اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بالا نیامدن سیتم عامل بعد از نصب High sierra

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بالا نیامدن سیتم عامل بعد از نصب High sierra

سلام دوستان
    فایل مربوط یه High sierra رو از اپل استور دانلود کردم و روی دو مدل مک پوک پرو و ایر نصب کردم و با موفقیت هم نصب شد ولی بعد از به خواب رفتن سیستم یا ریستارت کردن ان؛دیگر سیستم عامل بالا نمیاید.در هر دو لبتاب دقیقا همین مشکل هست.و مجبور شدم دوباره ورژن قبلی رو نصب کنم.
    کسی به این مشکل برخورده یا نه؟راه حلی داره؟

نوشته اصلی توسط mohsen_leb
    سلام دوستان
    فایل مربوط یه High sierra رو از اپل استور دانلود کردم و روی دو مدل مک پوک پرو و ایر نصب کردم و با موفقیت هم نصب شد ولی بعد از به خواب رفتن سیستم یا ریستارت کردن ان؛دیگر سیستم عامل بالا نمیاید.در هر دو لبتاب دقیقا همین مشکل هست.و مجبور شدم دوباره ورژن قبلی رو نصب کنم.
    کسی به این مشکل برخورده یا نه؟راه حلی داره؟
    اقا منم همین مشکل پیدا کردم و ب نتیجه ای نرسیدم سیستم عامل قبلیو نصب کردی اطلاعات پاک نشدن ک شدن؟

نظر

نوشته اصلی توسط rezapop نمایش پست ها
      اقا منم همین مشکل پیدا کردم و ب نتیجه ای نرسیدم سیستم عامل قبلیو نصب کردی اطلاعات پاک نشدن ک شدن؟
      مشکل من با دانلود نسخه ۱۳.۱ و نصب کلین اینستال حل شد.

نظر

مرسی بچه ها خیلی راهنمایی خوبی بوود.ممنوووووون

نظر

مشکل نصب نشدن MacOS High Sierra در MacBook Pro with Touch Bar (15-inch, 2017)

سلام دوستان مشتری برام یه MacBook Touch Bar آورد قفل یوزر داشت یادش رفته بود٫ بنده هارد ریست کردم و اریز کردم ولی الن هر کاری میکنم MacOS High Sierra 10.13.4 دانلود کردم و بوتبل کردم ولی وقتی میخام نصب کنم نمیشه خطا میده اگه کسی این مشکل بر خورده راهنمای کنید یا با تلگرام بنده پیام خصوصی راهنمای یا در همین پست راهنمای کنید ممنون میشم

مدل مک:MacBook Pro with Touch Bar (15-inch, 2017)

اینم سکرین شات:

ویرایش توسط a3ef : https://i-phone.ir/forums/member/65402-a3ef در ساعت 09-05-2018, 12:01 AM

نظر

با دیسک یوتیلیتی پارتیشن سیستم عامل رو فرمت کن بعد با اینترنت ریکاوری سیستم عامل رو نصب کن

نظر

صبر کنید ..
            X