اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تجربیات و نظرات کاربران درباره iOS 11

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بعد از انتشار این خبر شکم برای آپدیت به ios 11 چندین برابر شد و ترسم بیشتر!!!
    دوستان 5s ایی نیز مثل این که خبری ازشون نیست که آپدیت کرده باشن در این تاپیک! ممنون میشم کسی بود و آپدیت کرده بود یه نظر کلی بده راجب باتری و کل مسائل
    ویرایش توسط samiyar_app : https://i-phone.ir/forums/member/156452-samiyar_app در ساعت 25-09-2017, 12:21 AM

نظر

آیفون ۶ اس
      مصرف باتری‌ بالا رفته
      قبلا به ازای هر ۱ ساعت استفاده نرمال از گوشی ۱۰ درصد از شارژ کم میشد الان به ازای هر ۴۰ تا ۴۵ دقیقه و قبل از آپدیت (۳ ۳ ۱۰) در حالت آفلاین شب تا صبح از شارژ کم نمی شد الان ۳ درصد کم میشه
      فعلا به ورژن ۳ ۳ ۱۰ دانگرید می کنم تا بعد

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط samiyar_app نمایش پست ها
        بعد از انتشار این خبر شکم برای آپدیت به ios 11 چندین برابر شد و ترسم بیشتر!!!
        دوستان 5s ایی نیز مثل این که خبری ازشون نیست که آپدیت کرده باشن در این تاپیک! ممنون میشم کسی بود و آپدیت کرده بود یه نظر کلی بده راجب باتری و کل مسائل
        خب معلومه کاربران عادی 5s همچین ریسکی نمی کنن مگر در دو حالت : ۱-اونایی که چندین دیوایس دارن از هر نوع و اصلن کارشون تخصصی همینه
        ۲-دوستانی که تجربه ی زیادی ندارن و سریع جذب تبلیغ اپل و جدیدترین iOS و این حرفا میشن
        توی یوتوب می تونید ویدئوهای فید بک و مقایسه رو ببینید برای هر نوع دیوایسی هم هست

نظر

سلام
          از کدوم قسمت ، ایمیل رو روی چک منوآل قرار دادید ؟
          Ios11, iPhone 7

نظر

دوستان من 5اس دارم و آپدیت کردم . جالب نیست .
            به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم .

نظر

ًمصرف باتری واقعا داره مشکل ساز میشه
              رسیده به روزی دو بار
              روی ١٠.٣.٣ روزی یکبار هم اضافه میومد
              کم کم دارم به ابن نتیجه میرسم ٧ رو برگردم روی قبلی

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

نظر

همیشه باید قبل از ریستور کردن به ورژن بالاتر ، با ورژن فعلی بک آپ تهیه کنید تا در صورت لزوم به مشکلی برنخورید.
                یعنی شما قبل از آپدیت کردن به ورژن 11 هیچ بک آپی مربوط به ورژن 10.3.3 از دیوایستون نداشتید ...؟

نظر

ما که برگشتم
                  احتمالا روزهای آخر با توجه به اینکه ١١.٠.١ رو داد بیرون
                  کلا زیاد جالب نبود

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط emadd69
                    ممنون .
                    من شنیدم با آیتولز میشه بک آپ رو برگردوند . درسته ؟ ( حالا بد شانسی اینه که آیتولز رو دانلود کردم اما گوشیم رو شناسایی نمیکنه )

من فایل 10.3.3 رو با حجم 2.4 گیگ دانلود کردم و دارم . با توجه به اینکه فایلش رو دارم بازم محدودیت زمان دارم ؟
                    من هم همچین روش هایی رو دیدم توی یوتوب اما مربوط به ورژن بتا بود دقیق اطلاع ندارم ، آره آیتولز همین طور هست دیوایس من رو هم نشناخت بعدش باید شانس بیاری آیتولز سازگار شده باشه با ورژن آخر و....
                    هیچ ربطی به داشتن فایل فریمور نداره مشکل اپل هست که ساین رو می بنده وگرنه هر زمانی امکان دانلود هر فریموری برای تمام دیوایس ها از ipsw.me هست
                    بکاپ آی کلود هم ندارید؟

نظر

تجربیات و نظرات کاربران درباره iOS 11

نوشته اصلی توسط Jahandar نمایش پست ها

حجم آزاد گوشی ظاهرا چند گیگی بیشتر شده. دقیق یادم نیست قبل از آپدیت ۷ گیگ بود یا ۹ گیگ! اما بعد از آپدیت شده ۱۴ گیگ .
                      دوست عزیز یعنی آیفون 6 ظرفیت 16 حجم آزادش شده 14 گیگ؟!
                      نوشته اصلی توسط Jahandar نمایش پست ها
                      طراحی منوها داره به سمت بیریخت شدن (و حتی مضخرف شدن!) پیش میره. ظاهرا دیگه موقع عوض کردن جاناتان ایو با یه سرطراح جدید رسیده. حتی آیکون ماشین حساب و خود این نرم افزار هم از ریخت و قیافه انداخته. (مثل دایال پد!)
                      اصلن جانی آیو از اولش مزخرف کار کرد ، گند زد به اون ظاهر زیبای iOS ، شما برو با تم iOS 6 مقایسه کن عمق فاجعه رو درک میکنی
                      جالب اینجاست اپل این همه نارضایتی از طراحی های این آقا رو می بینه، حداقل نمیاد قابلیت تغییر تم کامل رو به iOS اضافه کنه، هیچ کاری هم براشون نداره و مشکلی هم سر راه نیست اما به زور باید طراحی های مزخرف جانی آیو رو تحمل کنیم
                      ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 27-09-2017, 11:16 AM

نظر

واقعا ١٠.٣.٣ نعمتي
                        هر كسي ميخواد سريعتر
                        از صبح فقط ٩ درصد باتري رفته
                        ديروز تا اين زمان حداقل ٣٠ درصد رفته بود
                        اون قابليت كه از كنار صفحه ميتوني بري برنامه قبلي هم واقعا كار راه انداز كه داخل ١١ نبود

نظر

دوستان یه فکری به حال ما کنید . دوباره برگشتم به 10.3.3 اما هیچ اطلاعاتی ندارم .
                          میتونم برگردم به 11 و عکسا و فیلما رو کپی کنم روی سیستم .
                          میمونه کانتکت ها و اس ام اس ها و پیام های واتساپ و تلگرام .
                          امکان اینکه کانتکت ها و اس ام اس ها رو توی آیکلود بزارم بعد ریستور کنم نیست ؟ حقیقتش تا حالا با آیکلود کار نکردم .

پیام های واتساپ و تلگرام رو چیکار کنم ؟
                          ممنون

========
                          پیام مدیریت
                          ========

دوست عزیز به عنوان تاپیک دقت کنید
                          این تاپیک فقط برای ارائه تجربیات کاربران از iOS 11 هستش
                          هر گونه سئوالی درباره دانگرید و موارد مشابه را در انجمن ابتدا جستجو کنید و سپس در تاپیک مربوطه مطرح کنید.
                          پستهای خارج از بحث این تاپیک ظرف 24 ساعت آینده همگی بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.
                          ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 27-09-2017, 01:52 PM

نظر

نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
                            واقعا ١٠.٣.٣ نعمتي
                            هر كسي ميخواد سريعتر
                            از صبح فقط ٩ درصد باتري رفته
                            ديروز تا اين زمان حداقل ٣٠ درصد رفته بود
                            اون قابليت كه از كنار صفحه ميتوني بري برنامه قبلي هم واقعا كار راه انداز كه داخل ١١ نبود

شخصا هیچ مشکلی ندارم روی ios 11 مصرف مقدار جزیی زیاد بود

از دیشب که به ios 11.0.1 هم اپدیت کردم باطری خیلی عالی تر از قبل شده که تا الان از دیشب که گوشی 80% شارژ داشت صبح بیدار شدم 79% بود

استفاده رومزره همیشگی خودم که توی همین چند ساعت اخیر تست کردم رضایت بخش بوده
                            ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 28-09-2017, 05:02 PM

نظر

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                              َ

شخصا هیچ مشکلی ندارم روی ios 11 مصرف مقدار جزیی زیاد بود

از دیشب که به ios 11.0.1 هم اپدیت کردم باطری خیلی عالی تر از قبل شده که تا الان از دیشب که گوشی 80% شارژ داشت صبح بیدار شدم 79% بود

استفاده رومزره همیشگی خودم که توی همین چند ساعت اخیر تست کردم رضایت بخش بوده
                              عزيزم مشكل چي داره
                              خدا خيرت بده كل دنيا مصرف نا متعارف رو قبول كرده حداقل ٣٠ درصداختلاف تست شده داخل فروم خارجي تاييد شده
                              بعدا الان دارم كار ميكنم گوشي كلا ١٠٠ بار سيكل شارژ بيشتر نداره
                              درسته كيفيت باتري كلا يكم بدتر شده نسبت به ٦ كه دارم ولي مصرف ديروز و امروز كه كاملا مشخص و محسوس
                              حالا ممكن روي پلاس زياد محسوس نباشه ولي روي ٧ كاملا مشخص مصرف به مراتب بيشتر شده

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD
                              ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 27-09-2017, 01:42 PM دلیل: حذف جملات اضافی پست پیوست شده

نظر

سلام
                                دوستان عزیز لطفا فقط و فقط تجربیات خودتون درباره iOS 11 و آپدیتهای بعد از آن را در این تاپیک اعلام کنید
                                و کاری به خراب یا درست بودن دیوایس دیگران نداشته باشید.
                                پستها در این تاپیک به دقت کنترل میشه و برای جلوگیری از به حاشیه رفتن و خارج شدن تاپیک از موضوع اصلی
                                هر پستی که نیاز به ویرایش و یا حذف کامل داشته باشه بدونه اعلام قبلی انجام خواهد شد.
                                از مطرح کردن هر گونه سئوال در این تاپیک جدا خودداری کنید.

موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
                                X