اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ايفون ٧ با كلي مشكل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ايفون ٧ با كلي مشكل

سلام. ٢هفته س كه ايفون ٧ خريدم و اپديت ورژن هم نكردم. قبلش كه باتري حين كار خيلي داغ ميكرد و هنوزم داغ ميكنه بطوري كه كف دستم ميسوزه و امروز هم بعد از كشيدن از شارژ تلگرام بالا نيومد و بعد از مدتي صداي تماس ها و پيامهام خشدار شد و ناهماهنگي بين صداي صفحه كليد و تايپ پيش اومد و بعد متوجه شدم كه صفحه دوربين گوشي كاملا سياه شده چند ساعتي اينطوري بود و چون الارم بي ربط واتساپ رو كه ديروز فعال كرده بودم هي ميمومد رو صفحه ، واتساپ رو پاك كردم و حدود نيم ساعت بعد يكي يكي مشكلات همش بر طرف شد . بعد از ١٢ ساعت كه مجدد شارژش كردم بعد از كشيدن از شارژ باز همه اون مشكلات ايجاد شد و جالبه اينكه اون پيام واتساپ هم مياد با اينكه از رو گوشي پاكش كردم. به نظرتون مسكلش چيه؟
    ممنونم

نوشته اصلی توسط زهرااا
    سلام. ٢هفته س كه ايفون ٧ خريدم و اپديت ورژن هم نكردم. قبلش كه باتري حين كار خيلي داغ ميكرد و هنوزم داغ ميكنه بطوري كه كف دستم ميسوزه و امروز هم بعد از كشيدن از شارژ تلگرام بالا نيومد و بعد از مدتي صداي تماس ها و پيامهام خشدار شد و ناهماهنگي بين صداي صفحه كليد و تايپ پيش اومد و بعد متوجه شدم كه صفحه دوربين گوشي كاملا سياه شده چند ساعتي اينطوري بود و چون الارم بي ربط واتساپ رو كه ديروز فعال كرده بودم هي ميمومد رو صفحه ، واتساپ رو پاك كردم و حدود نيم ساعت بعد يكي يكي مشكلات همش بر طرف شد . بعد از ١٢ ساعت كه مجدد شارژش كردم بعد از كشيدن از شارژ باز همه اون مشكلات ايجاد شد و جالبه اينكه اون پيام واتساپ هم مياد با اينكه از رو گوشي پاكش كردم. به نظرتون مسكلش چيه؟
    ممنونم
    سلام
    گوشی از روز اول که خریداری شده این مشکلات رو داشته یا بعد از نصب نرم افزار خاصی اینطوری شده؟
    بهتره به آخرین ورزن ریستور کنید تا ببینید مشکل همچنان پابرجاست یا خیر.

نظر

سلام . از روز اول واتساپ روش ريخته بودم ولي فعال نبود روز قبلش واتساپ رو فعال كرده بودم. از روز اول فقط مشكل داغ كردن داشت.

نظر

درود

پیشنهاد میشه که گوشی رو با کامپیوتر و آیتونز یک بار به آخرین ورژن ریستور کنید تا متوجه شوید مشکل نرم افزاری هست یا خیر ( حتما با آیتونز ریستور کنید نه به صورت otg )

موفق باشید

نظر

سلام .طبق نظر شما انجام شد مشکل حل شد .ممنون

نظر

سلام. دوستان من تا دیشب گوشیم سالم بود
            دیشب برای شارژ حواسم نبود موند تا صبح تو پاور بانک.
            صبحم ۷۰ درصد شارژ داشت. اما وقتی شارژش اومد پایین دیگه هرچی میزنم به شارژ تا ۲۵ درصد شارژ میکنه.
            گذاشتم خاموش شد بعد زدم به شارژ اما تا ۳۳ درصد رفت. یک ساعتم موند. ولی تغیری نکرد. حالا چه کنم من

راستی زمینم خورد ولی فک‌ نکنم برای اون باشه
            ویرایش توسط minhunter : https://i-phone.ir/forums/member/30474-minhunter در ساعت 14-02-2018, 10:09 PM

نظر

سلام
              به نظرم این مشکل طبیعی نیست، مطمئنید در اثر ضربه مشکلی برای باتری یا خود گوشی پیش نیومده؟؟
              چند وقت هست از دستگاهتون استفاده می کنید و ورژن iOS تون چند هستش؟؟
              به ترتیب ریست کردن تنظیمات و ریست کردن کلی گوشی رو امتحان کردید؟؟

نظر

صبر کنید ..
              X