    این گوشی نمیتونه اکتیو بشه ، سرور در دسترس نیست و از طریق ایتیونز سعی کنید اکتیو کنید ،
    همچین اروری میده ، سریال و imei گوشی رو تو سایت اپل و سایت های دیگه زدم ، مدل گوشی رو آیپد ایر نشون میده ، مشکل چیه و چجوری میشه حل کرد ؟

سلام و احترام خدمت همه عزیزان
    بنده هم با همین مشکل مواجه هستم لطفا اگر کسی میتونه راهنمای کنه ممنون میشم آخه خیلی چیز های مهم دارم که نباید از دست بدم

نظر

اخطار مدیریت
      ========

کاربر عزیز
      بهتره این لحن طلبکارنه خودتون رو تغییر بدید....!!!!
      اینجا کسی غلام حلقه بگوش شما نیست که اومدید و اینطوری پست میفرستید
      پست شما حذف شد و درصورت تکرار از انجمن اخراج خواهید شد.
      در ضمن هر کدوم از دوستان که راه کاری برای مشکل شما داشته باشند حتما راهنمایی میکنند.
      ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 24-01-2018, 02:48 AM

نظر

با سلام یه گوشی 5s دارم کار میکرد ، مشکلی هم نداشت ، به 11.0.3 ریستور دادم سیم کارت بالا میاد ... آنتن داره ، حتی نتش هم فعال میشه ولی بعد از مرحله انتخاب وایفای ، گوشی رو اکتیو نمیکنه و ارور میده که
        این گوشی نمیتونه اکتیو بشه ، سرور در دسترس نیست
        لطفا راهنمایی کنید با تشکر
        ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 30-04-2018, 12:04 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Sarg نمایش پست ها
          با سلام یه گوشی 5s دارم کار میکرد ، مشکلی هم نداشت ، به 11.0.3 ریستور دادم سیم کارت بالا میاد ... آنتن داره ، حتی نتش هم فعال میشه ولی بعد از مرحله انتخاب وایفای ، گوشی رو اکتیو نمیکنه و ارور میده که
          این گوشی نمیتونه اکتیو بشه ، سرور در دسترس نیست
          لطفا راهنمایی کنید با تشکر
          سلام
          از برنامه های تغییر آی پی استفاده و در ساعات مختلف روز امتحان کنید ، احتمالا مشکلتون برطرف بشه.

نظر

صبر کنید ..
          X